שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק עם צוות קרית טק שחיי ונושם את המדיה החברתית, מתמחה ביצירת אינטגרציה מלאה בין העסק, האתר האורגני ועמוד הפייסבוק, תוך יצירה של קהילה חיה ופעילה סביב המוצר או המותג.

אייקון שיווק בפייסבוק

שיווק במדיה חברתית ובפייסבוק בפרט הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר להגברת החשיפה והנוכחות של העסק שלך ברשת. כיום, עם התפוצה האדירה של הרשת – להיות במקום שכולם נמצאים בו, שכולם מדברים עם כולם ומשתפים דברים שמעניינים אותם – כבר מזמן לא מדובר במותרות אלא בחובה.

מה אנו מציעים?

 • מחקר יסודי – עריכת מחקר מקיף אחר הפעילות ברשתות החברתיות הרלבנטית לעסק שלך – מי מהמתחרים פעיל בתחום ועד כמה? אלו עמודי פייסבוק כבר קיימים? אלו קבוצות? מהו דפוס הפעילות? אלו אפליקציות, משחקים ופעילויות נוספות נעשות ב Facebook או נעשו אשר נושקים לתחום הפעילות של העסק?

 • בריף ואפיון תוכנית פעולה – בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח אנו ניצור בריף מדויק ותוכנית פעולה על מנת למקסם את הפעילות השיווק במדיה החברתית – מהם היעדים והמטרות בתפיחת ערוץ תקשורת זה? מיהו קהל היעד? היכן הוא מסתובב? מה מעניין אותו? מהו דפוס הפעילות שלו ברשת? מהם "גבולות הגזרה" של התכנים שיפורסמו מטעם העסק? מהו האופי המתאים ביותר לנוכחות ברשת חברתית וכיצד ניתן "להאניש" את המותג?

 • בניית עמוד פייסבוק – בהתאם לבריף והיעדים נבנה עבורך עמוד פייסבוק מקצועי, אשר יהווה שלוחה של האתר ברשת החברתית. בניית העמוד כוללת פיתוח, עיצוב, קופי, טופס צור קשר, יצירת לשוניות (טאבים) ייעודיות המותאמות לצורכי העסק שלך, וכן תכנים ראשוניים ותכנים בסיסיים ("אודות", לדוג').

 • ניהול שוטףאנו מתמחים בניהול עמודי פייסבוק באופן המקצועי והאפקטיבי ביותר. ניהול נכון משתמש בתמהיל מדויק של תוכן שיווקי, תוכן מכירתי, תוכן קונספטואלי ותוכן מעניין אחר. המומחים של קרית טק מתמחים ביצירת דיבור ושיחה בעמוד הפייסבוק לגבי העסק והנושאים הרלוונטיים אליו, וכך להרחיב את הקהילה, לשמור על קשר עם הלקוחות ולעניין לקוחות פוטנציאליים.

 • קריאטיביות ופעילויות מיוחדות – מחלקת הקריאייטיב של קרית טק תפיק עבורך משחקים ופעילויות יצירתיות מעניינות אחרות על מנת להגביר את הבאזז (השיחה) אודות העסק והפעילות בעמוד. המשחקים והפעילויות הינם לרוב פשוטים, כיפיים וקלילים, ומלבד עלות הפרסים לא מדובר בהוצאה כספית נוספת.
עמוד הפייסבוק של קרית טק
facebook.com/Kiryatech
 • אפליקציות מורכבות – בהתאם לצורך ובהתאם לתקציב פיתוח ייעודי, קרית טק תיצור עבורך אפליקציות שונות עבור מטרה ספציפית. השימוש באפליקציות הינו מורכב אך בעל יתרונות רבים (כגון משיכת פרטים רלוונטיים של חברי הפייסבוק). המומחים של קרית טק יעניקו לך ייעוץ והמלצות מדויקות האם ומתי כדאי להיכנס להשקעה באפליקציה.
 • מדיה משלימה – בנוסף לעמוד הפייסבוק, ובהתאם לצורכי העסק, תבנה עבורך קרית טק תשתית מתאימה ברשתות החברתיות המובילות הנוספות:

  ורשתות חברתיות ייעודיות נוספות…

  נוכחות במדיה חברתית היא חשובה ומורכבת. קרית טק מציעה תמהיל מדויק של מחקר, תכנון, פיתוח, ניהול וקריאייטיב על מנת למקסם את התועלת שהכלי האדיר הזה יכול להעניק לעסק שלך. ניהול התדמית האינטרנטית במדיה החברתית נעשה תוך שיתוף פעולה מלא יומיומי מול הלקוח, יחס אישי ואיכפתיות.

אייקון שקוף קרית טק kiryatech
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?