מפת האתר של קרית טק

מפת האתר לנוחיותכם. תוכלו לנווט מכאן לכל עמודי האתר.

עמודי מערכת

פוסטים מהבלוג

מאחר ופעילותנו אל מול לקוחותינו איננה מסתיימת בשלב הקמת המערכת/האתר, אלא נשמרת גם בשלב התחזוקה בו אנו קשובים ללקוח בכל היבטי התמיכה, ההדרכה והשינויים הנדרשים – וזה אומר "אנו כאן עבורכם לא רק בשלב הפרוייקט"

ביקורות מלקוחות

Haim Pekel
Haim Pekel
קרא עוד
יצא לי לעבוד עם הרבה מפתחים, ולא יכול להגיד שזה תאם את הציפיות שלי. אבל אצל ניקיטה, השירות, המקצועיות, והאכפתיות שקיבלתי היו מעל ומעבר. כשפניתי אליו היו לי שני אתרים שמפתחים שעבדתי איתם פשוט איכזבו אותי ברמה, וגם מסרו לי אותם באיחור ניכר, וניקיטה פשוט הרים לי אותם והם נראים ממש טוב, פשוט מומלץ, הוגן, שווה!
קרן חודדה
קרן חודדה
קרא עוד
החלטנו שאנחנו רוצים לחדש את אתר העסק, התחלנו להפגש עם חברות גדולות וקטנות, התקציב לא היה בעיה בשבילנו. בסוף קיבלנו המלצה חמה על חברת קרית טק והחלטנו ללכת על זה. השירות, המקצעיות עמדו בכל הציפיות. קיבלנו שירות אישי וחם ברמה מקצועית מהגבוהים שפגשנו. היום יש לנו אתר חדש ואנחנו גאים בו. אני ממליצה בפה מלא ובטוחה שנהיה לקוחות חוזרים.
יערה צור
יערה צור
קרא עוד
ברצוני להודות לחברת קרית טק מעומק הלב, ראשית על האתר שבניתם לי. אתר זה הוא ההוכחה שאפשר לבנות אתר ידידותי ויפה לעין במחיר נמוך. לא פחות חשוב הוא השרות. השרות שאותו קיבלתי ועדין מקבלת ממכם עולה מעבר לציפיותיי, תמיד זמינים, תמיד מאירים פנים, לא רק בעניינים שנוגעים לאתר אלא גם במתן עצות שוות זהב. אני מברכת על הרגע בו החלטתי לבחור בכם לבנות לי את האתר.
איציק עזר
איציק עזר
קרא עוד
ברצוני להוקיר תודה לחברת קרית טק ולניקיטה אישית על שירות מצויין שקיבלתי וממשיך לקבל באופן שותף. המחויבות להצלחת האתר הדהימה אותי כל פעם מחדש. קיבלתי התייחסות מהירה, עניינית ואפקטיבית לכל פנטזיה או צורך שהיו קשורים לאתר שלי. אני רוצה להודות לכל צוות קרית טק היקר ולהגיד תודה שאתם תמיד שם, גם היום כשהאתר כבר כמעט שנה באוויר אני שמח להיות לקוח נאמן שלכם ושמח שכמה מחבריי כבר בחרו להיות לקוחות שלכם גם כן.
הקודם
הבא