שירותי בניית קישורים באינטרנט

צריכים בניית קישורים לאתר שלכם? אין בעיה. אנחנו בקרית טק נדאג לבנות לכם פרופיל קישורים נכנסים לחיזוק האתר בתוצאות החיפוש של גוגל, יעילות הקישורים באתר..

אייקון עיצוב לוגו

עד היום קיים ויכוח בין מקדמי האתרים לגבי יעילות הקישורים באתר, לתוצאות החיפוש בגוגל. חלק מהמקדמים יגידו שההשפעה של קישורים מאתר חיצוני לאתר של העסק שלכם, הולכת ופוחתת עם הזמן, שגוגל מתייחס פחות לאתרים המקשרים אליכם ושקישורים מאתרים שונים לא מביאים יותר מדי תועלת לאתר שלכם. מהצד השני של המתרס, תשמעו מקדמי אתרים שטוענים, כי חשיבות הקישורים לאתר היא עדיין גבוהה, אסור להקל בה ראש וחשוב מאוד להשיג קישורים איכותיים מאתרים אשר רלוונטיים לעסק ולמוצר שלכם.

שירות בניית קישורים

במשך שנים ארוכות, ההנחה היתה שככל שיש לאתר X יותר קישורים מאתרים אחרים, זה דבר שמצביע עליו כאתר סמכותי, שכדאי מאוד לאלגוריתם של מנוע החיפוש של גוגל לשים אליו לב ולדרג אותו בתוצאות גבוהות, שכן הנה, אתרים אחרים מקשרים אליו כי הוא מקור ידע אמין. בין אם השפעת "כח הקישורים" ירדה לבין אם לא, אנחנו בכלל מסתכלים על נושא הקישורים בזווית אחרת לגמרי.

מה זה בניית קישורים

כשאנו מדברים על שירות בניית קישורים עבור הלקוחות שלנו, אנחנו קודם כל  בודקים האם קישור מאתר X, חזק ככל שיהיה, רלוונטי לאתר שלנו. עסק שלא קשור לאתר שלנו, יכול להביא עמו ערך מוסף מלבד עוד קישור לאתר. אך אם האתר המקשר אלינו הוא לא אתר שרלוונטי לנו, והגולשים שלו, בלחיצה על הקישור, לא ימצאו את מה שהם מחפשים אצלנו, אנחנו לא נתאמץ להשיג את הקישור. כי אם כך, הדבר יכול לפגוע באתר אותו אנחנו מנסים לקדם.

שירות בניית קישורים
שירות בניית קישורים

לגוגל יש מונח שנקרא אחוז נטישה למעשה, מה שהאלגוריתם בודק, זה כאשר גולש נכנס לאתר שלנו, האם הוא ממשיך לשהות בו זמן סביר כי התוכן והנושא מעניינים אותו, או שהוא מבין שהוא הגיע לאתר שלא רלוונטי אליו וישר נוטש אותו. במקרה של נטישה, גוגל מבינה שהאתר לא כזה רלוונטי כמו שהיינו רוצים לגרום למנוע החיפוש להבין. במקרה של שהייה ארוכה, האלגוריתם מבין שבהחלט יש כאן אתר מעניין ואיכותי, מה שגם עוזר לו להתקדם בתוצאות החיפוש.

אולי יעניין אותך גם

לדוגמא: אם הצלחנו להשיג קישור מאתר גדול בתחום האופנה, אבל האתר שלנו הוא עסק לאיטום חלונות, כאשר הגולש באתר האופנה ילחץ על הקישור ויגיע אלינו, הוא יברח מהר החוצה. לא טוב. לכן אנחנו מסתכלים על כל קישור שאותו אנחנו מתאמצים להשיג במשקפיים שונות. אנחנו בודקים האם האתר שממנו אנו רוצים להשיג קישור, יגביר את זמן השהייה אצלנו באתר ברגע שגולש יעבור אלינו.

שירותי בניית קישורים עם קרית טק

אם כן, במסגרת שירות בניית הקישורים שאנו מציעים, נפנה לבעל האתר ונציע לו לקשר לאתר שאותו אנחנו מנסים לקדם. אם לא, נמשיך הלאה ונחפש את האתר הבא שיענה על הצרכים שלנו. אנחנו לא רודפים אחרי קישורים, רק בשביל להגיד ללקוח שלנו, הנה השגנו לך מלאה קישורים מהמון אתרים, שבאופן עקיף דווקא יכולים לפגוע בו (עקב אחוז הנטישה), אלא מבצעים עבודת תחקיר מעמיקה ובוחנים בקפידה כל אתר ואת המיקום ממנו יוצא הקישור לאתר שלנו.

בסופו של יום, אתרים זה עסק, שמטרתו להכניס כסף. בין אם מדובר באתר לעסק שנבנה כ"כרטיס ביקור לעסק", חנות אינטרנטית או פורטל תוכן. כל בעל אתר ישמח להגדיל את ההכנסות שלו על ידי מכירת "נדל"ן" מהאתר שלו (כמובן בגבולות ההיגיון). ברגע שיש אתר תוכן איכותי, שהגולשים שלו רלוונטיים גם לעסק שלנו, אנחנו נפנה אליו בבקשה להוציא מתוך האתר קישור לאתר אותו אנחנו מקדמים. ברוב המקרים, בעלי האתרים ידרשו סכומי כסף סביב אותם קישורים, דבר שהוא הגיוני ומקובל בהחלט. 

איכות הקישורים

אין סיבה שאתר מצליח, שיש בו תנועה רבה של גולשים, ייתן מתנות חינם. בהתאם לזאת, אנחנו מבצעים את המחקר עבור האתר אותו אנחנו מקדמים. בוחנים היטב מי סוג הגולשים, מבקשים במקרים רבים אסמכתאות שיראו לנו כי לאותו אתר יש תנועת גולשים רבה, ואם המסקנה שהנישה והאתר המדובר רלוונטיים גם לנו, בהחלט נציע לו תשלום עבור הוספת קישור. האתר אותו אנחנו רוצים לקדם מרוויח בפעולה זאת פעמיים. 

לצפייה בווידאו מיומטוב על איך האלגוריים של גוגל עובד לחץ כאן

מצד אחד, האלגוריתם של גוגל מבין שיש אתר טוב שמקשר לאתר שלנו (גם אם כיום יש פחות השפעה של קישורים חיצוניים, עדיין יש השפעה כלשהי), וגם אנחנו מגבירים את הסיכוי לקבל חשיפה ותנועת גולשים לאתר שאנחנו מקדמים, שלא בהכרח היינו מקבלים בלעדי הקישור.

בעל האתר ממנו אנחנו מקשרים, יוסיף את הקישור במשפט שלרוונטי לאתר שלנו באחד ממאמרי התוכן אצלו באתר, הגולש רואה שיש קישור, ילחץ עליו וברגע שיראה שגם האתר אותו אנחנו מקדמים מדבר באותה השפה, ישאר לגלוש ויהפוך ללקוח פטנציאלי. זמן השהייה שלו יאותת לגוגל כי מדובר באתר אינפורמטיבי ואיכותי, מה שכאמור עוזר לשפר את דירוג התוצאות האורגניות. 

כשאנחנו מדברים על שירות לבניית קישורים, אנחנו לא מדברים על ללכת לכל אתר שבדרך ולהציע לו כסף או קישור באתר אחר בתמורה, אנחנו מבצעים מחקר מעמיק, מוודאים כי גם הגולשים של האתר הם אכן רלוונטים אלינו וגם האתר הוא אתר איכותי עם תנועת גולשים רחבה.

למידע נוסף אודות בניית הקישורים שלנו כנסו לעמוד שלנו יחסי ציבור ברשת

מה זה בניית קישורים ואיך זה עובד?

בניית קישורים היא טכניקת אופטימיזציה למנועי חיפוש  שמגדילה את דירוג מנוע החיפוש שלך. קישורים הם אחת הדרכים העיקריות שבהן אלגוריתמים של מנועי החיפוש קובעים את הרלוונטיות של דף. קיים מספר לא מבוטל של קישורים לאתר מצביע על כך שהתוכן שם הוא בעל ערך. קישורים חיצוניים ופנימיים מספקים יותר נראות לאתר שלך. בנוסף, קישור מסייע לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים לסרוק את האתר שלך.

הגורמים שקובעים עד כמה קישור ספציפי מועיל לדירוג שלך כוללים:

 • פופולריות עולמית: אתרים פופולריים מקבלים יותר קישורים חיצוניים. ויקיפדיה מגיעה בסופו של דבר בראש דפי החיפוש של נושאים רבים מכיוון שכל כך הרבה אתרים מקשרים אליה.
 • פופולריות מקומית: פופולריות מקומית מתייחסת לקישורים נכנסים המגיעים מאתרים דומים. לדוגמה, אם יש לך חנות נעליים ובלוג נעליים פופולרי מקשר אליה, מנועי החיפוש ישימו לב יותר מאשר אם הקישור הגיע מאתר לא קשור.
 • **טקסט עוגן:**כאשר מישהו מקשר לחנות הנעליים שלך באמצעות "חנות נעליים" כטקסט העוגן, זה שולח איתות למנועי החיפוש שהאתר שלך הוא משאב טוב לנעליים. אבל אם טקסט העוגן שמביא מבקרים לדף משתמש באותן מילות מפתח בתדירות גבוהה מדי, מנועי החיפוש עלולים להתחיל לחשוד בטקטיקות דואר זבל.
 • הקשר קישור: קישורים הם בעלי ערך רב יותר כאשר ההקשר קשור ישירות לנושא האתר שלך. המעבר מהעמוד הנוכחי לזה שמקושר צריך להיות חלק יחסית.
 • מאיפה מגיע הקישור: לקישורים מאתרים סמכותיים יש משקל רב יותר מקישורים מאתרים פחות מכובדים. לדוגמה, קישור שמגיע מהבלוג הרשמי של גוגל יהיה סמכותי יותר מאשר קישור שמגיע מבלוג אישי בוורדפרס. למנועי החיפוש יש שיטות למיין ספאם ותוכן לא רלוונטי, ולגוגל יש מערכת דירוג שמדרגת דפי אינטרנט בודדים על סמך המוניטין שלהם.

יש בעצם שתי דרכים לפתח קישורים לאתר שלך: פנימי וחיצוני. קישורים חיצוניים קשים יותר להשגה מכיוון שהם מגיעים מאתרים אחרים. התחלה עם קישור פנימי קל כי זה לגמרי תלוי בך. כל מה שנדרש הוא מעט זמן ותכנון קפדני כדי להגביר את השימוש שלך בקישורים פנימיים ולהגביר את  SEO עבור העסק שלך.

קישור עומק מתייחס לתהליך הקישור לדפים שאינם רק דף הבית או דף יצירת הקשר שלך. כל עמוד באתר שלך צריך להיות נגיש מקישור טקסט אחד לפחות (1). הגדל את הקישורים הפנימיים שלך על ידי קישור לפוסטים רלוונטיים בבלוג ודפי מוצרים, במקום רק להפנות מבקרים לדף הבית שלך.

תחזוקה של בלוג עוזרת להגדיל את הקישורים הפנימיים על ידי מתן הזדמנויות רבות יותר עבורך לקשר חזרה למוצרים ספציפיים או לדפים פנימיים אחרים. אל תשכח לקשר גם מפלטפורמות מדיה חברתית.

כדי להשיג קישורים חיצוניים , האסטרטגיה הטובה ביותר היא ליצור תוכן מעולה באתר. אתה יכול גם לפנות לבלוגרים ומשפיענים אחרים כדי לשאול אם אתה יכול לפרסם בלוג באתרים שלהם. לעולם אל תפנה לטריקים של קידום אתרים בכובע שחור, כמו תשלום עבור קישורים (2). אלה פוגעים מכיוון שהקישורים מגיעים מאתרים ספאמיים.

1. הנחיות גוגל למנהלי אתרים 2. הנחיות איכות של גוגל: סכימות קישורים

בשוק של היום, החשיבות של בניית קישורים אינה נסתרת מעסקים. קשה לפצח את אומנות ה-SEO של כובע לבן , אבל ברגע שתעשה זאת ביעילות, זה יקדם את העסק שלך לגבהים חדשים. קידום אתרים הוא עמוד השדרה של שיווק נכנס, מתנועה אורגנית ועד לדירוג האתר שלך. לעתים קרובות מתעלמים מהחשיבות של בניית קישורים בקידום אתרים בעולם הדיגיטלי.

הכוחם של קישורים טוביםלעיתים קרובות מתעלמים ממנו. אם אתה עדיין לא מודע לבניית קישורים טובה והשפעתה על SEO, אתה חי מתחת לסלע.

אצרתי מאמר זה כדי שתדעו כמה חשובה בניית קישורים בקידום אתרים. בואו נצלול פנימה כדי ללמוד עוד על קישורים ובניית קישורים.  

דרך פשוטה להסביר מהו קישור, קישור או היפר-קישור, היא חיבור בין 2 דפי אינטרנט באינטרנט לניווט קל. תוכל לנסוע ממיקום אינטרנט אחד למשנהו בעזרת קישורים. קישורים מתייחסים לעמוד או לפוסט בבלוג או לקובץ pdf או לאובייקט בדף אינטרנט שאנשים יוכלו לדעת. 

קישור יכול להיות כל דבר, מילה או תמונה כדי לעזור לך להפנות מחדש לדף אינטרנט חדש. קישורים או היפר-קישורים משמשים בדרך כלל כדי לגלות דפי אינטרנט חדשים או לעזור לדרג אתרים לפי מנועי חיפוש. 

לאנטומיה של קישור יש ארבעה חלקים שונים .

 • תג עוגן - החלק הראשון של הקישור הוא תג העוגן, "א". תג עוגן מודיע למנוע החיפוש שדף אינטרנט אחר יבוא בעקבותיו.
 • מיקום הפניה לקישור - מיקום הפניית קישור מתחיל ב- "href", אשר מייצג הפניית היפר-קישור. כתובת האתר הבאה היא מיקום הדף שאליו ההיפר-קישור יפנה אותך.
 • טקסט עוגן - אתה יכול לראות את טקסט העוגן כשאתה מבקר בדף האינטרנט. לעתים קרובות לטקסט הזה יהיה אינדיקציה ויזואלית שזהו קישור שניתן ללחוץ עליו. לדוגמה, הטקסט כחול ומסומן בקו תחתון כדי ליידע את המשתמש שניתן ללחוץ עליו.
 • תג סגירה - בדרך כלל משתמשים בתגי הסגירה כדי לומר למנוע החיפוש שזהו הסוף של תגית הקישור.  

מה זה בניית קישורים 

ניתן להגדיר בניית קישורים כתהליך של בניית היפר-קישורים מאתרים אחרים לאתר האינטרנט שלך. זה עוזר למשתמשים לנווט מדף אינטרנט אחד לאחר באינטרנט. בניית קישורים עוזרת למנועי חיפוש לזחול בין דפי האתר שלך כדי לקבוע מה נחשב כקישור טוב. אקישור אחורי גבוה של יחסי ציבוריכול להגביר את הסמכות ואת האמינות של האתר שלך כפול. 

קישורים עוזרים בהנעת תנועת הפניות לאתר, ובכך מגדילים את סמכות האתר שלך. אתרים עם יותר קישורים נכנסים נוטים לדרג גבוה יותר בגוגל.

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים

בניית קישורים מועילה לקידום אתרים של האתר ועוזרת להגביר את דירוג החיפוש של האתר שלך. להלן 5 השיטות היעילות ביותר שיעזרו לאתר שלך להשתפר. 

1. משתמשים בקישורים בדירוג האתר שלך

בניית קישורים משחקת תפקיד מרכזי בדירוג האתר שלך בגוגל. זה בלתי אפשרי עבור גוגל לדרג את האתר שלך ללא קישורים נכנסים באתר שלך, ללא קשר לאיכות התוכן שלך. בעקבות 'Google לעסק שלי', הקישורים מחזיקים לאורך זמן17% מהאופן שבו האתר שלךמדורג בחיפושים מקומיים בגוגל. קישורים חשובים ל"סורקי אינטרנט" לדעת על קיומו של האתר שלך. 

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים - דירוג

קישורים הם אחת משיטות הדירוג האורגני המובילות בחיפוש. השיטה האורגנית שלנו לבניית קישורים סייעה לאתרים רבים להגביר את הדירוג שלהם.מהירות גבוההראו עלייה של 60% בתנועה האורגנית שלהם יחד עם עלייה בדירוג ממיקום 10 למיקום 2 עבור מילות מפתח תחרותיות במיוחד. 

הוספת קישורים נכנסים יותר לאתר שלך מאשר המתחרים שלך תעזור לאתר שלך לדרג בגוגל.

2. בניית קישורים עוזרת להגדיל את מדדי האתר

בניית קישורים עוזרת לך להגדיל את מדדי האתר שלך כגוןרשות תחום (DA), דירוג דומיין (DR), PageRank (PR), Alexa Rank וכו'. הגברת ה-DR היא חלק חשוב בהגברת חשיבות ה-SEO של האתר שלך. לאחרונהמחקר של Ahrefsמצא כיצד דירוג SERP קשור ל-DA. 

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים - מדדים

נתון משמעותי לקביעת סמכות האתר שלך הוא דירוג הדומיין. קבלת קישורים נכנסים מדפי DR גבוהים עם קישור בצע בצע מועיל בהגדלת הסמכות והדירוג של האתר שלך. 

מומחים כמו LinkDoctor משתמשים בגישה ייחודית לבניית קישורים שסייעה לחברות רבות להגדיל את ה-DR שלהן. דוגמה אחת כזו היא הגידול שלTestProject DR מ-41 עד 61עם טכניקות אורגניות ואתיות לבניית קישורים. 

הגדלת המדדים הללו תועיל לאתר שלך וגם תשפר את החשיפה והנראות של האתר שלך.

3. משפר את הזדמנויות המכירות וההכנסות שלך 

בניית קישורים עוזרת להגביר את התנועה שלך ואת מדדי האתר שלך. יותר תנועה ומדדים טובים יותר מובילים ליותר הזדמנויות לייצור הכנסות. זה יעזור לאתר שלך להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש, מה שמוביל יותר לקוחות פוטנציאליים לאתר שלך. זה יעזור לך למכור יותר מוצרים ושירותים, לשפר את הזדמנויות המכירות וההכנסה.

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים - שפר את המכירות

תכנון בניית הקישורים שלנו עזר ל-Blazing SEO להשיג הכנסות גבוהות בכל הזמנים יחד עם שיפור ב89% מהתנועה האורגנית.

4. עוזר לך להתבלט כמותג סמכותי

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים - מותג סמכותי

בניית קישורים עוזרת לך להתבלט בתחום שלך. כשהאתר שלך בולט , זה יעזור לך להשיג מכירות ורווחים טובים יותר מכיוון שאנשים רואים אותך כבעל עסק אמין. יהיה לך מותג סמכותי לשלוט במתחרים בתחום.

5. מגביר את הנראות והחשיפה של האתר שלך

חשיבות בניית קישורים בקידום אתרים - הגדל את החשיפה

בניית קישורים עוזרת לא רק בהגדלת דירוג החיפוש שלך אלא גם יכולה לתמוך ביצירת לידים אמינה. זה גם מגדיל את הנראות והחשיפה של האתר שלך לקהל שלך. אם אתה מתכנן להגיע לקהל נישה במיקום גיאוגרפי חדש, בניית קישורים עוזרת לך להעלות את המודעות במיקום החדש הזה. זה ישפיע לטובה על העסק שלך ויעזור לך לבסס את האתר שלך כמשאב אמין .

איך לעשות בניית קישורים לקידום אתרים

בעוד שעולם השיווק הדיגיטלי מגלה דרכים חדשות לבנות קישורים לקידום אתרים, ישנן שיטות מסוימות שנבדקו בזמן שמייצרות תוצאות יציבות וארוכות טווח. בבניית קישורים לקידום אתרים, החלק החשוב ביותר הוא להבין כיצד מטרות בניית הקישורים שלך ממוסגרות. בוא נעבור על הסוגים שלהלן של שיטות בניית קישורים.

 • בניית קישורים הדדית

בניית קישורים הדדית היא בעצם החלפת קישורים בין שני אתרים. הוא מבוסס על מערכת היחסים ההדדית שיוצאת מתוך הכרה בסמכות, רלוונטיות ודירוג האתר. הרעיון הבסיסי הוא שהקישורים מוחלפים על מנת שיוצבו באתרי האינטרנט. עם זאת, החלפת קישורים מוגזמת יכולה להיענש על ידי Google.

 • פרסום אורח

פרסום אורח הוא שיטה פופולרית מאוד לבניית קישורים. בכך נכתבים מאמרים על סמך הנישה ומקושרים לאתרים. זה מביא לחלוקת סמכויות לאתרים. מילות מפתח וטקסטים עוגנים ממלאים תפקיד חשוב בפרסום אורח. רלוונטיות ושימושיות התוכן הם חלק מהקריטריונים שנחשבים על ידי גוגל בעת דירוג המאמרים הללו.

פרסום אורח מעולה באיכות גבוהה תמיד מדורג טוב בגוגל. בעת ביצוע שיטות שיווק של מאמרים כאלה, ודא שאינך מכניס את מילות המפתח שלך למאמר.

 • פוסטים בפורום ובבלוג

בניית קישורים בפורום היא דרך מצוינת להגדיל את הסמכות והמומחיות שלך בשוק. מכיוון שגוגל רואה ב-EAT (מומחיות – סמכות – אמון) חלק גדול מקידום אתרים, בניית קישורים בפורומים יכולה לעזור לך להשיג זאת. כאשר אתה מקיים אינטראקציה עם משתמשים בפורומים ציבוריים על ידי מענה לשאלותיהם וכאשר אתה מפרסם שאלות, הרלוונטיות שלך כלפי הנישה הספציפית עולה.

מדוע בניית קישורים חשובה בקידום אתרים?

ישנם יתרונות רבים של בניית קישורים בקידום אתרים, והם כוללים:
* קישורים משמשים לדירוג האתר שלך.
* בניית קישורים עוזרת להגדיל את מדדי האתר.
* עוזר לך להתבלט עם מותג סמכותי.
* מגביר את הנראות והחשיפה של האתר שלך.
* משפר את הזדמנויות המכירות וההכנסה שלך.

 

בניית קישורים היא הפרקטיקה של קידום אתרים (בניית היפר-קישורים חד-כיוונים הידועים גם בשם "קישורים נכנסים" לאתרבמטרה לשפר את הנראות בתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש גוגל ) אסטרטגיות בניית קישורים נפוצות כוללות שיווק תוכן, בניית כלים שימושיים, הסברה בדוא"ל ויחסי ציבור

מדוע בניית קישורים נכנסים חשובים? קישורים נכנסים חשובים במיוחד עבור SEO מכיוון שהם מייצגים "הצבעת אמון" מאתר אחד לאחר . בעצם, קישורים נכנסים לאתר שלך הם "המלצות" או "איתות" לגוגל שאחרים מתחייבים לאמינות התוכן שלך