שאלות נפוצות על חברת קרית טק

ברוכים הבאים לדף שאלות נפוצות של חברת קרית טק. כאן תוכלו למצאו את כל השאלות הנפוצות בנושא שירותי פתרונות דיגיטליים לעסקים, בניית אתרים, עיצוב גרפי, אחסון אתרים ועוד...

אם יש לך שאלות נוספות שלא התייחסנו אליהן בשאלות נפוצות אלה, אנא שאל אותנו!

תוכן עניינים

שאלות בנושא שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי כולל שיווק לאנשים המשתמשים במכשירים אלקטרוניים המחוברים לאינטרנט, כלומר מחשבים, סמארטפונים וטאבלטים. שיווק דיגיטלי מתמקד בערוצים כגון מנועי חיפוש, מדיה חברתית, דוא"ל, אתרים ואפליקציות להתחברות עם לקוחות פוטנציאליים.

זוהי שאלה נפוצה, והרבה אנשים מבלבלים בין המונחים השונים הללו.

שיווק מקיף מגוון רחב של ניתוחים וטקטיקות.

לדוגמה, שיווק כרוך בביצוע ניתוח לקוחות, כולל פילוח שוק, תפיסות שוק, גודל שוק, תחרותיות, בחירת פלחי יעד, מיצוב, מיתוג, פרסום, מכירות, קידומי מכירות, ערוץ הפצה וניהול, החלטות בקו מוצרים , ניהול כוח מכירות ועוד.

שיווק כרוך במספר פעילויות.

אולם פרסום הוא טקטיקה בתוך שיווק.

פרסום גם כרוך במספר פעילויות, אבל פרסום מתמקד בהעברת מסר לשוק (שהוא חולק בחלקו עם יחסי ציבור).

מכירה היא גם טקטיקה של שיווק.

זה בדרך כלל מה שעושה כוח המכירות. אך תפקידו של השיווק הוא למקד את כל המאמץ השיווקי (אשר כוח המכירות הוא חלק ממנו) לקראת מתן מה שהלקוחות רוצים להשיג.

שיווק דיגיטלי מאפשר לעסקים להעלות את המודעות למותג, לשתף מידע על מוצרים, ליצור קשר עם הקהל ולפקח על המוניטין המקוון.

פרסום דיגיטלי מאפשר לעסקים לפרסם ולקדם מוצרים, להציע הנחות או מבצעים ולמשוך לקוחות קונים.

במילים פשוטות, שיווק דיגיטלי מייצר קהל צרכני בעוד שפרסום דיגיטלי מניע את הקהל למכירות.

השיווק הדיגיטלי התפתח כל כך שקיים מערך עצום של מומחים שמייעצים למותגים/עסקים לגבי פיתוח אסטרטגיות שיווק יעילות. אם אתה חדש בשיווק דיגיטלי, או חסר ניסיון או משאבים, עליך לשקול להעסיק משרד לשיווק דיגיטלי מנוסה ורב-תכליתי.

בהחלט. למרות שעדיין עסקים רבים ממשיכות לגשת לשיווק דיגיטלי בסקפטיות, הימנעות משיווק דיגיטלי מונעת מהעסק שלך גישה למדיה שרוב הצרכנים פונים אליה.

אחד היתרונות הבולטים של השיווק ברשת האינטרנט הוא העלויות הנמוכות בעבור הפצת מידע לקהל הישראלי או העולמי.

שיווק תוכן הוא יצירה והפצה של נכסי מידע חינוכיים ו/או משעשעים לצורך יצירת מודעות למותג, תנועה, לידים ומכירות. תוכן שיווקי בדרך כלל בחינם ואינו מקדם במפורש את המותג שלך כפי שמודעה רגילה הייתה מקדמת.

PPC מייצג תשלום לפי קליק. בעיקרו של דבר, זוהי דרך לקנות תנועה באינטרנט. מפרסמים משלמים עמלה בכל פעם שלוחצים על אחת המודעות שלהם. פרסום במנועי חיפוש הוא הצורה הפופולרית ביותר של PPC, אולם ערוצים רבים כולל פייסבוק מציעים כעת דגמי מודעות PPC.

קרא עוד על מה זה PPC

תוכן ממומן זה תוכן שפורסם מטעם נותן חסות. בעלי אתרים רבים משתמשים בחברות פרסום לכתיבה ועיצוב של תוכן ממומן – ממאמרים ועד סרטונים, אינפוגרפיקה ומיקרו-אתרים.

אוטומציית שיווקית היא תוכנה המנהלת עצמאית תהליכי שיווק וקמפיינים. היא מייעלת יצירת לידים, פילוח, ניהול הפניות, ניקוד הפניות, תהליכי מדידה ועוד.

כלי יעיל לאוטומציית שיווק מסייע לזהות את הקהל שלך, ליצור את התוכן הנכון ולהפעיל באופן אוטומטי פעולות המבוססות על התנהגות הלקוח.

שיווק מונחה נתונים מתייחס לאסטרטגיות ותהליכים למינוף נתונים שנועדו לקבל תובנות עמוקות יותר לגבי מה שהלקוחות רוצים. כאשר אתה מבין את מי, מה, איפה, מתי ומדוע של איך הצרכנים שלך מגיבים לשיווק, אתה מקבל החלטות טובות יותר ומשפר עוד יותר את חוויית הלקוח.

משפך שיווקי הוא מודל המייצג את שלבי המסע של הקונה מהפגישה הראשונה עם המותג שלך לרכישה. מטאפורת המשפך רלוונטית לשיווק מכיוון שהיא מצטמצמת ככל שהיא מתקדמת, כלומר ההסתברות לירידה במכירות בכל שלב של המשפך.

תוכן אינטראקטיבי דורש פעולה (אינטראקציה) המאפשרת מעבר לקריאה, האזנה או צפייה. שהמשתתפים מקבלים בזמן אמת.

אישיות הקונה היא ייצוג של הלקוח האידיאלי שלך המבוסס על מחקר שוק ונתונים. הפרסונות כוללות בדרך כלל נתונים דמוגרפיים של לקוחות, דפוסי התנהגות, מניעים ומטרות. עליהם לחשוף תובנות על החלטות הקונים, כולל עמדות, חששות וקריטריונים המניעים החלטות קנייה.

פעילויות כגון מענה על שאלות מנחות את הסיכויים לתוצאות ספציפיות המטפלות בבעיות ובאתגרים שלהם.

רוב הסיכויים שהקהל שלך פעיל באחת או יותר מהרשתות החברתיות הגדולות שבהן מיליארדי אנשים מבלים מדי יום. מותגים שמבינים את כוחו של שיווק במדיה חברתית יכולים להגביר את המודעות, להניע תנועה, לקיים אינטראקציה עם לקוחות, להניע מכירות, לבנות נאמנות ולזכות בתומכים.

שקול תחילה את הערוצים החברתיים המובילים מבחינת משתמשים פעילים: פייסבוק אינסטגרם ויוטיוב. קבע היכן הקהל שלך מבלה את זמנו. חקור את הנתונים הדמוגרפיים ואת דפוסי ההתנהגות של המשתמשים ושקול את סוג התוכן שתשתף.

הדוא"ל חזק מתמיד. פופולרי יותר מכל מדיה חברתית. זה יותר פרטי. יותר אישי. יותר אמין. רוב האנשים מסתמכים על דואר אלקטרוני ובודקים את תיבת הדואר הנכנס שלהם מספר פעמים בכל יום.

קריאה לפעולה (CTA) היא בקשה המורה לבצע פעולה ספציפית. קריאה לפעולה נכתבת בדרך כלל כפקודה, כגון "קנה עכשיו". בשיווק דיגיטלי, CTA לובש בדרך כלל צורה של לחצן או קישור.

אתה מתחיל עם עקומה בצורת "S", עקומת הביקוש. הביקוש למוצר או שירות מתחיל לעלות לאט. ואז, אם המוצר ראוי, אתה מקבל עלייה חדה כלפי מעלה במכירות. לבסוף, הביקוש יורד ברמה גבוהה, ואתה מתחיל להשיג שוק חלופי. חשוב להבין היכן המחיר שלך צריך להיות כדי למקסם את הרווח.

שאלות בנושא בניית אתרים

כן! רוב הצרכנים מוצאים וחוקרים חברות באינטרנט לפני שהם מבצעים רכישות. נוכחות באינטרנט נותנת את המודעות והאמינויות למותג.

עיצוב האתר מבתצע בהתאם לאופי העסק שלך והצרכים שלו. אנו מתמחים בעיצוב אתרים בצורה הטובה ביותר לגולשים וגם למנועי החיפוש
כך שיוכלו למצוא את אתרך בקלות ברשת האינטרנט.

בניית אתר נכונה היא בנייה של אתר על בסיס טהרת ההצלחה – הרגלי גולשים, מבנה ui נכון ומדויק,
מקצועיות בכל הקשור למשפך קישורים נכון ועוד. כל אלו הם פרטים חשובים ביותר שחשוב מאוד לוודא
בעת בניית אתר האינטרנט שלכם – חשובה האופציה לקדם את האתר בהמשך, ולאו דווקא להיתקע עם אותו המבנה הלא נכון באופן שיטתי.

בעזרת שימוש בסטטיסטיקות מבקרים באתר מבית גוגל תוכל לקבל את כל המידע על המבקרים באתרך ולנתח את
פעולות הגולש בתוך האתר וגם את דרכי ההגעה של הגולשים לאתר.

Google Analytics היא פלטפורמת ניתוח אתרים המעניקה לך תובנות לגבי האופן שבו משתמשים מוצאים את האתר שלך ומשתמשים בו. באמצעות Google Analytics, תוכל לעקוב אחר השיווק שלך ולקבל מדדים חשובים שיעזרו לך לקבל החלטות מושכלות.

כל עסק שונה, לכן כל אתר אינטרנט יהיה שונה. יצירת אתר חדש יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך קרית טק כאן כדי להקל. כל אתר צריך לכלול את היסודות הבאים: דף הבית, מידע אודות העסק, דף יצירת קשר, מוצרים/ שירותים, שאלות נפוצות והמלצות.

מלבד יסודות אלו, כל עסק צריך לכלול דפי אינטרנט נוספים שהם ייחודיים ורלוונטיים לגביו.

כיום משתמשים משתמשים במגוון מכשירים שונים בכל גודל וכיוון. כתוצאה מכך, חברות צריכות לעצב אתרים רספונסיבי בעת בניית דפי אינטרנט. לעיצוב רספונסיבי יש יכולת לזהות את גודל המסך ואת כיוונו של המשתמש על מנת להתאים את התוכן והפריסה בהתאם. לדוגמה, הפריסה במכשיר נייד תהיה צרה בהרבה מהפריסה בשולחן העבודה.

שאלות בנושא קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל משמעו – הפיכת האתר שלכם לאתר מצליח מכל הבחינות, אתר שמתקדם במנוע החיפוש גוגל, במילות המפתח הנכונות, ומביא לפניות וטלפונים על בסיס קבוע.

seo זה ראשי תיבות של Search Engine Optimization.
אופטימזציה של מנועי החיפוש.

הרבה חברות קידום אתרים בישראל מרגישות כי קידום אתרים אורגני מתחיל ונגמר בקישורים נכנסים לאתר שאנו מקדמים,
אך לאו דווקא – קידום אתרים בגוגל כולל מגוון עצום של פעולות – בין שמדובר על פעולות ברשתות חברתיות,
בין שמדובר על פעילות בפורמים, בלוגים, אתרי תמיכה, החלפות קישורים ועוד...

ישנם שני מרכיבים עיקריים המשפיעים על אורך התהליך: נושא האתר שלכם והמתחרים שלכם.

אך ורק גוגל! חשבי, הם שואפים לתוצאה הטובה ביותר עבור השאילתות המתבקשות ולכן הן יספקו לגולש את המידע הכי מדוייק.

בניית האתר היא הקמת האתר לרשת האינטרנט, קידום האתר היא הובלתו למיקום גבוה במנועי החיפוש השונים. חשוב להדגיש שלא כל מקדם אתר הוא בונה אתרים וההיפך.

מנועי חיפוש ילמדו ליצור אינדקס לאתר שלך בתדירות שבה אתה מפרסם תוכן. עם זאת, הם לא מעריכים תוכן זבל. התשובות לשאלה זו היא שעליך ליצור תוכן בתדירות שבה תוכל ליצור תוכן נהדר.

מילות מפתח הן המילים והביטויים שבהם משתמשים מחפשים - בדרך כלל באמצעות מנועי חיפוש - כדי למצוא דפים, תמונות, סרטוני וידאו או כל סוג של מידע בעת חיפוש תשובות, ידע, מוצרים או שירותים רלוונטיים. מומחי קידום אתרים שוקלים מילות מפתח ואת הנושאים שהם מציעים בעת מיטוב תוכן לחיפוש.

שאלה זו היא המקור לספקולציות וויכוחים אינסופיים מכיוון שחברות מנועי חיפוש כמו גוגל לא יענו עליה. מומחים מסכימים בדרך כלל שהדירוג מבוסס על רלוונטיות וסמכות, אך הגורמים הקובעים אותם הם רבים – ולא עקביים. הדרך הטובה ביותר להשיג דירוג מנוע חיפוש גבוה היא ליצור את אחד מאתרי האינטרנט היסודיים ביותר האפשריים עבור מילת מפתח או נושא ספציפיים.

בשיווק דיגיטלי בתשלום צרכים ליצור תוצאות באופן מיידי. מצד שני, שיווק תוכן, בניית רשימת דואר אלקטרוני ואופטימיזציה למנועי חיפוש דורשות התמדה וסבלנות. ייתכן שתראה תוצאות בתוך חודשים; עם זאת, סביר להניח שיעברו שישה חודשים עד שנה עד שתממשו חלק מיעדי השיווק שלכם.

שאלות בנושא אתר תדמית

אתר תדמית הוא בעצם כרטיס ביקור של העסק שלך באינטרנט. האתר מכיל מידע אודות העסק, המלצות, שירותים ועוד...

מבנה בסיסי של אתר תדמית:
דף הבית - שער הכניסה לאתר, מכיל בד"כ אלמנט ויזואלי וטקסט מזמין.
אודותינו/מי אנחנו - הצוות, קורות חיים, אני מאמין של העסק.
שירותים - זה הדף העיקרי שמציג את מה שאתה מציע, את הייחודיות שלך.
המלצות/סיקורים - דף יחסי ציבור, המלצות של לקוחות מרוצים, סיקורים מן העיתונות והמדיה בכלל.
יצירת קשר - דרכי הגעה, דרכי התקשרות, טופס דינאמי שהלקוח יכול לשלוח אליך בלחיצת כפתור.
קישורים - קישורים לאתרים רלוונטיים מהתחום, עסקים בשיתוף פעולה, מאמרים לנוחיות הגולש, קידום האתר בגוגל.

אתרי תדמית הינם אתרים המיועדים בד"כ כלל לבעלי עסקים, חברות ועצמאיים המעוניינים להציג ולקדם את העסק שלהם.
בין אם תחום העיסוק הוא עריכת דין, ייבוא, עיצוב, ראיית חשבון, רפואה משלימה, או כל דבר אחר אתר תדמית הוא הכרח עבור העסק שלך.

מערכת ניהול תוכן מאפשרת לבעל האתר חופש לעדכן את האתר בכל זמן שירצה.

ככלל אצבע כללי, חברות צריכות לפרסם בלוגים חדשים לפחות פעמיים בחודש - בלוגים הם המפתח לשמירה על עדכון האתר שלך במידע הרלוונטי והטרי שמנועי החיפוש מעדיפים.

אם פורסמו חדשות או מידע משמעותי, יש לפרסם את התוכן בהקדם האפשרי.

דברים מושכים תשומת לב אם הם רלוונטיים מבחינה אישית, נעימים, מפתיעים או קלים לעיבוד.

רלוונטי מבחינה אישית: הצרכנים שמים לב לדברים שיש להם השלכות על חייהם, במיוחד אם הם פונים לצרכים, לערכים או למטרות שלהם.

האם זה נעים ?: אנחנו רוצים לגשת לדברים שגורמים לנו להרגיש טוב ולהימנע מאלו שלא. נסה להשתמש בויז'ואל אטרקטיבי, הומור או מוזיקה כדי להפוך את האתר שלך לנעים יותר.

האם זה מפתיע ?: אנו מתייחסים לדברים חדשים וייחודיים - מכיוון שהם שונים ודורשים ניתוח. כמובן, להיות חדש, ייחודי ושונה זו עבודה קשה ודורשת יצירתיות.

מודעות קופצות וכדומה היו כולן בעת ​​ובעונה אחת דרכים חדשות למשוך תשומת לב. לרוע המזל, ברגע שמשהו חדש מגיע, עצם ההצלחה שלו גורמת לאחרים לרצות להעתיק אותו, מה שהופך אותו לישן ולא חדש.

שאלות בנושא דף נחיתה

דף נחיתה הוא המקום הראשון אליו מגיע הגולש לאחר שלחץ על המודעה שלך.

דף הנחיתה צריך לשים דגש על הנעת הגולש לפעולות שאתה רוצה שיבצע - בין אם רכישת מוצר כלשהו, או שליחת פרטי התקשרות.

אנחנו נעצב ונבנה את האתר ואתה תנהל את התכנים כרצונך לאחר ההקמה באמצעות מערכת ניהול תוכן לאתר.

שאלות בנושא חווית משתמש

UI מייצג ממשק משתמש. זה מתייחס לכל מה שהמשתמש רואה ומתקשר איתו בפלטפורמה דיגיטלית.

UX מייצג חווית משתמש. חווית המשתמש מתייחס לאופן בו מרגיש המשתמש בעת אינטראקציה עם הממשק. אתה תמיד רוצה שהמשתמש יהנה מהחוויה באתר שלך.

כן, שניהם חשובים לדירוג שלך בגוגל. ממשק משתמש הוא החלק הטכני של קידום אתרים בעוד שהדרך שבה המשתמש מנווט באתר משפיעה על מדדים חשובים, כמו שיעור היציאה מדף היציאה, זמן הדף והקלקה. גוגל לוקחת בחשבון את כל אלה בעת דירוג דפים.

שאלות בנושא מיתוג

זהו מושג שמבלבל אנשים רבים. להלן הגדרה פשוטה אך מדויקת:

מותג הוא פשוט קבוצת אסוציאציות
המקושרת לשם מוצר או חברה
השוכנת בזיכרון הצרכנים
שעוזרים להם להבין
מהו המותג או החברה
מדוע הוא פוטנציאלי רלוונטי עבורם.
כיצד הוא שונה או דומה למוצרים אחרים מתוצרת החברה
כיצד הוא דומה או שונה ממוצרי המתחרה

שירותי עיצוב ומיתוג באינטרנט דרושים לכל עסק. על מנת ליצור מודעות לשם, למוצר, לעסק חדש,
צריך לחשוב על קונספט מיתוגי כללי ייחודי אשר ינחה את תהליך בניית העסק באינטרנט.

התשובה הפשוטה לשאלה מורכבת זו היא ליצור ערך. אתה צריך לזהות ולהעביר הבטחה ללקוחות שלך ברמה הרגשית. נתחיל בשאלה זו: כיצד נוכל לשפר את חייהם של אלה שאנו משרתים?

פלטפורמות מדיה חברתית מאפשרות למשתמשים להתחבר וליצור קשר זה עם זה באמצעות תוכן משותף.

אתרים אלה פותחו במקור לרשתות חברתיות, אך מאז הפכה המדיה החברתית לגישה שיווקית פופולרית.

עסקים משתמשים לעתים קרובות במדיה החברתית כדי להציג מוצרים ושירותים, ליצור קשר עם לקוחות קיימים או פוטנציאליים ולהגביר את המודעות למותג.

למרות שנוכחות במדיה החברתית היא קריטית עבור כל החברות, לכל חברה יהיו צרכים ואסטרטגיות של מדיה חברתית שונה.

עבור חלק, פייסבוק תהיה הפלטפורמה הטובה ביותר לעסקים, בעוד שאינסטגרם עשויה להיות טובה יותר עבור אחרים.

כדי לקבוע איזו פלטפורמה היא הטובה ביותר לעסק שלך, חשוב לקבוע תחילה את קהל היעד שלך ואת מטרות המדיה החברתית.

בעזרת תהליך המיתוג עסק מפריד את עצמו מעסקים באותו התחום ויוצר לעצמו קהל לקוחות ועובדים אשר יכולים להזדהות עימו.

אם אתה רוצה לעשות שיווק מקצועי אתה צריך קופירייטר מקצועי. תפקידו של קופירייטר חשוב מתמיד בעולם המדיה הדיגיטלית.

אם לחשבון העסקי שלך יש יותר מ -10,000 עוקבים, הדרך הטובה ביותר לשתף קישורים היא באמצעות תכונת החלקה למעלה בסיפור שלך.

אם אין לך 10,000 עוקבים, עסקים קטנים יכולים בקלות להוסיף קישורים לביו של הפרופיל, לכלול קישורים בכיתובים שלך וליצור פוסטים או סיפורים שניתנים לרכישה.

פייסבוק הוא אתר רשת חברתית בחינם. משתמשים לא צריכים לשלם כדי ליצור פרופילים או דפי עסקים, אלא אם הם רוצים לשווק את הדף שלהם באמצעות קמפיינים של מודעות .

אנשים מאוד אוהבים מודעות הומוריסטיות.
אבל, הומור מתאים יותר במודעות למוצרים שאנשים לא ממש מעורבים בהם כלומר מוצרים שהם לא מבלים הרבה זמן במחשבה עליהם. במצבים אלה, הלקוחות מקבלים הרבה תחושות חיוביות בגלל הומור במודעה.

הומור טוב גם לקבלת תשומת לב - שהיא דרך ליצירת גישה חיובית (זכור, אל תבלבל בין תשומת לב וגישה - אלה דברים שונים בתכלית).

הדבר החשוב ביותר שכדי לזכור אם אתה מתכוון להשתמש בהומור במודעה שלך הוא לוודא שמה שאתה מוכר קשור בקשר הדוק להומור. אחרת אנשים ישימו לב להומור אבל יתעלמו מהמוצר שלך.

ה"טריק "לראות אם מישהו פתח את ניוזלטר הדוא"ל שלך הוא להטמיע תמונה שקופה קטנה בתחתית של הניוזלטר. למעשה, אתה לא באמת שם שם תמונה, במקום זאת התמונה מונחת על השרת שלך. אבל, כאשר מישהו פותח את הידיעון, הוא מנסה לטעון את כל התמונות בעלון, כולל התמונה השקופה שלך.

ניתן להשתמש בקטע קוד פשוט כדי לעקוב אחר טעינת התמונה השקופה. יתר על כן, כאשר אתה מכניס את המזהה הייחודי של מנוי לניוזלטר בתהליך זה, תוכל גם לדעת מי פתח את הניוזלטר.

הטכניקות לביצוע כל זה אינן קשות במיוחד (אם כי כמה אנשים שמנסים למכור לך כלי שיווק בדוא"ל ינסו לשכנע אותך שזה מדע טילים). עם זאת, מכיוון שמעקב הוא חלק כה חשוב בשיווק בדוא"ל, אתה רוצה לוודא שיש לך מערכת חזקה שעובדת.

שאלות בנושא דומיין

לשם העלאת אתר אינטרנט לרשת הגלובלית יש צורך ברכישת כתובת לאתר (דומיין).

כל אדם יכול לבחור לעצמו את כתובת האתר (דומיין) שלו כל עוד הכתובת המבוקשת אינה בשימוש ע"י אדם אחר.

ישנן מספר סיומות לכתובות אינטרנט המשמשות אותנו (org.il / com / net / org / biz / info / name)
כאן בישראל הנפוצה ביותר היא co.il - סיומת זו בעצם מציינת שזהו אתר ישראלי הכתוב בעברית.

ציון סמכות הדומיין מנבא את הסיכוי של אתר לדירוג על סמך הרלוונטיות שלו בענף או תחום נושא ספציפי.

כל אתר מדורג בסולם של 1 עד 100, כאשר 100 הוא הטוב ביותר. המשמעות היא שככל שציון סמכות הדומיין גבוה יותר, כך סביר להניח שהאתר ידורג בדפי התוצאות של מנועי החיפוש.

מפת אתר: חקור בקלות אחר העמודים שנמצאים באתר