תיק עבודות Kiryatech

אנו בחברת קרית טק Kiryatech מאמינים בשירות ושימור הלקוחות לאורך שנים. עם לקוחותינו נמנים חברות ואירגונים גדולים, עסקים בינוניים וקטנים (SMB).

כמו כן לקוחותינו נמנים ממגזרים שונים: ממשלתי, ציבורי, פרטי, פיננסי ועוד... נשמח לחשוף בפניכם מגוון רחב מאוד של עשיה ונסיון בפרויקטים מגוונים בשיחה ו/או פגישה.

קבל את נקודת המבט שלנו על העסק שלך וגלה איפה הכי כדאי לפרסם באינטרנט ואילו פעולות שיווק דיגיטליות יניבו הכי הרבה רווח לעסק שלך,

תיאום שיחה עם נציג  
פתרונות תמיכה דיגיטליים

פרסום בפייסבוק

פרסום ליועץ משכנתא
פרסום למופע אומנים
פרסום לחנות חיות
פרסום לעורך דין

עבודות נוספות

אנו בחברת Kiryatech מאמינים בשירות ושימור הלקוחות לאורך שנים.

עם לקוחותינו נמנים חברות ואירגונים גדולים, בינוניים וקטנים (SMB). כמו כן לקוחותינו נמנים ממגזרים שונים: ממשלתי, ציבורי, פרטי, פיננסי ועוד...

נשמח לחשוף בפניכם מגוון רחב מאוד של עשיה ונסיון בפרויקטים מגוונים בשיחה ו/או פגישה.

לא כל חברה יכולה להתהדר בלקוחות הכי טובים, כמו שלא כל חברה יכולה לבקש את העובדים הכי טובים, אבל אנחנו בקרית טק, לא ביקשנו, אתם באתם לבד.

מבין מאות לקוחותינו, בחרנו לציין מספר מצומצם ומייצג מתוך הקטגוריות הרבות שעסקנו בהם. האתגר, השעות הקשות, החזון שהובלתם ואנחנו טיפחנו, כולם באו לידי ביטוי באתר הנפלא שלכם.

בין לקוחותינו

קרית טק פתרונות דיגיטליים מכירה ומוקירה את בחירתכם בה כחברת בניית אתרים וקידום האתרים הטובה ביותר. אנו שמחים שבחרתם בנו לבנות לכם את העתיד האינטרנטי שלכם. אנו בKiryaTech, מוקירים באהבה את הנאמנות שלכם אלינו בדיוק כפי שגם אתם ודאי מרגישים כלפינו.

הכישורים והידע שרכשנו באמצעות הפרויקטים הקודמים והעכשוויים,
מאפשרים לנו להוסיף ערך לרעיונות העסקיים של לקוחותינו ולספק את המוצרים הטובים ביותר.

רוצים גם אתם להיות ברשימת לקוחותינו אבל לא יודעים איך להתחיל?

אתם מוזמנים לשוטט בין מגוון האתרים הפרוש לפניכם, לבחור את הכיוון הרצוי לכם ולהרים טלפון...
אנו נשמח לשרת אתכם בייעוץ והכוונה, גיבוש אסטרטגיה, עיצוב האתר וליווי צמוד לאחרי השקתו.

אין לנו ספק כי גם לכם יום אחד יהיה בדף זה מקום של כבוד, בנתיים, לנו יש את הכבוד אם אתם קוראים שורות אלו. אז לחיי ההצלחה ולחייכם, ואל תשכחו, להיות מספר אחד זה לא חובה זו זכות, ובזמן שאתם הופכים אותנו לכאלו אנחנו נדאג להפוך אתכם לכאלה גם כן.

צוות המפתחים שלנו בקיא בכל טכנולוגיית פיתוח אינטרנטית אפשרי שקיים,
בין אם מדובר בעבודה מול צד שרת או צד לקוח אנחנו מתחייבים להתמודד עם כל אתגר!