שיווק באינטרנט

קרית טק פתרונות דיגיטליים מספקת פתרונות שיווק באינטרנט כוללים: קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום בגוגל. פנו כעת לקבלת הצעה. אנחנו מאמינים אך ורק בתוצאות ושקיפות מלאה מול הלקוח.

אייקון קידום אורגני בגוגל

רשת האינטרנט הפכה זה מכבר לכיכר השוק הגדולה בעולם. היא מלאה וגדושה, מוצפת ומוקפת אנשים. בכל רגע נתון שוהים בה אין-ספור אנשים המקיימים בניהם זיקות, חיבורים וקישורים חברתיים ועסקיים. 

כיום, אין עוד עוררין על היות האינטרנט זירת העסקים המרכזית, האפקטיבית והמועדפת ביותר. אין איש עסקים או חברה שלא משתמשים בה כמנוע וכמנוף שיווקי. ככל שהשימוש באפשרויות הגלומות בה נעשה באופן מושכל וממוקד – כך גוברת האפקטיביות שלה כערוץ שיווקי רב עצמה והשפעה.

שיווק באינטרנט
אם אתה באמצע תהליך של בחירת חברת שיווק באינטרנט? תשאיר את הפרטים שלך למטה, ומומחה שיווק יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

חשיבות השיווק באינטרנט

  • בניית אתר באינטרנט מאפשרת מיתוג העסק ומהווה מקור משיכה ללקוחות פוטנציאליים.

  • נוכחות בנישות השונות של הרשת: אתרים, יו טיוב, רשתות חברתיות, פורומים ובלוגים מסייעת למינוף העסק ולהפצה רוחבית עצומה שלו: כך גדל הסיכוי לחשיפתו לעיני גולשים רבים, שמהם אמור ועשוי להיווצר גרעין הלקוחות.
  • שיווק באינטרנט על ידי ממשקים מתקדמים מאפשר יצירת קשר עם לקוחות ואספקה מיידית של המוצר או של השירות שלהם.

  • שיווק באינטרנט מאפשר צירופם ללא קושי ובמהירות של לקוחות על מועדון לקוחות ובכך הם נהנים ממבצעים, מהנחות, מהטבות וממתנות. בנוסף, ניתן ליידע ולעדכן אותם על אודות החדשות והחידושים בתחום המוצרים או השירותים.

  • גם כאשר מסתפקים באתר תדמיתי שאין בו דגש והבלטה של הפן השיווקי ניתן לנצל אותו למיתוג העסק ובכך ליצור אלמנט ואפקט שיווקי, שניתן יהיה לפתחו ולהעשירו בעתיד.

  • שיווק באינטרנט מאפשר לכם להעשיר את הידע של הלקוחות שלכם על אודות המוצרים והפעילות שלכם. באמצעות טופס מקוון וקשר בדואר אלקטרוני אתם עשויים להיות נגישים וזמינים עבורם מכל מקום ובכל עת.
  • נוכחות קבועה ורציפה ברשת מאפשרת לכם להפיק ולמצות את היתרונות היחסיים שלכם ולהשיג יתרון על המתחרים.

  • על אף חשיבותו העצומה של השיווק באינטרנט, חשוב, במקביל, ליצור, לטפח ולשמר את הלקוחות שלכם על ידי יחס אישי. לא תמיד זה קל ולא תמיד זה אפשרי אבל זה תמיד חשוב וכדאי.

  • מדד מדויק, מדד שלא תקבל בדרך פרסום אחרת, קמפיין באינטרנט נותן לך מדד מדויק. תוכל לדעת בדיוק כמה אנשים נחשפו לפרסום, תוכל לדעת כמה אנשים פנו אליך – ותוכל לדעת בדיוק כמה אנשים קנו, או במילים אחרות : האם קמפיין השיווק אפקטיבי! באיזו צורת פרסום אחרת תקבל את הנתונים הללו?

  • בזירה שבה כולם עשויים להיפגש עם כולם וכולם מוצפים גירויים, הצעות, מוצרים ושירותים, חשוב להתבדל ולהתמתג, להתרכז במה שאתם טובים בו, להציע מה שאחרים לא מציעים, ולהגיש הצעות מחיר תחרויות ואטרקטיביות, כדי שבמקום הכי חשוב שבו אתם אמורים לפגוש את הלקוחות שלכם – בשורה התחתונה – יהיה  כדאי ומשתלם להם לרכוש את מה שהם צריכים או רוצים אצלכם.

ייעוץ לשיווק באינטרנט

קרית טק פתרונות דיגיטליים חברת לשיווק באינטרנט הכוללת בית תכנה וסטודיו מקצועי לעיצוב. לחברה מגוון לקוחות מרוצים בישראל, ארצות הברית, רוסיה, אוקראינה ועוד. במרוץ השנים צברנו הרבה ידע והניסיון בכל הנוגע לשיווק באינטרנט. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לשיווק העסק שלכם באינטרנט – ללא עלות- לעוד מידע אתם מוזמנים להשאיר פרטים.

חברה לשיווק באינטרנט

אנחנו לא רק מעצבי ובוני אתרים, יועצי מיתוג, מאחסני אתרים, מומחים בקידום במנועי חיפוש, אנשי מדיה או סטודיו לעיצוב גרפי.

אנחנו KIRYATECH, חברה המתמחה במתן פתרון כולל לכל צרכי הפרסום של לקוחותינו. יותר לא תצטרך לעבוד מול אינסוף אנשי מקצוע בנפרד כדי ליצור מבחר מוצרי פרסום לעסק שלך, מהיום תוכל לפנות אלינו ואנחנו נעניק לך את השירות הטוב ביותר שיבטיח לך עבודה בראש שקט עד לקבלת מגוון מוצרים איכותיים ואפקטיביים, המותאמים בדיוק לדרישותיך.

לקוחות החברה נהנים משירות אישי הכולל מתן פתרונות לכל צרכי הפרסום של העסק, תוך קישור לאנשי טכנולוגייה מהמובילים בתחום המעניקים את הידע והמומחיות שלהם ומבטיחים קבלת פתרון מושלם לשביעות רצון הלקוח.

logoo
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?