אודות חברת קרית טק Kiryatech

חברת Kiryatech מאגדת תחתיה בכול תחום את מיטב המומחים בארץ, ומקפידה בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר. מאז הקמתה בשנת 2018, צברה קרית טק ידע וניסיון רב בשיווק דיגיטלי והתאמת פתרונות חדשניים ואיכותיים לצרכי לקוחותיה.

קרית טק אנשים על מחשב

איכות ושירות מעל הכול

חברתנו מתמחה במתן פתרונות דיגיטליים בהתאם לדרישות הלקוח משלב התכנון ועד להשגת יעדי הארגון ומיתוגו בעולם הווירטואלי ובכלל.

קרית טק ממוצבת כחברת בוטיק אשר חרטה על דיגלה שילוב של יחס אישי, מקצועיות, איכות ושירות מעל הכול , הרי ידוע שהתחרות היום הינה בשירות ובהשגת יעדי הלקוח, ובשבילנו "שירות זו לא רק מילה".

אנו בקרית טק מציעים שירות ייחודי, המספק פתרון מקיף וכולל לכל מה שהעסק שלכם צריך. אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיחדיו יוצרים עבורכם את הפתרון המנצח, הנוח והנכון לתכנון, ליווי וקידום העסק שלכם.

אייקון על קרית טק
פתרונות פיתוח דיגיטליים

מחלקות חברת Kiryatech

בחברתינו מחלקת ייעוץ ומחלקת פיתוח:

  • מחלקת ייעוץ – כוללת יועצים מהטובים בארץ אשר מלווים את הארגון משלב התכנון וגיבוש האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית של הארגון , מתן ייעוץ והכוונה בבחירת המערכות ליישום הקמפיין השיווקי, ביצוע אפיון וניתוח מערכות, יישום תדמית הארגון ועוד.

  • מחלקת הפיתוח – כוללת מומחים טכנולוגים, מפתחים, משווקים ומעצבים המבצעים הלכה ומעשה את העבודה.

אנו תומכים בשלל סביבות פיתוח ופלטפורמות ובכלל זה SharePoint, Microsoft .NET, PHP, MY SQL, WordPress, Joomla, Drupal, UMBRCO, Magento, PrestaShop, Shopify, Wix.

כבית תוכנה הרואה לנגדו את טובת הלקוח מעל לכל אנו משלבים פתרונות ופלטפורמות אשר ניתנים לשימוש ללא עלויות רישוי ו Open Source.

דבר מנכ"ל החברה

קרית טק הוקמה במטרה לסייע לשכירים להפוך לעצמאים. עם הידע והנסיון שרכשנו בשיווק דיגיטלי יש לנו את היכולת לקחת שכיר, להכשיר אותו במקצוע ולהתחיל לגייס לו עבודה דרך האינטרנט. מעבר לסיפוק הרב שיש בלעזור לשכיר להפוך לעצמאי אנחנו גם מקבלים לקוחות לכל החיים.

אנחנו רואים את עצמנו כשותפים בעסק שלך, מנקודת המבט שלנו ככל שהעסק שלך ירוויח ככה גם אנחנו לכן המטרה שלנו ברור: לגרום לך לצמוח כמה שיותר.

לכל אחד בצוות שלנו יש שליטה מלאה בשיווק, קידום ובניית אתרים ככה שאם תבחרו לעבוד איתנו אתם תקבלו פתרון כולל לכל מה שהעסק שלכם צריך בשביל להיות נוכח באינטרנט במקום אחד.

ההתמחות שלנו היא עבודה עם עסקים ותקציב קטנים. כבר מההתחלה הבנו שלפרסם בדיגיטל עם תקציב גבוה זה לא כזה בעיה, כי יש מקום לטעויות. אך שהתקציב הוא מינימלי, כאן כבר דרגת הקושי עולה, ואנחנו אוהבים אתגרים.

ערכי החברה: יצירתיות, נבונות, התמדה, דבקות במשימה, חריצות, יחסי אנוש.
מנכל קרית טק
ניקיטה סטוג
מנכ"ל קרית טק

למה לבחור בנו?

הניסיון

אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מתחום האינטרנט, הסלולר ומערכות ארגוניות ממחושבות. ניסיון אשר מביא לידי ביטוי את יכולותינו הגבוהות במתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים.

הגמישות והאיכות

אנו מגלים גמישות ויצירתיות רבה בתכנון ובפיתוח של פתרונות יצירתיים ואיכותיים. "אצלנו השירות זו לא רק מילה אלה דרך חיים"

KIRYATECH TEAM

צוות "קומנדו" בעל יכולות ביצוע פרוייקטים מאתגרים ומהירים מצד אחד ומתן תחזוקה ותמיכה מצד שני, את היקף התחזוקה הלקוח קובע, ואנחנו זמינים עבורו על בסיס SLA שיוגדר מראש.