שירותי שיווק בגוגל לעסקים

פרסום בגוגל מקנה לאתרך חשיפה מושלמת על הבמה הראשית באינטרנט ואת היכולות לבלוט על פני היתר, מכיוון ש-94% מגולשי האינטרנט מחפשים מידע וגולשים באמצעות מנוע החיפוש גוגל. מובטח לך שהמודעה שלך תייצר עבורך עבודה ומייד. למעשה זהו הפרסום האפקטיבי ביותר באינטרנט.

אייקון קידום אורגני בגוגל

איך פרסום בגוגל עובד?

אנו יוצרים מודעות פרסום, להן מתאימים מילות מפתח רלוונטיות המותאמות לקהל היעד. בשיטה זו ניתן לקבוע עלות פרסום לפי מילות מפתח ולעדכן את הקמפיין בכל רגע ורגע.

פרסום בגוגל מחיר

עלות הפרסום נקבעת בשיטת "המכרז" (Bidding) בהתאם לביקוש של שאר המפרסמים. החיוב נעשה אך ורק לפי מספר הקליקים מהמודעה לאתר המפרסם.
אם לא מתקבלים קליקים הלקוח אינו מחויב!

פרסום בגוגל Google Ads
רוצים להתחיל לפרסם באינטרנט בעזרת Google Ads? בעזרת פרסום בגוגל ניתן להגיע ללקוחות פוטנציאליים בהתאמה לעסק שלך!

יתרונות הפרסום בגוגל

  • מילות מפתח – הגדרת מסע הפרסום (קמפיין) בגוגל לפי מילות חיפוש ייחודיות:
    אנחנו נחליט תחת אילו מילים או ביטויים תופיע מודעת הפרסום של העסק שלכם, ובכך נבטיח כי המודעה תופיע בתוצאות החיפוש רק ללקוחות פונציאליים. 

  • שליטה מלאה בתקציב הפרסום – ללא תשלום חודשי מינימלי או מחויבות ארוכת טווח.

  • מעקב ודיווח on-line – ניתן ליצור מודעה אחת, או כמה, ולקבל מעקב בזמן אמת על ביצועי המודעה.

  • מהיום להיום – אפשרות לראות את המודעות המתפרסמות בGoogle תוך דקות בלבד אחרי יצירתן והגדרתן.

תשלום פר לחיצה - PPC

נכון לעת הזאת שיטת ppc – pay per click נתגלתה כשיטה המועדפת בעולם האינטרנט, שכן המפרסם מגיע תמיד לקהל המטרה, המסר מיידי וברור, בזכות הרעיון שאתה קובע את התקציב היומי/ שבועי/ חודשי המתאים למידותיך.

האם כדאי לפרסם בגוגל? כל אתר יכול וראוי שיכלל במנועי חיפוש המעניקים אפקטיביות לכסף ומחזירים תשואה מלאה להשקעה. יש ללמוד את המערכת ולהבינה היטב כדי להפיק ממנה את המיטב, לכן כדאי לקבל סיוע מגורם מקצועי לבניית מסע פרסום מצליח ומרוויח.

תוצאות פרסום בגוגל

מאמרים בנושא פרסום בגוגל

מה זה קישורים ממומנים?

נעשה קצת סדר: קישורים ממומנים הן המודעות המופיעות מעל התוצאות הרגילות (האורגניות) בעמוד תוצאות החיפוש

שאלות נפוצות

המודעות מוצגות בחיפוש Google, במפות Google, ב-Gmail, ב-YouTube ובאתרים של שותפי Google. אנחנו מציגים את המודעות במקומות שונים כדי לעזור לך להגיע לתוצאות טובות ככל האפשר.

התשלום הוא עבור קליקים בלבד. אין תשלום על חשיפות.
העלות של כל קליק תלויה בגורמים רבים, ובהם התדירות שבה אנשים מחפשים עסקים כמו שלך ומספר העסקים המתחרים שמפרסמים מודעות. העלויות משתנות, אבל אף פעם לא תחוייב בסכום שיחרוג מהתקציב החודשי שלך.

קמפיינים פרסום בגוגל הם פתרון יעיל ופשוט שעוזר לעסקים להיחשף ללקוחות שמחפשים אותם ב-Google. הקמפיינים מתבססים על טכנולוגיית הפרסום של Google. כל קמפיין משיג תוצאות לפי המטרה שמגדירים לו: שיחות מלקוחות, ביקורים בחנות או פעולות באתר.

ניתן להפסיק את הפרסום בכל שלב ללא שום בעיה.

האם עדיין יש לך שאלות לגבי פרסום בגוגל? צור איתנו קשר!

ניווט בשיווק בגוגל