אחסון אתרים באינטרנט

אחסון אתרים מקצועי מבית קרית טק חברת לאחסון אתרים המציע פתרונות אחסון בהתאמה אישית, אחסון אתר עם שירות אישי, אדיב ומקצועי במחירים המשתלמים ביותר בישראל!

אחסון אתרי וורדפרס
אייקון אחסון אתרים

החברות השונות המספקות שירותי אחסון אתרים, מציעות ללקוחות שלהם חבילות שונות של שירותי אחסון אתרים. אם ננסה לסקור את החבילות השונות ניתן לומר שבסה"כ יש כמה וכמה קטגוריות שונות של אחסון אתרים שכל אחת מהן נועדה לתת מענה לצרכים אחרים, וכל אחת מהן העלות שלה דורשת תקציב אחר, ויש בה מאפיינים אחרים של אחסון.

אחסון אתרים בחינם

אחסון אתרים בחינם כשמו כן הוא זה הוא אחסון חינמי שנועד לאתרים קטנים, שאין בהם תעבורת גולשים גבוהה, ואין בהם כמות מידע רבה. אחסון אתרים חינמי מעניק לבעל האתר את השירות הדל ביותר אך השירות מגיע ללא תמיכה וללא גיבויים לאתר. לא מומלץ.

אחסון אתרים בתשלום

אחסון אתרים בתשלום זוהי קטגוריה שניתן לחלק אותה לכמה תתי קטגוריות שונות וכל אחד יכול לבחור לעצמו את תת הקטגוריה המתאימה לו. ישנן שיטות שונות לאחסון אתרים בתשלום שכל אחת מתאימה לסוג אחר של אתר. להלן סקירה של סוגים שונים של אחסון אתרים בתשלום:

אחסון אתרים על שרת שיתופי

אחסון אתרים על אתר שיתופי היא השיטה הנפוצה והשימושית ביותר של אחסון אתרים בתשלום, זוהי שיטה שבה בעל האתר הוא רק עסק קטן או בינוני ועדיין אינו זקוק לשרת ייעודי ויקר, והוא יכול לאחסן את האתר שלו יחד עם עוד כמה אתרים על גבי שרת שיתופי. שירות אחסון זה מספק לאתר תמיכה טכנית, שטח אחסון גבוה, תעבורת גולשים ועוד. ישנם סוגים שונים של שרתים שיתופיים המותאמים לגודל האתר.

אחסון אתרים על שרת וירטואלי

אחסון אתרים על שרת וירטואלי הוא אחד הפתרונות המאפשרים אחסון אתרים ברמה של שרת ייעודי ובעלויות זולות הרבה יותר. שרת וירטואלי הוא בעצם שרת יעודי המחולק לכמה וכמה שרתים, שרת וירטואלי הוא שרת רגיל שעובד באמצעות תוכנה שמחלקת אותו וממדרת אותו לכמה שרתים וירטואליים שכל אחד מהם מיועד לאתר ספציפי אחר ומותאם לצרכים הספציפיים של אותו לקוח.

אחסון אתרים על שרת ייעודי

אחסון אתרים על שרת ייעודי הוא האחסון היקר ביותר אך הוא מאפשר לאתר האינטרנט להשיג ביצועים טובים יותר ומעניק לו יכולות טובות יותר. שרת יעודי הוא שרת שכולו מיועד אך ורק לאתר בודד, אלו שרתים המיועדים בעיקר לאתרים גדולים בעלי תעבורת גולשים גבוהה במיוחד כמו למשל WALLA  או YNET, שרת ייעודי מעניק לאתר שטח אחסון גדול ואפשרויות אחסון יעילות יותר. 

חשוב לציין שקיימים בשוק שני סוגי אחסון על שרת ייעודי שהם אחסון על שרת ייעודי לא מנוהל ואחסון על שרת ייעודי מנוהל, שההבדל ביניהם הוא מי לוקח את האחריות על כל נושא התמיכה וניהול הצד הטכני של השרת.

שירותי אחסון אתרים

קרית טק בניית אתרים ופתרונות דיגיטליים מספקים ללקוחותינו שירותי אחסון אתרים המותאמים לצרכים ולמשאבים של האתר ומלווים לכל אורך הדרך את הלקוח ומסייעים לו בכל בעיה. במידה ותבחרו לעבוד איתנו ולבנות או לקדם דרכנו את העסק שלכם, אנו נעמיד לרשותכם אפשרות לאחסן את האתר בשרתי האחסון שלנו.