שירותי שיווק באינטרנט לעסקים

קרית טק פתרונות דיגיטליים מספקת פתרונות שיווק באינטרנט כוללים: קידום אתרים מקצועי בתוצאות החיפוש, הקמת דף נחיתה, קידום דף פייסבוק ו פרסום בגוגל. פנו כעת לקבלת הצעה. אנחנו מאמינים אך ורק בתוצאות ושקיפות מלאה מול הלקוח.

אייקון קידום אורגני בגוגל

רשת האינטרנט הפכה זה מכבר לכיכר השוק הגדולה בעולם. היא מלאה וגדושה, מוצפת ומוקפת אנשים. בכל רגע נתון שוהים בה אין-ספור אנשים המקיימים בניהם זיקות, חיבורים וקישורים חברתיים ועסקיים. 

כיום, אין עוד עוררין על היות האינטרנט זירת העסקים המרכזית, האפקטיבית והמועדפת ביותר. אין איש עסקים או חברה שלא משתמשים כחלק מתקציב הפרסום עבור פרסום ושיווקי. ככל שהשימוש באפשרויות הגלומות בה נעשה באופן מושכל וממוקד - כך גוברת האפקטיביות של השיווק באינטרנט כערוץ שיווקי רב עצמה והשפעה.

שיווק באינטרנט
אם אתה באמצע תהליך של בחירת חברת שיווק דיגיטלי באינטרנט? תשאיר את הפרטים שלך למטה, ומומחה שיווק יצור איתך קשר בהקדם האפשרי בנוגע לצרכי השיווק באינטרנט שלך.

חשיבות השיווק באינטרנט

 • בניית אתרים - בניית אתר באינטרנט מאפשרת מיתוג העסק ומהווה מקור משיכה ללקוחות פוטנציאליים עם בניית אתר.
 • נוכחות בנישות השונות של הרשת: אתרים, יו טיוב, רשתות חברתיות, פורומים ובלוגים מסייעת למינוף כל עסק ולהפצה רוחבית עצומה שלו במנוע החיפוש: כך גדל הסיכוי לחשיפתו לעיני גולשים רבים, שמהם אמור ועשוי להיווצר גרעין הלקוחות.
 • שיווק באינטרנט על ידי ממשקים מתקדמים מאפשר יצירת קשר עם לקוחות לאחר מכן אספקה מיידית של המוצר או של השירות שלהם.
 • שיווק באינטרנט מאפשר צירופם ללא קושי ובמהירות של לקוחות על מועדון לקוחות ובכך הם נהנים ממבצעים, מהנחות, מהטבות וממתנות. בנוסף, ניתן ליידע ולעדכן אותם על אודות החדשות והחידושים בתחום המוצרים או השירותים.
 • גם כאשר מסתפקים באתר תדמיתי שאין בו דגש והבלטה של הפן השיווקי ניתן לנצל אותו למיתוג העסק ובכך ליצור אלמנט ואפקט שיווקי, שניתן יהיה לפתחו ולהעשירו בעתיד האתר שלכם.
 • שיווק באינטרנט מאפשר לכם להעשיר את הידע של הלקוחות שלכם על אודות המוצרים והפעילות שלכם. באמצעות טופס מקוון וקשר בדואר אלקטרוני אתם עשויים להיות נגישים וזמינים עבורם מכל מקום ובכל עת.
 • נוכחות קבועה ורציפה ברשת מנוע החיפוש גוגל (קידום אתרים אורגני) מאפשרת לכם להפיק ולמצות את היתרונות היחסיים שלכם ולהשיג יתרון על המתחרים.
 • על אף חשיבותו העצומה של השיווק באינטרנט, חשוב, במקביל, ליצור, לטפח ולשמר את הלקוחות שלכם על ידי יחס אישי. לא תמיד זה קל ולא תמיד זה אפשרי אבל זה תמיד חשוב וכדאי.
 • מדד מדויק, מדד שלא תקבל בדרך כלל פרסום ממומן אחרת, קמפיין באינטרנט נותן לך מדד מדויק. תוכל לדעת בדיוק כמה אנשים נחשפו לפרסום ממומן, תוכל לדעת כמה אנשים פנו אליך - ותוכל לדעת בדיוק כמה אנשים קנו, או במילים אחרות : האם קמפיין השיווק אפקטיבי! באיזו צורת פרסום ושיווק אחרת תקבל את הנתונים הללו?
 • בזירה שבה כולם עשויים להיפגש עם כולם כמו החיפוש של גוגל וכולם מוצפים ברשתות חברתיות גירויים, הצעות, מוצרים ושירותים, חשוב להתבדל ולהתמתג, להתרכז במה שאתם טובים בו, להציע מה שאחרים לא מציעים, ולהגיש הצעות מחיר תחרויות ואטרקטיביות, כדי שבמקום הכי חשוב שבו אתם אמורים לפגוש את הלקוחות שלכם - בשורה התחתונה - יהיה  כדאי ומשתלם להם לרכוש את מה שהם צריכים או רוצים אצלכם.

יתרונות של יחסי ציבור ושיווק באינטרנט

1. עלות נמוכה יותר

עלויות שיווק ופרסום הן אחד הנטלים הפיננסיים הגדולים ביותר שעסקים צריכים לשאת. בעוד שלעסקים גדולים יותר אולי אין הרבה בעיות לחלק מיליונים עבורם, עסקים קטנים בדרך כלל מוגבלים בהוצאות הפרסומות שלהם. יחסי ציבור ושיווק באמצעות פלטפורמות דיגיטליות מציעים אלטרנטיבה משתלמת יותר למדיומים מסורתיים. 

בדרך כלל אין מינימום קניות של מסעות פרסום עבור פלטפורמות מדיה חברתית ומנועי חיפוש. לא משנה מה התקציב שלך, אתה יכול ליצור מסע פרסום הממוקד ללקוחות הפוטנציאליים שלך.

2. החזר גבוה יותר על ההשקעה (ROI)

שום דבר לא חשוב יותר לעסק מאשר החזר ה-ROI שלו, ושיווק דיגיטלי מציע את זה בגדול. כאשר עושים זאת בצורה נכונה, מודעות דיגיטליות וקמפיינים של יחסי ציבור יכולים ליצור השפעה לא פחות, אם לא יותר.  

התמקדו בקמפיינים קטנים יותר, זולים יותר, המכוונים ישירות לקהל היעד שלכם, והשתמשו בפלטפורמות מדיה חברתית (בחינם!) כדי לספר סיפורי מותג שמושכים לקוחות חדשים ובונים נאמנות עם הקיימים שלכם.

דוגמה מצוינת נוספת להחזר ROI מעולה היא שיווק בדוא"ל. רק בעלות של מנוי חודשי, אתה יכול להירשם עם ספק שיווק בדוא"ל ולשלוח אימיילים עסקיים או ישירים לאלפי לקוחות ברשימת התפוצה שלך.

3. מדידה קלה

לשמחתם הרבה של אנשי שיווק ויחסי ציבור, ניתן למדוד בקלות את הצלחתו או הכישלון של קמפיין דיגיטלי. בהשוואה לשיטות המסורתיות, שבהן תצטרך להמתין שבועות או חודשים כדי להעריך את התוצאות של מסע פרסום, קמפיין דיגיטלי מאפשר לך לדעת כמעט מיד מה ביצועי המודעה או הפוסט במדיה החברתית.

אתה יכול גם להשתמש ב-Google Analytics כדי למדוד את תנועת הגולשים באתר וב-Google Ads כדי לעקוב אחר ביצועי המודעות על פני מילות מפתח מרובות והודעות מודעות.

במונחים של שיווק בדוא"ל ופרסום מדיה, אתה יכול לעקוב בקלות אחר הביצועים של מיילים ופרטים כמו כמה נמסרו, כמה נקראו וכמה המרו. 

4. גמישות

לראות הצלחה דיגיטלית מיידית נותן לך את היכולת להכפיל את ההשקעה שלך. 

עבור מסע פרסום עם ביצועים טובים, אתה יכול בקלות להגדיל את תקציב מסע הפרסום או להאריך את הפעלתו. עבור פוסט במדיה חברתית שמקבל מעורבות טובה מהממוצע, אתה יכול להגביר את טווח ההגעה שלו על ידי הנחת פרסומות מאחוריו.

באותו אופן, אם אתה מבחין במודעה שאינה מוצגת כמצופה, ניתן להתאים אותה בהתאם או להפסיק אותה לחלוטין בקלות.

זהו ללא ספק יתרון משיווק מסורתי, שבו לא ניתן להתאים מודעות מודפסות, וחוזי מודעות עשויים להשאיר אותך קשור למדיומי פרסום שאינם מניבים ביצועים כפי שציפית.

5. חיבור למותג עמוק יותר

השעות שהצרכנים מבלים שבועי באינטרנט אומר שעסקים יכולים להשתמש בפלטפורמות הדיגיטליות שלהם כדי ליצור קשר עמוק עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלהם על ידי הצגת סיפור מותג מפורט במספר ערוצים .  

התמקד בבניית אתר אינטרנט מרגש מבחינה ויזואלית, בלוג הכולל מאמרים מועילים וערוצי מדיה חברתית שחובה לעקוב אחריהם. בנה תוכן שמתחבר על ידי הצגת עובדים, שיתוף ערכי החברה ופרסום מחדש של תוכן שנוצר על ידי לקוחות על המותג שלך.

6. ניתן לשיתוף בקלות

רוב ערוצי השיווק הדיגיטליים כוללים יכולות שיתוף המאפשרות לשתף קמפיינים ומאמרים עם מספר עוקבים. זה עוזר ליצור אפקט מגביר ויכול להשפיע ישירות על תוצאות המכירות.

בעת יצירת תוכן, חשבו מה יכול להפוך אותו לשיתוף. אולי זה ציטוט הומוריסטי שפורסם בפיד האינסטגרם של המותג שלך, או פוסט בפייסבוק המקושר לפוסט האחרון שלך בבלוג עם כותרת קליטה. 

אם קהל היעד שלך צפוי להיות בפינטרסט, הקפד לשתף תוכן בפיד של החברה גם שם!

7. מיקוד מדויק

בשיווק מסורתי, מודעה פועלת במדיום מודפס עם טווח הגעה משמעותי, בתקווה שהיא נוחתת מול הקהל הנכון. פלטפורמות דיגיטליות, לעומת זאת, מאפשרות קמפיינים ממוקדים שבו מודעות מוצגות ללקוחות על סמך מיקומם, העדפותיהם האישיות וסבירות לפעולה כלפי המודעה שלך.

מיקוד זה לקהל יכול להגדיל את הסבירות למכירות, כמו גם להפחית את עלויות הפרסום אם אתה צריך להגיע לקהל נישתי מאוד. 

ספקי דוא"ל גם מספקים לאנשי שיווק ויחסי ציבור את היכולת למקד פיצוצי דוא"ל על ידי מתן אפשרות לבנות רשימות מותאמות אישית על סמך נתונים דמוגרפיים של לקוחות.

8. טווח הגעה עולמי

שיווק דיגיטלי מאפשר למסעות פרסום להיות גלויים בכל חלק של העולם. זה נותן לסטארט-אפים קטנים את ההזדמנות הנדירה להפוך לגלובלית באמצעות החשיפה העצומה שהפלטפורמות הללו יכולות לספק.

עם אתר אינטרנט יציב וערוץ מכירות מקוון חזק, חברות מסוגלות להפוך לחברות בינלאומיות ללא צורך במיקומים פיזיים כלשהם. זה די הישג!

9. פילוח

לא רק שהשיווק הדיגיטלי מאפשר למקד קמפיינים ללקוחות ספציפיים, הוא גם מאפשר פילוח לקוחות. פילוח הוא התהליך שבו קבוצות לקוחות גדולות מפורקות עוד יותר לקבוצות קטנות יותר לפי סיווג מסוים. פילוח מגדיל את סיכויי המכירות על ידי מתן החוויה האישית ביותר לכל לקוח.

לדוגמה, חנות מסחר אלקטרוני שהשיקה הצעה חדשה לבגדי נשים יכולה לכוון הודעות לנשים בלבד. ואם הצעה זמינה בלעדית באזורים מסוימים, תושבי האזורים הללו יהיו היחידים שיקבלו את המייל.

10. מעורבות גדולה יותר

האינטרנט נעשה רועש יותר מיום ליום, וכל מוצר או שירות שהעסק שלך מציע צריך לבלוט מהמתחרים. שיעור הנטישה הממוצע באתרי אינטרנט גדל, וטווח הקשב של המבקרים יורד. 

המפתח להישאר רלוונטי ולשמור על לקוחות בעולם מקוון תחרותי זה הוא להבטיח מעורבות מתמשכת עם הקהל שלך. שיווק אפקטיבי מאפשר לעסקים להישאר תחרותיים ורלוונטיים על ידי יצירת קשר עם לקוחות בערוצי מדיה דיגיטלית שונים ובדרכים שונות.

השתמש בפלטפורמות הדיגיטליות שלך כדי שיענו על שאלות לקוחות, יפטרו תפיסות שגויות וייצרו מכירות. ניתן להשיג זאת באמצעות הסברה עקבית באמצעות פוסטים שימושיים בבלוג, ניוזלטרים, מסעות פרסום, מבצעים ומבצעים מיוחדים.

אסטרטגיית שיווק דיגיטלית

אסטרטגיית שיווק דיגיטלית היא תוכנית שעוזרת להגיע ליעדים ספציפיים דרך ערוצי השיווק הדיגיטליים של העסק שלך. זה יכול לכלול יעדים הן עבור מדיה בתשלום והן עבור מדיה אורגנית, וכל אחת מהפלטפורמות הדיגיטליות הזמינות עבורך, כגון ערוצי מדיה חברתית, דפי אינטרנט, נכסי תוכן או מודעות בתשלום. אסטרטגיית השיווק באינטרנט שלך צריכה להיות ייחודית לעסק שלך ולמה שאתה מקווה להשיג.

הגיע הזמן להתחיל לפרסם עם אסטרטגיית שיווק דיגיטלית מוצלחת. קרית טק מאפשרת לך לתכנן, להשיק ולעקוב אחר ביצועי קמפיין הפרסום במקום אחד. על ידי פירוק האסטרטגיה שלך למשימות הניתנות לניהול, ייעול בקשות ועומסי עבודה והצגת מועדים ברורים, קרית טק עוזרת לעסקים לצאת לדרך הפרסום עם יעדי השיווק שלהם.

KIRYATECH עוזרת לאלפי עסקים להגשים את החזונות שלהם ולהגשים את מטרותיהם. מוכן לראות מה קרית טק יכול לעשות עם שיווק העסק שלך? צרו איתנו קשר עוד היום!

ייעוץ לשיווק דיגיטלי באינטרנט

קרית טק פתרונות דיגיטליים חברת לשיווק דיגיטלי באינטרנט הכוללת בית תכנה וסטודיו מקצועי לעיצוב. לחברה מגוון לקוחות מרוצים בישראל, ארצות הברית, רוסיה, אוקראינה ועוד. במרוץ השנים צברנו הרבה ידע והניסיון בכל מה שנוגע לשיווק באינטרנט. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לשיווק העסק שלכם באינטרנט - ללא עלות- לעוד מידע אתם מוזמנים להשאיר פרטים.

איך לקבוע תקציב פרסום ושיווק? אם גם אתם שואלים את עצמך את השאלה הזאת אתם מומנים לבקר בדף בניית תקציב הפרסום עבור פרסום ממומן במנוע החיפוש

 

חברה לשיווק באינטרנט

אנחנו לא רק מעצבי ובוני אתר אינטרנט, יועצי מיתוג, מאחסני אתרים, מומחים בקידום בתוצאות החיפוש, אנשי מדיה או סטודיו לעיצוב גרפי.

אנחנו KIRYATECH, חברה המתמחה במתן פתרון כולל לכל מה צרכי הפרסום הממומן של לקוחותינו ברשתות החברתיות. יותר לא תצטרך לעבוד מול אינסוף אנשי מקצוע בנפרד כדי ליצור מבחר מוצרי פרסום לעסק שלך, מהיום תוכל לפנות אלינו ואנחנו נעניק לך את השירות הטוב ביותר שיבטיח לך עבודה בראש שקט עד לקבלת מגוון מוצרים איכותיים ואפקטיביים, המותאמים בדיוק לדרישותיך.

לקוחות החברה נהנים משירות אישי הכולל מתן פתרונות לכל צרכי הפרסום של כל עסק, תוך קישור לאנשי טכנולוגייה מהמובילים בתחום המעניקים את הידע והמומחיות שלהם ומבטיחים קבלת פתרון מושלם לשביעות רצון הלקוח בצורה הטובה ביותר.

שאלות נפוצות על שיווק

חברה לשיווק באינטרנט, המכונה גם סוכנות שיווק דיגיטלי - קביעת תקציב הפרסום, מפקחת על פיתוח, ניהול והטמעה של אסטרטגיית השיווק האינטרנטית שלך. אסטרטגיה זו יכולה לכלול טקטיקות בתשלום ולא בתשלום, כמו מודעות תשלום לקליק בגוגל או פוסטים בבלוג או באתרי חדשות, פרסום ממומן בתוצאות החיפוש ועוד...

בסך הכל, חברה לשיווק באינטרנט שואפת לעזור לעסק שלך לצמוח באמצעות ערוצי שיווק ופרסום ממומן באינטרנט. חברת השיווק צריכה לשאוף גם להשיג את המטרות שלך, בין אם אתה רוצה להגדיל את איכות הלידים או לשפר את מספרי המכירות של אתר אינטרנט שלך.

עלות שכירת חברה לשיווק באינטרנט תלויה בגובה התקציב אותו תרצה להשקיע עבור הפרסום. בנוסף הניסיון של החברה כמו גם הסטנדרטים של העסק שלך, ישפיעו על עלויות השירות. גורמים נוספים כוללים את מורכבות האסטרטגיה ואת מספר השירותים/מוצרים שלך.

בממוצע, רוב העסקים מוציאים 2500 עד 12,000 שקל לחודש על שירותי שיווק דיגיטלי.

חברה לשיווק באינטרנט יכולה להציע מגוון שירותים. לרוב הן מציעות פתרון כולל לשיווק ופרסום באינטרנט.

Kiryatech היא דוגמה לחברת חברה לשיווק באינטרנט שנותן פתרון מלא לשיווק באינטרנט.

כמה דוגמאות לשירותים שחברה לשיווק באינטרנט צריכות להציע:

 • בניית אתר אינטרנט
 • אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)
 • פרסום של תשלום לקליק (PPC)
 • שיווק בתוכן
 • עיצוב אתרים ופיתוח אתרים
 • שיווק בפייסבוק
 • פרסום ברשתות חברתיות
 • B2B בלינקדין

לפני שאתה משתף פעולה עם חברה, ודא שהם מציעים את השירותים שאתה צריך. אל תסתפק בסוכנות המציעה רק חלק מהשירותים, מה שמאלץ אותך לשכור סוכנות נפרדת אחרת. 

האם עדיין יש לך שאלות לגבי חיפוש חברת לשיווק באינטרנט? צור איתנו קשר!