שירותי קידום באינסטגרם לעסקים

שירות קידום אינסטגרם לעסקים עם צוות של משווקים מאומנים באינסטגרם – להוציא את המיטב מהמותג שלהם באמצעות שירותי השיווק של אינסטגרם. אין בוטים או הבטחות שווא.

שירותי פרסום באינסטגרם הם שירותים שמנהלים ומיישמים את קמפיין השיווק והפרסום של העסק שלך באינסטגרם. שירותי הניהול שלנו באינסטגרם כוללים פיתוח אסטרטגיה, יצירת תוכן, ניטור תגובות, דיווח ביצועים ועוד.

כמו בערוצים חברתיים אחרים, לעסקים יש אפשרות לפרסם באינסטגרם. ישנם שלושה פורמטים לפרסום:

 • מודעות תמונה: אלה נראים כמו פוסטים רגילים של תמונות, אבל יש להם תווית ממומנת מעל התמונה. יש להם גם לחצן 'למד עוד' בפינה השמאלית התחתונה מתחת לתמונה.
 • מודעות סרטון: בדומה למודעות התמונות, הן נראות כמו פוסטים רגילים של סרטונים, אך עם תווית ממומנת למעלה.
 • מודעות קרוסלה: מודעות אלה נראות זהות למודעות תמונות אך כוללות תמונות מרובות שמשתמשים יכולים להחליק דרכן.

מודעות אלה תומכות בארבע מטרות: צפיות בסרטונים, קליקים לאתר שלך, התקנות אפליקציה לנייד ומודעות.

למה צריך שירותי קידום באינסטגרם?

עסקים מתקשות לנהל כל היבט הקשור לשיווק דיגיטלי, החל מהרשתות החברתיות וכלה בשיווק באינסטגרם, ולכן הן משתפות פעולה עם סוכנויות שיווק דיגיטלי כגון קרית טק, המציעות שירותי שיווק מיוחדים, כמו ניהול אינסטגרם.

מה כולל שירותי השיווק באינסטגרם? שירותי השיווק שלנו באינסטגרם מספקים לעסק שלך את כל מה שאתה צריך:

 • ניהול תוכן באינסטגרם - אנו יוצרים פוסטים לאינסטגרם יפים ויחודיים. עם יותר מ-10 שנות ידע ומומחיות כסוכנות שיווק באינסטגרם אנו מעצבים ומשתפים את התוכן המרתק ביותר האפשרי עבור לקוחותינו.
 • עוקבים ומעורבות - סוכנות השיווק שלנו באינסטגרם יכולה לגייס לך אלפי עוקבים באינסטגרם כל חודש מחדש! באמצעות שילוב של פוסטים ממומנים וטקטיקות מוכחות אנו עוזרים למותג שלך להפוך לשחקן מרכזי.
 • פרסום באינסטגרם - אנו מקמים ומנהלים קמפיינים פרסומיים באינסטגרם שמעודדים תנועה ומכירות לעסק. תהליך אוטומטי שמניע הכנסות לעסק שלך.

עם שירותי שיווק בפייסבוק של קרית טק, העסק שלך מקבלת את כל מה שהוא צריכה כדי להצליח באינסטגרם.

מדוע להשתמש בסוכנות לקידום אינסטגרם?

עדיין לא מאוחר מדי להצטרף ולהצליח באינסטגרם. עם אסטרטגיית השיווק הנכונה, עסקים יכולים לקדם מוצרים ושירותים, להגביר את המותג שלהם ולהגדיל את המכירות באינסטגרם. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על השימוש בו כדי לשווק את העסק שלך. 

השקעה בשירותי שיווק באינסטגרם יכולה לעזור לעסק שלכם:

 • בניית מודעות למותג
 • להרוויח עוקבים באינסטגרם
 • הגברת המעורבות באינסטגרם
 • יצירת רכישות באינסטגרם
 • יצירת פניות באינסטגרם
 • אינטראקציה עם עוקבים ולקוחות
 • תנועה לאתר האינטרנט שלך
 • תמיכת לקוחות

מה הופך את שירות קידום אינסטגרם לטובים ביותר בתעשייה?

 1. פוסטים יחודיים - מומחה האינסטגרם שלנו יצור פוסטים ייחודיים ומקוריים לאינסטגרם שלך מדי חודש, עם אישור שלך לפרסום מראש.
 2. תמונות מעוצבות באופן מקצועי - פוסט משכנע הוא רק חלק אחד מהמשוואה כשמדובר באינסטגרם. אתה גם זקוק לתמונה מושכת את העין שגורמת למשתמשים לסמן לייק או להגיב או לעקוב אחר העסק שלך. כחלק משירותי הקידום שלנו באינסטגרם, אתה מקבל סדרה של תמונות מותאמות אישית ואיכותיות.
 3. קמפיין קידום אינסטגרם - שירותי השיווק שלנו לאינסטגרם כוללים לפחות ארבע מודעות. עם קמפיין מודעות תחרותי, העסק שלך יכול להגיע ליותר משתמשים בשוק היעד שלך כדי להשיג את המטרות שלך.
 4. ביקורת מעמיקה לעמוד האינסטגרם - שירותי השיווק שלנו באינסטגרם כוללים ביקורת מקיפה של דף האינסטגרם שלך. כחלק מביקורת זו, אנו בודקים את הפוסטים, העוקבים שלך בעבר ועוד כדי לבנות אסטרטגיה מותאמת אישית לעסק שלך.
 5. התייעצויות חודשיות - שירותי קידום אינסטגרם שלנו כוללים גם התייעצויות חודשיות עם מומחה המדיה החברתית שלנו. כולל ביצועי האסטרטגיה שלך והמלצות המומחה שלך לחודש הבא.
 6. דוחות חודשיים שקופים - שקיפות היא חלק מרכזי משירותי ניהול מודעות באינסטגרם שלנו, ולכן מומחה המדיה החברתית מספק לעסק שלך דוח בכל חודש. מומלץ לשאול שאלות על הדוח החודשי שלך.
 7. ניטור יומי - מעקב יום יומי אחר ביצועי הפוסטים שלך. אם משתמשים מקיימים אינטראקציה עם התוכן שלך, למשל ע"י תגובה, אנו נגיב באופן שלוכד את המותג שלך והופך את המגיב ליותר נרגש.

קידום אינסטגרם שעובד

הפרסום באינסטגרם מעולם לא היה כל כך קל. קרית טק סוכנות השיווק של פייסבוק ואינסטגרם מציעה פתרונות שיווק שיעזרו לעסק שלך לצמוח באינסטגרם . אנו משתמשים בפלטפורמת הפרסום של פייסבוק כדי לשווק בתשלום באינסטגרם, למכור מוצרים וליצור לקוחות.

בעת שיתוף פעולה עם קרית טק, אתה בוחר חברה עם רזומה להשגת מטרות הלקוח. חלק מהלקוחות שלנו צוברים יותר מ-5,000 עוקבים אורגניים באינסטגרם בחודש, מבלי להשתמש במודעות בתשלום או בפוסטים מקודמים.

קבל יותר עוקבים, לייקים ותגובות באמצעות סוכנות השיווק קרית טק באינסטגרם. קבל את שירותי השיווק הטובים ביותר באינסטגרם לעסק שלכם - קרית טק היא בחירה הנכונה עבורך, אתה יכול לסמוך על הצוות עטור הפרסים שלנו כדי להשיג את המטרות השאפתניות ביותר שלך באינסטגרם.

מדריך לפרסם באינסטגרם ב5 צעדים

התחילו עם שירותי השיווק שלנו באינסטגרם על ידי בקשת הצעת מחיר חינם באינטרנט

בטח, קידום באינסטגרם זה בהחלט עליית מדרגה מעסק שאינו מקודם. זה יכול להגביר את המודעות לחברה שלך, להגביר את התנועה לאתר או לאן שאתה רוצה שהיא תגיע.

כמה עולה פרסום באינסטגרם? מחיר פרסום באינסטגרם נע בין 30 - 40 ש"ח לתקציב יומי. אבל זה לגמרי תלוי בשוק ובתחרות.

קידום אינסטגרם לעסקים
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון