אודות קרית טק Kiryatech

חברת קרית טק נוסדה במטרה לסייעה לבעלי עסקים בעידן המודרני עם פתרונות דיגיטליים אשר מקלים את ההתקשרות בין העסק ללקוחות באינטרנט.

מאז הקמתה בשנת 2018, צברה Kiryatech ידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי והתאמת פתרונות דיגיטליים לצרכי לקוחותיה.

דבר מנכ"ל קרית טק
איכות ושירות מעל הכול

חברתנו מתמחה במתן פתרונות דיגיטליים בהתאם לדרישות הלקוח משלב התכנון ועד להשגת יעדי הארגון ומיתוגו בעולם הווירטואלי ובכלל.

קרית טק ממוצבת כחברת בוטיק אשר חרטה על דיגלה שילוב של יחס אישי, מקצועיות, איכות ושירות מעל הכול , הרי ידוע שהתחרות היום הינה בשירות ובהשגת יעדי הלקוח, ובשבילנו "שירות זו לא רק מילה".

אנו בקרית טק מציעים שירות ייחודי, המספק פתרון מקיף וכולל לכל מה שהעסק שלכם צריך. אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיחדיו יוצרים עבורכם את הפתרון המנצח, הנוח והנכון לתכנון, ליווי וקידום העסק שלכם.

לכל אחד בצוות שלנו יש שליטה מלאה בשיווק, קידום ובניית אתרים ככה שאם תבחרו לעבוד איתנו אתם תקבלו פתרון כולל לכל מה שהעסק שלכם צריך בשביל להיות נוכח באינטרנט.

ערכי החברה: יצירתיות, נבונות, התמדה, דבקות במשימה, חריצות, יחסי אנוש.
ניקיטה סטוג Nikita Stog מנכל קרית טק 0526722136
ניקיטה סטוג
מנכ"ל קרית טק
אייקון על קרית טק 0526722136
KIRYATECH

חברת Kiryatech מאגדת תחתיה בכול תחום את מיטב המומחים בארץ, ומקפידה בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר. מאז הקמתה בשנת 2018, צברה קרית טק ידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי והתאמת פתרונות חדשניים ואיכותיים לצרכי לקוחותיה.

טכנולוגיה יוצרת מציאות
פתרונות פיתוח דיגיטליים

מחלקות חברת Kiryatech

בחברתינו מחלקת ייעוץ ומחלקת פיתוח:

  • מחלקת ייעוץ - כוללת יועצים מהטובים בארץ אשר מלווים את הארגון משלב התכנון וגיבוש האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית של הארגון , מתן ייעוץ והכוונה בבחירת המערכות ליישום הקמפיין השיווקי, ביצוע אפיון וניתוח מערכות, יישום תדמית הארגון ועוד.
  • מחלקת הפיתוח - כוללת מומחים טכנולוגים, מפתחים, משווקים ומעצבים המבצעים הלכה ומעשה את העבודה.

אנו תומכים בשלל סביבות פיתוח ופלטפורמות ובכלל זה SharePoint, Microsoft .NET, PHP, MY SQL, WordPress, Joomla, Drupal, UMBRCO, Magento, PrestaShop, Shopify, Wix.

כבית תוכנה הרואה לנגדו את טובת הלקוח מעל לכל אנו משלבים פתרונות ופלטפורמות אשר ניתנים לשימוש ללא עלויות רישוי ו Open Source.

למה לבחור בנו

KIRYATECH TEAM

צוות "קומנדו" בעל יכולות ביצוע פרוייקטים מאתגרים ומהירים מצד אחד ומתן תחזוקה ותמיכה מצד שני, את היקף התחזוקה הלקוח קובע, ואנחנו זמינים עבורו על בסיס SLA שיוגדר מראש.

הגמישות והאיכות

אנו מגלים גמישות ויצירתיות רבה בתכנון ובפיתוח של פתרונות יצירתיים ואיכותיים. "אצלנו השירות זו לא רק מילה אלה דרך חיים"

הניסיון

אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מתחום האינטרנט, הסלולר ומערכות ארגוניות ממחושבות. ניסיון אשר מביא לידי ביטוי את יכולותינו הגבוהות במתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים.