שיפור יחסי המרה לעסקים באינטרנט

שירות שיפורי יחסי המרה (CRO) מביא יותר לקוחות לעסק שלך על ידי מיקוד בהפקת המיטב מהגולשים שמגיעים לאתר (בניגוד להבאת גולשים חדשים לאתר).

אייקון שיפור יחסי המרה

בעל עסק, בין אם מטרתך היא למכור דרך האתר, או להניע את הגולשים ליצירת קשר, על אתר האינטרנט שלך לשרת את מטרותיך העסקיות. שירות ה-CRO שלנו יעזור לך להביא את הגולשים לבצע באתר את הפעולה הרצויה, והיא פעולת ההמרה.

מהו יחס המרות

באופן כללי, יחס המרות (ROI - Return Of Investment) הוא היחס בין מי שהגיע לעמוד כלשהו ובין מי שביצע שם את הפעולה הספציפית שרצינו שיבצע. יכול להיות שרצינו שייכנס לקישור כלשהו, שישמע קטע מוזיקלי, שישתף את החברים שלו בפייסבוק או כל דבר אחר.

יחס המרות בפרסום הינו היחס בין כמות הגולשים שהגיעו לעמוד הנחיתה שהופנו אליו לאחר שהקליקו על המודעה ובין מי שביצע את הפעולה המבוקשת מבחיתנו, כלומר היכולת שלנו להפוך אותו מגולש פסיבי לאקטיבי לאחר שנחשף למסרים שלנו.

שיפור יחס המרה באתר

איך בודקים יחס המרה

חישוב יחס המרה נעשה באופן הבא: כמות המכירות חלקי כמות המבקרים כפול מאה אחוז = יחס המרות. לדוגמה אם היה לנו 20 מבקרים ומכירה אחת אז החישוב יהיה: מכירה 1 / 20 מבקרים X 100% = יחס המרה של 5%

לדוגמה, אם רצינו לקדם תוכנה מסוימת שיש להוריד ולהתקין במחשב הביתי, יחס ההמרה במקרה הזה יהיה היחס שבין מי שנחשף לאופציה ולתוכנה, ומי שבפועל אכן הוריד והתקין אותה. פעולה כזו יכולה להיות כל פעולה שנבחר, כגון השארת פרטים ליצירת קשר, הירשמות לניוזלטר, הורדת קובץ כאמור, השתתפות במבצע, מכירה של מוצרים ספציפיים וכו'.

יחס המרה ממוצע

יחס המרה ממוצע של אתרי איקומרס נע בין 3-5 אחוז. ניתן לשפר אחוז זה ע"י שימוש בשירותי שיפור יחסי המרה ולהגיע ליחס המרה ממוצע של 5-10 אחוז.

הכלים הטכנולוגיים המדדיים העומדים לרשות קרית טק מאפשרים לנו לבצע עבורך מעקב יומיומי אחר יחס ההמרות בקמפיין שלך ולמקסם אותו באופן כזה כך שבסופו של דבר תשלם פחות על תוצאות גבוהות יותר.

אולי יעניין אותך גם:

לאחר שנבחן את האתר שלך לעומק, ניצור מסמך עבודה ישים על בסיס חודשי עם המלצות מבוססות, ממוקדות וישימות לביצוע תיקונים שיביאו לשיפור יחס ההמרה של האתר, לדוגמה:

  • המלצות מקצועיות על תהליך ההמרה, ושילוב סממני אמינות שונים ומודולים שישפרו את יחס ההמרה של האתר.
  • נמליץ על שילוב הנעות לפעולה וכל האלמנטים הנדרשים בתוכן, כדי להניע את הגולשים להמרה.
  • נאתר עמודים בעלי מדדי איכות נמוכים, קישורים שבורים ושגיאות שרת.
המרות מאת גוגל Ads

ניתוח נתונים

לקוחות השירות הנ"ל יקבלו מאיתנו - בחינם - את חבילת ה-web analytics, הכוללת שירותי פתיחת חשבון אנליטיקס, סיוע מול גופי הפיתוח, התקנת קוד בכל עמודי האתר, בדיקת תקינותו והגדרת יעדי המרה בסיסיים, הגדרת מסכי ניהול ודו"חות תקופתיים מותאמים לצרכי הלקוח, וכן ניתוח זרימת גולשים – ועוד פיצ'רים רבים של מעקב נתונים.

שאלות על שיפור יחס המרה

יחס המרות (ROI – Return Of Investment) הוא היחס בין מי שהגיע לעמוד כלשהו ובין מי שביצע שם את הפעולה הספציפית שרצינו שיבצע.

חישוב יחס המרה נעשה באופן הבא: כמות המכירות חלקי כמות המבקרים כפול מאה אחוז = יחס המרות. לדוגמה אם היה לנו 20 מבקרים ומכירה אחת אז החישוב יהיה: מכירה 1 / 20 מבקרים X 100% = יחס המרה של 5%

המרה משמע להמיר את מבקר האתר למשתמש או לקוח, זה הפעולה הספציפית שרצינו שיבצע. יכול להיות שרצינו שישאיר פרטים, שיקנה מוצר, שירשם לניוזלייטר, שייכנס לקישור כלשהו, שישמע קטע מוזיקלי, שישתף את החברים שלו בפייסבוק או כל דבר אחר.

יחס המרה ממוצע של אתרי איקומרס נע בין 3-5 אחוז. ניתן לשפר אחוז זה ע"י שימוש בשירותי שיפור יחסי המרה (CRO) ולהגיע ליחס המרה ממוצע של 5-10 אחוז.

שיפורי יחסי המרה (CRO) מביא יותר לקוחות לעסק שלך על ידי מיקוד בהפקת המיטב מהגולשים שמגיעים לאתר (בניגוד להבאת גולשים חדשים לאתר).
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון