אודותינו

חברת Kiryatech הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום פיתוח תוכנה בסביבת האינטרנט והמובייל ומאגדת תחתיה בכול תחום את מיטב המומחים מהמובילים בארץ, ומקפידה בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר.

אייקון על קרית טק
איכות ושירות מעל הכול

חברתנו מתמחה במתן פתרונות בהתאם לדרישות הלקוח משלב התכנון ועד להשגת יעדי הארגון ומיתוגו בעולם הווירטואלי ובכלל.

חברתינו  ממוצבת כחברת בוטיק אשר חרטה על דיגלה שילוב של יחס אישי, מקצועיות, איכות ושירות מעל הכול , הרי ידוע שהתחרות היום הינה בשירות ובהשגת יעדי הלקוח, ובשבילנו "שירות זו לא רק מילה".

אנו בקרית טק מציעים שירות ייחודי, המספק פתרון מקיף וכולל לכל מה שהעסק שלכם צריך.  אנשי מקצוע מובילים בתחומם, ועם תחומי התמחות שונים, שיחדיו יוצרים עבורכם את הפתרון המנצח, הנוח והנכון לתכנון, ליווי וקידום העסק שלכם.

מחלקות החברה

בחברתינו מחלקת יעוץ, תכנון ומחלקת פיתוח:

  • מחלקת יעוץ – כוללת יועצים מהטובים בארץ אשר מלווים את הארגון משלב התכנון וגיבוש האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית של הארגון , מתן ייעוץ והכוונה בבחירת המערכות ליישום הקמפיין השיווקי, ביצוע אפיון וניתוח מערכות, יישום תדמית הארגון ועיצוב גרפי ועוד.

  • מחלקת הפיתוח – כוללת מומחים טכנולוגים , מפתחים, אנשי  DBA המבצעים הלכה ומעשה את עבודת הפיתוח, בחירת הטכנולוגיות   והמוצרים המתאימים ללקוח.

אנו תומכים בשלל סביבות פיתוח ופלטפורמות ובכלל זה SharePoint  Microsoft .NET, PHP,  ו- UMBRCO . בסיסי נתונים של SQL, MY SQL, ORACLE.

כבית תוכנה הרואה לנגדו את טובת הלקוח מעל לכל אנו משלבים פתרונות ופלטפורמות אשר ניתנים לשימוש ללא עלויות רישוי ו Open Source.

הצוות המוביל שלנו

ניר בוסה
ניקיטה סטוג, מנכ"ל

ממייסדי החברה. מנתח ומאפיין את צרכי הלקוח לשם בניית תוכנית פעולה מעשית, מוביל ומלווה את הצוותים המקצועיים לאורך כל תהליך העבודה.

דפנה קצב
דפנה קצב, מנהלת חווית משתמש

בעלת תואר בסוציולוגיה ובתקשורת, מומחית בתכנון ממשקי משתמש לאתרי מסחר אלקטרוני ומערכות מידע מורכבות. בעלת נסיון רב באפיון ותכנון מערכות מוכוונות משתמשים בשילוב יעדים ומטרות מסחריות ועסקיות, והובלת מהלכי אסטרטגיה כוללים בתחום הדיגיטלי.

Racheli Levy
רחלי לוי, מנהלת מחלקת פרוייקטים

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, והעובדת הותיקה ביותר בשורות החברה. הובילה את מרבית הפרויקטים שביצעה לאורך מרבית שנות קיומה, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ושמירה על שביעות רצונו של הלקוח.

nik stog
ניר בוסה, מנהל פיתוח

בוגר החוג למדעי המחשב באוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון רב בפיתוח פתרונות מסחר אלקטרוני על גבי פלטפורמות שונות. מומחה בפתרונות יצירתיים ולא שגרתיים, שתמיד מגיעים בזמן.

רוצים להצטרף למשפחת קרית טק? בדקו משרות זמינות בדף דרושים.

למה לבחור בנו?

הניסיון

אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מתחום האינטרנט, הסלולר ומערכות ארגוניות ממחושבות. ניסיון אשר מביא לידי ביטוי את יכולותינו הגבוהות במתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים.

הגמישות והאיכות

אנו מגלים גמישות ויצירתיות רבה בתכנון ובפיתוח של פתרונות יצירתיים ואיכותיים. "אצלנו השירות זו לא רק מילה אלה דרך חיים"

KIRYA TEAM

צוות "קומנדו" בעל יכולות ביצוע פרוייקטים מאתגרים ומהירים מצד אחד ומתן תחזוקה ותמיכה מצד שני, את היקף התחזוקה הלקוח קובע, ואנחנו זמינים עבורו על בסיס SLA שיוגדר מראש.

ניווט באודותינו