בניית אתרים תדמיתיים

מצאתם! מדוע להמשיך לחפש? אתם יודעים (אגב, לא בהכרח ולא תמיד) מה אתם צריכים אבל לא יודעים איזה מענה קיים למילוי הצורך.

בניית אתר תדמית

קרית טק  פתרונות דיגיטליים הינה חברה המתמחה בבניית אתרים תדמיתיים – לכל מדיומי האינטרנט – בעיצובם המיטבית לפלטפורמות השונות ובעיקר בהתאמה לסוג העסק ולגודלו (קטן או בינוני) מציעה ומאפשרת לכם להתחיל למנף את העסק שלכם וליהנות מגידול במספר לקוחותיו וממילא במכירותיו ובתשואותיו.

בניית אתרים מיוחדים

נשמח להציג אתכם באתר אינטרנט תדמיתי אישי באופן שיעורר בגולשים סקרנות, עניין ורצון להתוודע אליכם במשך יותר מאשר שניות אחדות, שבמהלכן הקצרצר ייווצר רושם ראשוני על אודותיכם. מהמפגש המשותף יכול להיווצר משהו טוב, יפה וחשוב. אתם לא רק תעלו על המפה האינטרנטית אתם תבלטו בה.

אנחנו לא מחוללים נסים אבל אנחנו בהחלט יודעים לעשות נפלאות. יש לנו כלים, יש לנו שיטות, יש לנו הוכחות. ויש לנו קבלות חתומות על לא מעט (אם לנקוט לשון המעטה) הצלחות. אתם מוזמנים לעלות על הרכבת המובילה לקוחות רבים אל ההצלחה שלהם.

כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

אנחנו בונים עבורכם חלון ראווה, אשר יעשיר ויעצים את האפקט של כל מה שיישקף מבעד לו. אנחנו יוצרים עבורכם תעודת זהות אשר תמצב אתכם ותבדל אתכם ותמתג אתכם כמי שמציעים לגולשים ערך יסוד וערך מוסף, ונותנים לו מענה ומניבים לו תועלת.

גם אתר תדמית אשר לא נבנה בכוונת מכוון כאתר שיווקי הוא כזה, הלכה למעשה, גם אם אתם לא מציעים בו מוצר או שירות. חרף העדר הצעה שיווקית מוגדרת  וקונקרטית –  האתר משווק אתכם. הוא תיבת התהודה של הקול האישי שלכם. הוא חושף אתכם לעיני רבים. תהיה זו שגיאה לא לנצל את האלמנט ואת המומנט השיווקי. אנחנו כאן כדי לסייע לכם להימנע משגיאות.

אנו עוזרים לעסקים לצמוח בגדול, אתם משלמים רק על תוצאות.
קרית טק לוגו לבן
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?