בניית אתר תדמית לעסקים

קרית טק  פתרונות דיגיטליים לעסקים הינה חברה המתמחה בבניית אתרים תדמיתיים – לכל מדיומי האינטרנט - בעיצובם המיטבית לפלטפורמות השונות ובעיקר בהתאמה לסוג העסק ולגודלו (קטן או בינוני) מציעה ומאפשרת לכם להתחיל למנף את העסק שלכם וליהנות מגידול במספר לקוחותיו וממילא במכירותיו ובתשואותיו.

אייקון בניית אתר תדמית

מצאתם! מדוע להמשיך לחפש? אתם יודעים (אגב, לא בהכרח ולא תמיד) מה אתם צריכים אבל לא יודעים איזה מענה קיים למילוי הצורך.

בניית אתרים לעסקים

נשמח להציג אתכם באתר אינטרנט תדמיתי אישי באופן שיעורר בגולשים סקרנות, עניין ורצון להתוודע אליכם במשך יותר מאשר שניות אחדות, שבמהלכן הקצרצר ייווצר רושם ראשוני על אודותיכם. מהמפגש המשותף יכול להיווצר משהו טוב, יפה וחשוב. אתם לא רק תעלו על המפה האינטרנטית אתם תבלטו בה.

אנחנו לא מחוללים נסים אבל אנחנו בהחלט יודעים לעשות נפלאות. יש לנו כלים, יש לנו שיטות, יש לנו הוכחות. ויש לנו קבלות חתומות על לא מעט (אם לנקוט לשון המעטה) הצלחות. אתם מוזמנים לעלות על הרכבת המובילה לקוחות רבים אל ההצלחה שלהם.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

אנחנו בונים עבורכם חלון ראווה, אשר יעשיר ויעצים את האפקט של כל מה שיישקף מבעד לו. אנחנו יוצרים עבורכם תעודת זהות אשר תמצב אתכם ותבדל אתכם ותמתג אתכם כמי שמציעים לגולשים ערך יסוד וערך מוסף, ונותנים לו מענה ומניבים לו תועלת.

גם אתר תדמית אשר לא נבנה בכוונת מכוון כאתר שיווקי הוא כזה, הלכה למעשה, גם אם אתם לא מציעים בו מוצר או שירות. חרף העדר הצעה שיווקית מוגדרת  וקונקרטית -  האתר משווק אתכם. הוא תיבת התהודה של הקול האישי שלכם. הוא חושף אתכם לעיני רבים. תהיה זו שגיאה לא לנצל את האלמנט ואת המומנט השיווקי. אנחנו כאן כדי לסייע לכם להימנע משגיאות.

אתר תדמית לעסק

גם עסק קטן זקוק לפרסום גדול. בניית אתר סלולרי מעניקה לכם תועלת רבה וגבוהה ביותר בעלות נמוכה ביחס לחלופות. ההכרח בנוכחות בעולם הסלולאר זהה בחשיבותה לנוכחות באינטרנט. בעולם דיגיטאלי של ריבוי פלטפורמות וממשקים, הופך ההכרח הזה לחריף ותובעני יותר מאשר אי פעם בעבר. כעיקרון, אתר בסלולאר מציע כל מה שמציע אתר אינטרנט. עמוד בית, עמודי תוכן, דפי נחיתה, דפי מידע, גלריות, פורמים, סקרים וכל מה שעשוי לשרת ולקדם אתכם.

אולי יעניין אותך גם:

דומה כי בעלי עסקים רבים מבינים, הלכה למעשה, לא אחת - לצערם ולהפסדם - על דרך השלילה, כי זמן שווה כסף ואובדן זמן ובזבוזו שווים הפסד כסף. מי מכם שיהיה להם אתר בסלולאר ייהנו מיתרון יחסי משמעותי על המתחרים, ולו רק בשל זמינות האתר און ליין והנגישות הנוחה של הגולשים אליו.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת Kiryatech המתמחה בבניית אתרי אינטרנט סלולאריים לעסקים בינוניים וקטנים. לרשותכם ולשירותכם חברה המציעה מערכת טכנולוגית מתקדמת, ייחודית, המאפשרת התאמה אישית מדויקת לצרכי הלקוחות ודרישותיהם.

ייעוץ מקצועי יאפשר לכם לאפיין ולהגדיר את האתר באופן שבו ייחשף השירות אותו אתם מציעים, כך שהוא יגרום לגולשים רבים להתוודע אליו, לגלות בו עניין ולבצע רכישה של המוצר שאתם מציעים.

בניית אתרים סלולריים

הסלולאר תופס מקום מרכזי בהווייתם של רבים מאתנו, המחוברים אליו לא רק בוורידי גופם אלא גם בנימי נשמתם. רבים חיים בתוך הסלולאר ומנהלים בו לא רק את החיים העסקיים שלהם אלא מבלים בו את חלק הארי של הזמן הפנוי שלהם. הסיכוי שגולשים בסלולאר ייחשפו אליכם הוא גדול. חבל להחמיץ ולהפסיד.

היתרון היחסי (המובהק עד כדי היותו יתרון מוחלט) של פנייה אל חברה מקצועית המציעה לכם חבילת שירותים כוללת לבניית אתר בסלולאר, הוא באיגום משאבים ובמיצוי תועלות: החברה מאפשרת לכם ליהנות מהטוב והמועיל שבכל העולמות שברשת: אפיון העסק ובניית קונספט לשיווקו,ייעוץ אסטרטגי, שירות קידום תוכן, אחסון, עיצוב ועוד.

חשיבות התאמת המענה לצרכים היא בחיסכון ניכר במשאבים ובשימוש מושכל, ממוקד וייעודי בהם. חברה מקצועית תלווה אתכם החל משלב התכנון וההתוויה הראשונית של מתווה האתר, דרך פיתוחו, עיצובו, העלאתו לרשת וכלה ב.... ההצלחה המוכחת שלכם.

על מנת להבטיח את הנוכחות החזקה של האתר במובייל, מוטמעת בו טכנולוגיה מתקדמת ותשתית יציבה. מערכת הניהול הידידותית מאפשרת לכם, בעלי האתר, לנהל אותו, להעשירו בתכנים, לשדרגו, לעדכנו און ליין.
אתר בסלולר מציע לכם סביבת עבודה, מספק לכם כלי עבודה ומקיים עבורכם את כל התנאים ההכרחיים והמספיקים לנצל, גם זמן שבו אתם שוהים מחוץ לבית לקידום העסק שלכם בכלל, ואתר האינטרנט והסלולאר שלכם, בפרט.

בעולם נייד, דינאמי, משתנה, שבו אפשר לעבוד מכל מקום ובכל זמן יש חשיבות רבה לפלטפורמה ולממשק המאפשר זאת באופן נוח, רציף וקל.

5 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​​​בניית אתר תדמית (או עיצוב אתר תדמית)
מטרת האתר.
קהלי יעד.
עיצוב רספונסיבי וידידותי לנייד.
תוכן טרי ומרתק.
אופטימיזציה למנועי חיפוש.

תדמית עסקית היא התפיסה שיש לאנשים לגבי העסק שלך כשהם שומעים את שם העסק שלך . תדמית עסק מורכבת ממגוון אינסופי של מידע, אירועים, סיפורים אישיים, פעילויות קידום מכירות וגם אתר תדמית