שיפור יחסי המרה

שירות שיפורי יחסי המרה (CRO) מביא יותר לקוחות לעסק שלך על ידי מיקוד בהפקת המיטב מהגולשים שמגיעים לאתר (בניגוד להבאת גולשים חדשים לאתר).

אייקון שיפור יחסי המרה

בעל עסק, בין אם מטרתך היא למכור דרך האתר, או להניע את הגולשים ליצירת קשר, על אתר האינטרנט שלך לשרת את מטרותיך העסקיות. שירות ה-CRO שלנו יעזור לך להביא את הגולשים לבצע באתר את הפעולה הרצויה, והיא פעולת ההמרה.

מהו יחס המרות

באופן כללי, יחס המרות (ROI – Return Of Investment) הוא היחס בין מי שהגיע לעמוד כלשהו ובין מי שביצע שם את הפעולה הספציפית שרצינו שיבצע. יכול להיות שרצינו שייכנס לקישור כלשהו, שישמע קטע מוזיקלי, שישתף את החברים שלו בפייסבוק או כל דבר אחר.

יחס המרות בפרסום הינו היחס בין כמות הגולשים שהגיעו לעמוד הנחיתה שהופנו אליו לאחר שהקליקו על המודעה ובין מי שביצע את הפעולה המבוקשת מבחיתנו, כלומר היכולת שלנו להפוך אותו מגולש פסיבי לאקטיבי לאחר שנחשף למסרים שלנו.

שיפור יחס המרה באתר

לדוגמה, אם רצינו לקדם תוכנה מסוימת שיש להוריד ולהתקין במחשב הביתי, יחס ההמרה במקרה הזה יהיה היחס שבין מי שנחשף לאופציה ולתוכנה, ומי שבפועל אכן הוריד והתקין אותה. פעולה כזו יכולה להיות כל פעולה שנבחר, כגון השארת פרטים ליצירת קשר, הירשמות לניוזלטר, הורדת קובץ כאמור, השתתפות במבצע, מכירה של מוצרים ספציפיים וכו'.

12 ₪ עלות לרכישת מוצר בשווי 147 ₪
12 ₪ עלות לרכישת מוצר בשווי 147 ₪

הכלים הטכנולוגיים המדדיים העומדים לרשות קרית טק מאפשרים לנו לבצע עבורך מעקב יומיומי אחר יחס ההמרות בקמפיין שלך ולמקסם אותו באופן כזה כך שבסופו של דבר תשלם פחות על תוצאות גבוהות יותר.

לאחר שנבחן את האתר שלך לעומק, ניצור מסמך עבודה ישים על בסיס חודשי עם המלצות מבוססות, ממוקדות וישימות לביצוע תיקונים שיביאו לשיפור יחס ההמרה של האתר, לדוגמה:

  • המלצות מקצועיות על תהליך ההמרה, ושילוב סממני אמינות שונים ומודולים שישפרו את יחס ההמרה של האתר.
  • נמליץ על שילוב הנעות לפעולה וכל האלמנטים הנדרשים בתוכן, כדי להניע את הגולשים להמרה.
  • נאתר עמודים בעלי מדדי איכות נמוכים, קישורים שבורים ושגיאות שרת.
המרות מאת גוגל Ads

ניתוח נתונים

לקוחות השירות הנ"ל יקבלו מאיתנו – בחינם – את חבילת ה-web analytics, הכוללת שירותי פתיחת חשבון אנליטיקס, סיוע מול גופי הפיתוח, התקנת קוד בכל עמודי האתר, בדיקת תקינותו והגדרת יעדי המרה בסיסיים, הגדרת מסכי ניהול ודו"חות תקופתיים מותאמים לצרכי הלקוח, וכן ניתוח זרימת גולשים – ועוד פיצ'רים רבים של מעקב נתונים.

ניווט בשיפור יחסי המרה

קרית טק לוגו לבן
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?