פרסום באינטרנט לעסקים

כל בעל עסק או נותן שירות יודע שאם עיסוקו המקצועי לא מפורסם באינטרנט הוא למעשה לא קיים. הסיכוי שלקוחות פוטנציאליים יגיעו אליו אינו גדול, אלא אם כן הוא בונה את מאגר לקוחותיו על שמועה מפה לאוזן או שבית העסק שלו נמצא במיקום פיזי בולט.

גם במקרים אלו, מאוד קשה להתחרות עם עסקים המפרסמים את עצמם באינטרנט ומסוגלים ברגע אחד להחשף למאות ואלפי לקוחות פוטנציאליים.

אייקון שיווק בפייסבוק

מה זה פרסום באינטרנט ?

מאז המצאת האינטרנט העולם השתנה. כמות המידע הנגיש, אפשרויות החשיפה והתקשורת הן עצומות. התקשרות וביצוע פעולות בן רגע בין מיליוני אנשים ברחבי הגלובוס הפכה בימינו לדבר מובן מאליו. העולם לפני האינטרנט והעולם אחרי האינטרנט הוא ללא ספק לא אותו עולם. כמעט ואין היום, ילדים ומבוגרים כאחד, מי שאינו משתמש בנפלאותיה של רשת האינטרנט ובמידע שספריה מקוונת ענקית זו אוגרת בתוכה.

האינטרנט הוא מאגר לא נתפס בגודלו של של עיסוק אנושי. ככזה הוא משמש בין השאר פלטפורמת פרסום ושיווק אדירה ומהפכנית באופן דרמתי לכל מה שהיה לפניו. היום פרסום בגוגל ובאינטרנט בכללו, נחשב לאחד מכלי הפרסום האפקטיביים ביותר.

איך פרסום באינטרנט עובד ?

ישנן דרכים ושיטות רבות לפרסום באינטנט. הדבר הבסיסי כמובן הוא קודם כל להקים אתר שישמש חלון ראווה לעסק. אתר אינטרנט אפקטיבי עליו להיות בנוי באופן כזה שימשוך אליו לקוחות ויקל עליהם את השימוש בו.

אתר אינטרנט אמור להיות קליל ופשוט, אך יחד עם זאת, ככל שיציע יותר אפשרויות טכנולוגיות כך יהיה בעל פרסום באינטרנטפוטנציאל מכירתי גבוה יותר, למשל קטלוג מוצרים דינמי ונעים לעין, או מערכת סליקה לחיוב בכרטיס אשראי לקנייה מכוונת.

בתחרות העצומה שקיימת ברשת, לא מספיק רק להקים אתר אינטרנט. יש לדאוג לקידומו במנועי החיפוש כך שייחשף לכמה שיותר גולשים וייאגד בתוכו תנועה רבה של לקוחות פוטנציאליים, אשר מראש התעניינו במה שיש לעסק שלנו להציע.

על מנת לקדם אתר באופן יסודי יש להעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון מקצועי בתחום. מקדם אתרים מקצועי חייב להתעדכן באופן שוטף בחידושים הרבים, להתמחות בהתנהגות הגולשים ברשת, לנתח אותה באמצעות מחקר מעמיק ולהסיק מסקנות שיובילו לנקיטת צעדים נכונה במטרה ליצור תנועה רחבה באתר ובכך לעזור לו לממש את ייעודו העסקי.

פרסום באינטרנט בעזרת שיווק במדיה החברתית

שיווק במדיה חברתית הינו כלי אפקטיבי נוסף עבור פרסום באינטרנט. המדיה החברתית הינה ללא ספק הדור החדש של השימוש ברשת האינטרנט, והיא רק צומחת וגוברת, הן בכמות המשתמשים והן בסוגי הרשתות והאתרים.

פייסבוק כמובן היא הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר, עם למעלה ממיליארד משתמשים רשומים בכל העולם, ומתוכם כ-800 מיליון פעילים, וזמן שהות ממוצע הגבוה פי כמה וכמה מכל אתר אחר בעולם.

בארץ, עם למעלה מ-3.5 מיליון משתמשים רשומים בפייסבוק, השימוש במדיה חברתית כפלטפורמת שיווק ופרסום הינו אפקטיבי ביותר, גם בזכות העובדה שזמן השהייה ברשת אצל הישראלים הינו כמעט פי שניים וחצי מאשר מקביליהם בעולם.

נתונים אלה יוצרים עובדה פשוטה וחד משמעית עבור בעלי עסקים, משווקים ומפרסמים: פייסבוק היא אחת מפלטפורמת הפרסום והקידום החשובות ביותר כיום.

פייסבוק מאפשרת כלים חינמיים רבים, כמו בניית עמוד עסקי המשמש כמיני-אתר ברשת החברתית, לצד פרסום פשוט ויעיל בתשלום, עבור קידום והפצה בתקציבים קטנים המתאימים לכל עסק ולכל שירות.

הפרסום בפייסבוק יעיל לא רק בזכות המספר הבלתי נתפס של משתמשיה וזמן שהייתם ברשת, אלא גם בזכות תכונותיה הוויראליות של הרשת. מפרסם בפייסבוק למעשה יכול להשתמש בגולשים עצמם על מנת להפיץ את המסרים שלו. עבודה נכונה, המשלבת תכנים מדויקים, מעניינים לצד פרסום וקידום, יוצרת מעטפת שיווקית אפקטיבית במדיה חברתית הגדולה מסך חלקיה.

  • מחיר הפרסום בפייסבוק נקבעות בהתאם לגובה התקציב שלכם, לעוד מידע בקרו בעמוד שיווק בפייסבוק

אולי יעניין אותך גם:

פרסום ברשת האינטרנט והרשת החברתית מסוגל לתת מענה אולטימטיבי לצורכיהם של בעלי עסקים ונותני שירותים בכל תחום ועניין. פרסום באינטרנט המשתמש הן ביכולות של גוגל, כמנוע החיפוש הגדול ביותר, והן בעוצמה של פייסבוק, כרשת החברתית הגדולה ביותר, הינו כלי אדיר בקידום ופרסום העסק שלנו.

צרו קשר ונוכל להציע עבורכם סל שירותים מגוון ומותאם אישית לאתר שלכם ולתקציב הפרסום שלכם.

עסקים משתמשים במגוון ערוצים לפרסום באינטרנט, כגון מדיה חברתית כמו פייסבוק או אינסטגרם, חיפוש בתשלום כמו גוגל, כדי להגיע לצרכנים ביעילות ובמחיר סביר. פרסום באינטרנט לעסקים עוזר להמיר לקוחות ולהגדיל את הכנסותיהם .

7 המקומות הטובים ביותר באינטרנט לעסקים:

פרסום בחיפוש בגוגל
מודעות פייסבוק
פלטפורמת מסחר אלקטרוני של אמזון
פינטרסט
מודעות YouTube
טוויטר
מודעות אינסטגרם
מודעות Google AdMob