בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה שמתבצעת כהלכתה מבטיחה שהגולש שנוחת על הדף יבצע את הפעולה הרצויה. עמוד נחיתה מוצלח הוא עמוד שאינו עמוס במידע רב שבו הגולש עלול לטבוע וללכת לאיבוד.

אייקון בניית דף נחיתה

כאשר מבצעים בניית דפי נחיתה כמו שצריך, הגולש מקבל עמוד שבו מוצג בבהירות ובברירות המוצר. כך הגולש יודע בבירור שהוא הגיע אל המוצר שהוא חיפש והוא יודע בדיוק מה הדבר הבא שעליו לעשות.

מה זה דף נחיתה ?

דף נחיתה הוא העמוד הראשון אליו מגיע המשתמש באתר. זהו עמוד רשת / דף אינטרנט הנמצא בתווך שבין המודעה בתשלום לבין התחנה הסופית של המבקר. הגולש באינטרנט רוצה לקבל בדיוק את מה שהוא מחפש, בין אם זה מידע, תמונות או כל תוכן אחר, כאשר הגולש נכנס לאתר מסוים הוא למעשה "נוחת" בעמוד הנחיתה.

כמפרסם תוכל לוודא שאכן המשתמש הגיע לדף המידע שאתה מעוניין שהוא יגיע אליו ולא יתחיל לשוטט באתר וייצא ממנו מבלי להירשם או להשאיר פרטים.

בנייה ועיצוב דף נחיתה

בעת עיצוב ובניית דף נחיתה עלינו להגדיר את יעד המטרה עבור דף הנחיתה:

  • מיתוג העסק.
  • יצירת קשר בטלפון או שליחת פרטים ליצירת קשר (מייל+טלפון) דרך הדף נחיתה.
  • ביצוע רכישה – במידה ואתם מוכרים מוצרים דרך האינטרנט.
  • הורדה של אפליקציה.
  • לגרום לגולש להרשם לרשימת דיוור.

דף נחיתה מנצח

בכדי להגיע ל דף נחיתה מנצח, יש להגדיר יעדים וקהל יעד בשיתוף המעצב הגרפי והקופירייטר. יש לתכנן בכובד ראש את התוכן אשר נרצה להציג בעמוד זה. על העמוד לא להיות עמוס מידי בכדי לא להכביד על עיניו של הגולש ואולי לכלול מידע שיווקי תמציתי, אולי מבצע מסוים או הטבה – אך חובה תמיד להשאיר מקום לסקרנותו של הגולש ולגרות אותו לבצע את המטרות שהוגדרו מראש מהעמוד.

צורתו הויזואלית של העמוד גם היא חשובה ביותר – דף נחיתה מנצח חייב להיות מעוצב ברמה גבוהה ככל שניתן וזאת על מנת ליצור רושם חיובי על הגולש, לרושם ראשוני באינטרנט כמו "בחיים האמתיים" משקל רב.

דף נחיתה
דף נחיתה

תוכן שיווקי

כמו העיצוב, גם התוכן צריך להכנס מהר ובקלות לראש הגולש. על הגולש להבין מהר את ההצעה או התוכן השיווקי, התוכן צריך לעורר הזדהות הן מבחינת מהות התוכן, הן מבחינת סגנון הכתיבה, והן מבחינת היחודיות והמיקוד של הפניה. גולש שקורא תוכן שמעניין אותו, כתוב בשפה שלו ונותן לו להרגיש שהדף הזה במיוחד בשבילו – הוא גולש שעושה את מה שנרצה שיעשה.

אולי יעניין אותך גם:

שימושים לדפי נחיתה

  • דפי נחיתה לקידום אתרים ממומן כגון Google Ads, בניית דפי נחיתה בפילוח לפי מילות חיפוש ומודעות. לקידום נכון יש לבנות מספר עמודי נחיתה בהתאמה למילות חיפוש ולמודעות, רצוי לקדם מוצר אחד או שירות אחד בדף נחיתה.
  • הכוונת גולשים לעמוד נחיתה ע"י פרסום באתרי אינטרנט אחרים באמצעות באנרים או מודעות טקסט.
  • הכוונת גולשים באמצעות לינקים מדואר אלקטרוני שנשלח או באמצעות ניוזלטר.
  • הכוונת גולשים באמצעות בלוגים, רשתות חברתיות וכדומה.

דף נחיתה מוצלח

הצלחה של דף נחיתה נמדדת על ידי "יחס המרות טוב". יחס ההמרה הוא אחוז הגולשים שמגיעים לדף הנחיתה והופכים ללקוחות. לדוגמא: אם 1,000 גולשים יכנסו לדף הנחיתה שלך ומתוכם 10 אנשים הפכו ללקוחות, יחס ההמרה של דף זה הינו 1%. אם כך מטרתנו בדף הנחיתה לשפר כל הזמן את יחס ההמרה. שיפור ביחס ההמרה מ- 1%- ל- 3% יביא לגידול של מספר הלקוחות פי 3.

לסיכום, אין זה משנה אם אתם צריכים דפי נחיתה עבור קמפיינים בגוגל, בינג, פייסבוק או בכל מקור פרסום באינטרנט אחר – חברת קרית טק פתרונות דיגיטלי תבנה עבורך דף ותצור קמפיין ממוקד וידידותי למנועי החיפוש על מנת לקדם בצורה המיטבית ביותר את דף הנחיתה שלך!

ניווט בבניית דף נחיתה