שירותי תחזוקת אתרים מקצועי

תחזוקת אתרים שוטפת כוללת בדיקת תפקוד, איתור תקלות ותיקונן, מרמת התוכן ועד רמת הקוד, דרך שדרוג מערכות קיימות להתאמה למציאות הטכנולוגית החדשה, שדרוג מערכות בהתקנת אפליקציות חדשות ושדרוג האתר כולו לצורך יישור קו והעצמת חווית המשתמש דרך שדרוג הממשק (UXI).

אייקון תחזוקת אתרים

Kiryatech היא חברת בוטיק מוקפדת המציבה סטנדרטים שממקמים את האתר שלכם בראש הטבלה בכל המדובר על תחזוקת אתרים שוטפת. עם צוות מקצועי עם ניסיון רב-שנים בבניה, עיצוב, מיתוג, תכנות והתאמת טכנולוגיה למרחב המקוון, מגוון האפשרויות שלכם בלתי נדלה, וכל רעיון הנכנס תחת מטרייה של אחזקת אתרים ניתן לביצוע, בדרך של קרית טק.

תחזוקת אתרים – הדרך של קרית טק

אחזקת אתרים מקצועית מאפשרת לכם לוודא כי האתר שלכם עומד בסטנדרטים הגבוהים והמשתנים של השוק – הן השוק הספציפי שבו אתם פועלים, והן ברמת השירות שאתם נותנים לגולשים שלכם, דרך השוק הטכנולוגי ע"י פיתוח יישומים.

עדכון אתר אינטרנט

הצורך בעדכון לאתר שלכם מתחיל מהיום בו הוא עולה לאוויר, ונמשך כל עוד האתר עובד. בסביבה הדינאמית ביותר בעולם, הסביבה בה האתר שלכם חי – הלא היא רשת האינטרנט, אתר ללא תחזוקה שוטפת הוא אתר שמהר מאוד מאבד מהרלוונטיות שלו, והופך למיושן.

לא מתפשרים על איכות

אופטימיזציה וקידום מתמשך

תחזוקת אתרים נבונה תאפשר לעסק שלכם לשגשג דרך מתן המענה העדכני והמדויק ביותר לצרכים של הלקוחות שלכם, תוך שאתם מעדכנים באופן שוטף את התכנים, השירותים והאפשרויות באתר.

אחזקת אתרים היא תהליך מחייב ומתמשך, תהליך שמאפשר לכם לבצע את האופטימיזציה הנדרשת בכל רגע נתון כדי להיות הכוח המוביל בשוק שלכם, בכדי למתג את העסק שלכם במקום הראוי, לפי המטרות שלכם.

קרית טק מציעה לכם ליהנות משירות תחזוקת אתרים מקצועי, הנסמך על הניסיון העשיר של צוות התכנות הבקיא בפתרונות הטכנולוגיים השונים של השוק, מהפיתוחים של מייקרוסופט (Microsoft) ועד למרחבים של הקוד הפתוח, עם טכנולוגיות שונות:

שהם רק חלק ממגוון עצום של טכנולוגיות, לשירותכם.

אולי יעניין אותך גם:

שאלות בנושא תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים שוטפת כוללת בדיקת תפקוד, איתור תקלות ותיקונן, מרמת התוכן ועד רמת הקוד, דרך שדרוג מערכות קיימות להתאמה למציאות הטכנולוגית החדשה, שדרוג מערכות בהתקנת אפליקציות חדשות ושדרוג האתר כולו לצורך יישור קו והעצמת חווית המשתמש דרך שדרוג הממשק (UXI).

הצורך בעדכון לאתר שלכם מתחיל מהיום בו הוא עולה לאוויר, ונמשך כל עוד האתר עובד. בסביבה הדינאמית ביותר בעולם, הסביבה בה האתר שלכם חי – הלא היא רשת האינטרנט, אתר ללא תחזוקה שוטפת הוא אתר שמהר מאוד מאבד מהרלוונטיות שלו, והופך למיושן.

קרית טק מציעה לכם ליהנות משירות תחזוקת אתרים מקצועי, הנסמך על הניסיון העשיר של צוות התכנות הבקיא בפתרונות הטכנולוגיים השונים של השוק: תחזוקת אתר וורדפרס, תחזוקת אתרי PHP, תחזוקת אתרי ג'ומלה ועוד.

מחלקות חברת קרית טק
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון