שירותי קידום אתרים אורגני

אתה מחפש חברת קידום אתרים אורגני? הולך לאיבוד מרוב החברות? אז אל תדאג אנחנו פה בשביל להסביר לך איך לבחור חברה לקידום אתרים שתתן לך תוצאות אמיתיות!

אייקון קידום ממומן בגוגל

בא לכם להתקדם? ברוכים הבאים. אתם מוזמנים להישאר ולהתחיל להתקדם כבר במהלך הקריאה.

אם אתה לא שם - אתה לא מקודם. אם אתה לא מקודם אתה לא מתקדם. אי קידום פירושו לא רק דריכה במקום ודשדוש בו אלא נסיגה. אבל אנחנו לא נלך כאן על דרך השלילה, חלילה, אלא על דרך החיוב, דרך הקידום, הקדמה, ההתקדמות.

קצת על קידום אתרים אורגני

כיום כ-95% מהגולשים מחפשים כל דבר דרך המנוע חיפוש של גוגל (אנחנו בטוחים שגם אתם).

בעקבות כך הקידום האורגני (כלומר לא ממומן) הפך להיות כלי חשוב ביותר במאמצי השיווק באינטרנט, שהרי בלעדיו, האתר לא יופיע בין התוצאות .הראשונות בגוגל, וכך יאבד בעל האתר חשיפה רבה ללקוחות פוטנציאליים.

אז למה קידום אתרים אורגני?

חשוב לנו להבהיר – לא מספיק לבנות אתר ולעזוב אותו כמו שהוא ולקוות שגוגל יציג את האתר, יש לבצע פעולות רבות, הן בבניית האתר, והן בתחזוקה ועדכונים שוטפים שלו, על מנת שגוגל יקדם את האתר על הביטויים שנבחרו. מנועי החיפוש היום (בעיקר המנוע חיפוש של גוגל) הם חכמים במיוחד. כדי לבצע את תהליך הקידום בצורה המיטבית אנו נדאג להשקיע בכל הדרישות של גוגל לבעלי אתרים לקידום האתר.

5 שלבים בתהליך קידום אתר אורגני

קידום בעולם הקדום נעשה באמצעות שליחים או יוני דואר. כיום הקדמה מאפשרת קידום והתקדמות בדרכים מהירות ואפקטיביות אחרות. הדרך הטובה והמהירה ביותר היא באמצעות ממשקי האינטרנט והסלולר. איך יודעים שהיתרון היחסי הוא, הלכה למעשה, יתרון מוחלט? פונים אלינו, משתפים פעולה ונוכחים לדעת כי זה המצב ואלה העובדות. שאלו את הלקוחות שלנו - הם שיעידו. הם שיגידו.

מחקר שוק / מחקר מתחרים (מחקר מילים)

על מנת שנוכל לבצע את תהליך קידום האתר בצורה הטובה ביותר אנו חוקרים ומנתחים את תחום האתר ואת המתחרים של אותו האתר. לאחר שחקרנו והגענו למסקנות אנו מבצעים מחקר מילים מקיף בשביל לדעת באיזה ביטויים אנו נרצה להתמקד בתהליך קידום האתר, פעולה זו היא חשובה וקריטית ביותר לקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש בגלל שחשוב שגם אנו וגם אתם נבין את מונחי החיפוש שאותם נרצה לקדם. לא לדאוג, מונחי החיפוש לקידום תמיד גדלים. זאת אומרת שאם התחלנו את פרויקט קידום האתר עם 30 ביטויים לאחר מספר חודשים כמות הביטויים מוכפלת ויותר מכך.

אופטימיזציה לאתר / התאמת האתר למנועי החיפוש

גוגל ועוד מנועי חיפוש צריכים שנאכיל אותם בכפית, לכן אנו מבצעים אופטימיזציה רוחבית לכל האתר על מנת להתאים אותו לדרישות מנוע החיפוש של גוגל. אופטימיזציה לאתר כוללת בתוכה מגוון רחב של פעולות כגון: הוספת תגיות META, הקפדה על מבנה והיררכיה נכונים של עמודי האתר, יצירת קישורים פנימיים ועוד מגוון רחב של פעולות שעליהם נרחיב בבלוג, אם באמת אתם רוצים להרחיב לעומק בנושא קידום אתרים אנו ממליצים שתחקרו את הבלוג שלנו ותמצאו תוכן רב בנושא עם הרבה ערך מוסף והרבה פעולות תכניות.

מיתוג ויחסי ציבור עבור המותג / האתר ברחבי הרשת

יצירת נכסים שונים ומגוונים לאתר או המותג ברחבי הרשת כמו: עמודי נחיתה / בלוגים, הכנסת קישורים לאתר וחיזוק איכות המותג בפני המנועי חיפוש ברשת (כי ככל שהאתר שאנו רוצים לקדם יקבל יותר קישורים איכותיים שיפנו אליו, "האמינות" שלו בפני גוגל תגדל), לא נכניס אתכם לפרטים העמוקים כאן אך מכיוון שאנו גם חברה ליחסי ציבור הקשרים שלנו עם עיתונאים עוזרים לנו רבות למטרות קידום אתרים אורגני של לקוחותינו.

השארת האתר רענן

אם האתר נשאר סטטי ואינו מחדש, גוגל יפסיק לראות באתר כרלוונטי ויוריד אותו בתוצאות החיפוש. זאת מאחר שגוגל תמיד רוצה להציג בפני המחפשים את האתרים הכי רלוונטיים עם התוכן העדכני ביותר. תחשבו כך, גוגל מבחינתו רוצה להציג את התוצאה הרלוונטית ביותר למשתמש לפי המונח חיפוש שהוא הציג לו, לכן חשוב מאוד שהאתר שלכם תמיד ישאר רלוונטי לעשות לו רענון ולעדכן את האתר בדרכים שונות ומגוונות.

ניתוח נתונים והסקת מסקנות

הדבר שאנו כל כך אוהבים בשיווק באינטרנט וקידום אתרים הוא שכל פעולה באתר ניתנת למדידה ובחינה באמצעות כלי אנליטיקס (מדדים על פעולות ותפקוד באתר), כך שבאמצעות מבחנים ובדיקות ממוקדות לפרטי פרטים (לדוגמה A/B Testing), אנו יכולים תמיד לדעת היכן אנו צריכים לשפר את האתר, ומה הפעולות האפקטיביות ביותר, על מנת להגיע למיקומים גבוהים יותר במנוע החיפוש של גוגל.

שיפור! תחזוקה! ופעולות בלתי פוסקות!

כן, אתרים היום צריכים תחזוקה מתמדת על מנת להישאר במיקומים גבוהים במנוע החיפוש של גוגל, עבודה בלתי פוסקת של שיפור האתר, הגדלת המותג ברחבי הרשת וכמובן עם כל זה מגיעים הרווחים שלך משיווק האתר שלך.

קידום אתר בגוגל

חברת  קרית טק מציעה לכם מגוון פתרונות דיגיטליים לאינטרנט ולסלולרי בכלל ובניית אתרים, עיצובם, אחסונם, תחזוקתם, שדרוגם וקידומם בפרט. על מנת לאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל הגלום באתר, מה שימנף ויעצים את הפעילות העסקית שלכם באופן אשר ייראה ויורגש בכל עמודות הזכות של המאזנים - אתם מוזמנים לפנות אל המקצוענים. הם ממתינים לכם כאן ועכשיו. איך פונים? פשוט וקל: ממלאים את פרטיכם האישיים בטופס 'צור קשר' וכבר מתחילים להתקדם.

אולי יעניין אותך גם:

קידום אתרים לעסקים קטנים ובינוניים

ככל שהעסק קטן יותר, כך, בהתאמה, הצורך בקידומו במנועי החיפוש באינטרנט בכלל ובמנוע החיפוש הגדול והאפקטיבי ביותר בו, גוגל, בפרט גדול ואף דחוף יותר.
קידום במנועי החיפוש הוא תנאי הכרחי להגעה אל קהל יעד גדול: אל ציבור גולשים אשר ממנו אמור להיווצר הגרעין הקשה של הלקוחות - בסיסו של מאגר, אשר, כצפוי וכמשוער, עשוי לגדול ככל שהאתר יקודם למקום גבוה יותר במנועי החיפוש.


זה מכבר הוכחה נחיצותם של אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בתחום קידום אתרים, האמונים על מגוון השיטות והאמצעים למיצוי ולמקסום פוטנציאל הקידום של  האתר.
מההבנה  את היות רשת האינטרנט בכלל ומנועי החיפוש שלה בפרט המנוע והמנוף השיווקי העצמתי והאפקטיבי ביותר, נגזרת קביעת האסטרטגיה השיווקית של קידום האתר. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר על שירותיהם של אנשי מקצוע בתחום הקידום, במידה שעתיד העסק מותנה בקידומו במנועי החיפוש ובמיקומו בהם.


קידום אתר של עסק קטן ברשת הוא תנאי הכרחי (אף שלא בהכרח מספיק) להגעה אל קהלי יעד גדולים, אשר מתוכם, כאמור, עשוי להתגבש מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלו.
על מנת  להגביר את הסיכוי לקידום האתר יש לבנות אותו באופן מקצועי, מושכל, המושתת על הבנת מרכזיותו של התוכן (לרבים העוסקים בתחום, מוכרת הקביעה, לפיה "התוכן הוא המלך").

חשיבות התוכן לקידום האתר

חשיבותו של התוכן מכרעת לגבי סיכויי קידום אורגאני של האתר במנועי החיפוש. התוכן אמור להיות בהיר, מנוסח היטב, מספק מענה מיטבי לגולש ומניע אותו לפעולה - לרכישת המוצר או השירות המוצע באתר.
עיצוב האתר מהווה חלק בלתי נפרד מגיבושו של האתר, ממיצובו וממיתוגו העסקי כאתר שיווקי מוביל בתחומו, המציע ערך יסוד וערך מוסף לגולשים בו. ככל שהאתר ייראה מעוצב, אסתטי, אטרקטיבי, מציע תוכן מהותי ומספק מענה ממוקד וייחודי לצרכים או לרצונות הגולשים, כך תגבר בו תנועת הגולשים ויבוצע בו מספר המרות גבוה יותר.


בעלי עסקים רבים נוכחו לדעת עד כמה חשובה ומהותית היא בנייה מקצועית של אתר המותאם באופן פרטני וייחודי לצרכיהם.
באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת, חדשנית וייחודית, מוצע לבעלי עסקים קטנים מענק כולל לבניית אתר המציע מגוון תכנים וממשקים הכולל, בין השאר: דפי מידע ועמודי תוכן, חנות מוצרים וירטואלית, מנגנון סליקה מאובטח המאפשר רכישת מוצרים באמצעות האתר, גלריות, סקרים ועוד, וכל זאת עם אפשרות ממשק לניהול עצמי של בעל האתר היכול לעדכנו בכל נקודת זמן.

קידום לעסקים קטנים

קידום אתרים לעסקים קטנים נעשה כיום בפלטפורמות שונות ומגוונות ובהן: רשתות חברתיות בכלל ופייסבוק בפרט, יו-טיוב ובאפליקציות מובייל שונות, המאפשרות נגישות וזמינות של האתר לכל אחד ובכל זמן, לרבות, כמובן ובעיקר, לבעלי האתר, המחוברים אליו ישירות און ליין ובכך ממקסמים את התועלת שהוא עשוי להניב להם.


כדי להביא לידי ביטוי אל מלוא הפוטנציאל הגלום באתר של עסק קטן מומלץ להפקיד את מלאכת בנייתו אצל חברה המעניקה את מכלול השירותים המקצועיים שלה תחת קורת גג טכנית, טכנולוגית וניהולית אחת; חברה המאפשרת איגום כל משאביה לטובת הלקוח ולתועלתו: ייעוץ אסטרטגי, אפיון יכולות, צרכים ורצונות והגדרתם, אפיון הקונספט, בחירה מדויקת של מלות מפתח אשר המחפשים אותן במנועי החיפוש יגיעו אליכם, בחירת הטכנולוגיות שיש להטמיען באתר, שירותי קידום SEO, אופטימיזציה ואחסון.

רשת האינטרנט היא תמנון רב-זרועי. ככל שתגדל ותתרחב נוכחות האתר של העסק שלכם במספר זרועות רב יותר, כך יגברו סיכויי החשיפה והנראוּת שלכם. בנייה מקצועית של האתר יאפשר לגולשים להתוודע אליכם ולהכיר אתכם. האתר שלכם מהווה חלון ראווה. השניות המעטות שבהם גולשים שיביטו בו ישתכנעו כי הם ימצאו בו את מבוקשם יהיו המדד להצלחתו-הצלחתכם.

אופטימיזציה אתר למנועי החיפוש

הקידום שלנו במנועי החיפוש מתחיל בשלב הראשוני של בניית האתר שלכם בצורה נכונה. הוא נבנה כך שמנועי החיפוש יאתרו ויקדמו אותו באופן אורגני. זה אתר שמספק לגולש מענה ופתרונות לבעיות, לחיפושים ולביקושים. הגולשים באתרים שלכם (שהם גם קצת שלנו...) ייהנו מחוויית גלישה שחווים המשתמשים בהם.

עם עליית האתר לאוויר תוכלו להיווכח ביעילותו של הקידום כאשר גולשים שיגיעו אליכם ממרחבי הרשת ומהפלטפורמות השונות שבו ייהפכו ללקוחותיכם. האתר שלכם יבוסס על תשתית אינטרנטית חדשנית ועדכנית אשר תקל על התאמתו לשינויים ולעדכונים התכופים ברשת הדינמית.

עם התוצאות שלנו לא מתווכחים. מה כן עושים? יש מי שמקנאים בהן;  יש מי שמנסים לפענח את הסוד ולפצח את הקוד שלהן; ויש מי – אולי אתם?! – שהופכים ללקוחות שלנו ומרגישים אותן כבר בתוך זמן קצר. אתם מוזמנים להתקדם אתנו.

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת לקידום האתר שלך? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

להלן טיפים כיצד להגדיל את התנועה האורגנית לאתר:
השתמש במילות מפתח עם זנב ארוך.
שקול שיווק משפיענים.
מנף קידום אתרים בדף.
מצא והסר תוכן שאינו מתפקד.
כתוב פוסט אורח.
צור תוכן וידאו ב-YouTube.
קדם את התוכן שלך ברשתות החברתיות.
ענה על שאלות ב-Google People Also Ask.

בעזרת תוכן רלוונטי ואיכותי, קידום אתרים אורגני יפיק יותר קליקים . כאשר משתמשים קוראים תוכן שימושי שפותר את הבעיות שלהם או עונה על שאלותיהם, זה בונה אמון רב יותר בקרב המשתמשים. כאשר אתה מתאם מילות מפתח לכוונת המשתמש, זה אומר שהמשתמש ימצא אותך באופן עקבי יותר ככל שיחפש זמן רב יותר