בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית מייתרת את הצורך להגיע באופן פיזי אל חנות מוחשית ובכך חוסכים זמן וכסף – שני משאבים חשובים ביותר, בניגוד לחנות "בעולם האמיתי" חנות וירטואלית פתוחה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

אייקון בניית אתר מכירות

חנות וירטואלית תאפשר לכם להציג מגוון מוצרים, לאפשר ללקוח הפונציאלי להתוודע אל המפרט הטכני שלהם, לראות את מחירהם, ולבצע את רכישתם באמצעות מנגנון סליקה מאובטח.

בניית חנות אינטרנטית שמניעה לפעולה

קרית טק פתרונות דיגיטליים תבנה עבורכם חנות וירטואלית שתתמוך במטרות העסקיות שלכם וכתוצאה מכך תייצר המרה גבוהה יותר של רכישות. לשם כך נקצה את המשאבים וכוח האדם המקצועי הכולל מתכנתים ואנשי טכנולוגי  אחרים, מעצבים, אנשי תוכן ושיווק המהווים ערובה לבניית חנות מוכרת ומנצחת.

חנות וירטואלית מושקעת, מטופחת ומעוצבת גורמת לגולשים תחושה אסתטית נקייה. הם חשים את המאמץ שהושקע כדי לבנות חנות שובת עין.

כאשר בניית החנות הווירטואלית מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מקצועיים, תיווכחו במו עיניכם (ויותר מכך כמובן הגולשים) כי ביסוד בנייתה הונחה ראייה שיווקית, עסקית ומושכלת: בחזית החנות יוצבו מוצרי העוגן ובמקומות אחרים בה, גלויים לכל עין אף הם, המוצרים האחרים, שאף הם ודאי מעוררים עניין ומביאים תועלת.

חנות באינטרנט לכל עסק
אתם נמצאים בתהליך בניית אתר מסחר ומעוניינים לקבל את נקודת המבט שלנו? פנו אלינו, הציגו את המיזם ונדע לגבש קונספט עסקי ופונקציונאלי וניתן לכם מענה טכנולוגי מנצח!

5 טיפים להקמת חנות באינטרנט

בניית חנות וירטואלית​ באינטרנט מסייעת להחליף מסורת של מכירות בשיטה הישנה, במסורת רעננה של מכירות כל שירות וציוד לשוק נרחב הרבה יותר, וכל זאת מבלי לשלם עלויות של חנויות פיזית. ישנם כל כך הרבה שיקולים לקחת בחשבון כשאתה חושב על בניית חנות אינטרנטית,

להלן 5 עצות שיסייעו לך בהקמת העסק האינטרנטי שלך:

הצעד הראשון בניית חנות באינטרנט הוא כמובן לדעת בדיוק אילו מוצרים או שירותים אתה מעוניין לשווק. החלטה מראש, לפני תחילת התהליך של בניית האתר תסייע לך להתמקד בקהל המטרה שלך במקום להתלבט בדילמות שונות.

1) שם מתחם לחנות באינטרנט

בחירת שם דומיין לאתר היא הדבר הראשון שיש להחליט עליו כשאתה חושב על בניית אתר מכירות באינטרנט. נסה לרכוש שם דומיין זהה או דומה לשם העסק שלך, זה יסייע לקשר בין שניהם וליצור תחושת ביטחון ואמינות בקרב הלקוחות והגולשים באתר.

שם מתחם לאתר
דומיין בחינם לחנות באינטרנט

2) שירותים מסביב לבניית אתר מכירות

בחירה בחברה הנכונה תלויה באופי העסק שלך ובסוג המוצרים שאתה מתכוון לשווק דרך החנות הדיגיטלית. גם החברה המאחסנת את האתר וחבילת האחסון שהיא מציעה לך, תלויה בסוג העסק, במוצרים שתשווק דרך האתר, בכמותם ובמשקלם, וכמובן בתעבורה. בחירת חברת לבניית חנות אונליין היא צעד שיש לשקול בזהירות. חשוב שחברת בניית אתרים תעניק שירותים משלמים מעבר לבניית חנות וירטואלית. 

אולי יעניין אותך:

3) תוכנת לחנות דיגיטלית

תוכנת מסחר אינטרנטי תאפשר לאתר שלך לפעול באוויר, היא מאפשרת לך להציג מוצרים ולגולש לרכוש אותם. הכל מבוצע על ידי התוכנה הספציפית הזו ללא צורך בתהליך של בניית חנות וירטואלית מאפס. החיסרון הוא שמדובר בחנות וירטואלית תבניתית מבחינה עיצובית וחלשים מבחינה טכנולוגית. היתרון הוא שמדובר במערכת המעניקה לך בזמן קצר אתר מכירות באינטרנט בעלויות נמוכות מאוד וקל לתפעול בדרך כלל.

להלן רשימה של תוכנות מסחר אינטרנטיות פופולריות המאפשרות בניית חנות וירטואלית חינם:

 • בניית חנות וירטואלית חינם עם Joomla
 • בניית אתר חנות עם Drupal
 • בניית חנות וירטואלית וורדפרס WordPress
תוכנת מסחר אינטרנטי
בניית חנות אונליין

4) תכנית לחנויות אינטרנטיות

תכנית עסקית היא משהו שכל עסק צריך להכין ולעבוד לפיו בקנאות ובמיוחד כשמדובר על בניית אתר ועל עסק אינטרנטי. עליך להיות ברור וממוקד באשר למה שאתה מתכוון למכור, למי אתה מתכוון למכור ובאילו מחירים.

בעלי עסקים צריכים לבחון ולהחליט על כל הנתונים הללו בטרם הם מתחילים בתהליך המורכב של בניית חנות מקוונת משום שהם הבסיס להצבת היעדים והמשימות המצופים מן האתרים.

5) קידם חנות דיגיטלית

תהליך של בניית אתרים מסחריים שמטרתם להביא להכנסות ולרווחים, מוכרח להתחשב בשיקולי קידום האתר. על כן על מנת לקדם את רכישת מוצריך עליך לדאוג להטמיע מילות מפתח וביטויי מפתח רלוונטיים באתר. אם לדוגמה, מדובר בחנות דיגיטלית לרהיטים, הרי שתרצה להבליט ולקדם ביטויים כגון מיטות נוער, שולחנות פינת אוכל ועוד.

יש לוודא כי הביטויים הללו מופיעים בצפיפות מתאימה בתוך הטקסט בדפים הרלוונטיים להם, על מנת שמנועי החיפוש בסורקם אותם, ימצאו את הדפים רלוונטיים לביטויים אלו ויקדמו אותם בתוצאות החיפוש, באותם ביטויים.

כך תזכה לחשיפה גבוהה יותר של גולשים המחפשים ביטויים אלה, קרי קהל המטרה שלך. גם מבחינה שיווקית עליך להדגיש ולהבליט את מוצריך כך שיקרצו לגולשים וימשכו את תשומת לבם.

בניית אתר מכירות

במהלך עשור של הקמת אינספור אתרי סחר וחנויות וירטואליות, רכשנו ניסיון ופיתחנו כלים ומתודולוגיות להקים במחירים סבירים את אתרי המסחר האלקטרוני האיכותיים ביותר בשוק.

זאת מתוך תפיסה ברורה הגורסת כי הקמת אתר מכירות באינטרנט הינה תחילתה של העבודה. הבאתו של האתר לעמידה ביעדים נעשית בסופו של דבר באמצעות הטיפול השוטף בו.

בניית חנות אינטרנטית מחיר:

בניית חנות וירטואלית
בניית חנות וירטואלית

כאחת החברות המובילות בישראל בתחום המסחר האלקטרוני, מספקת קרית טק סל מוצרים מלא עבור לקוחותינו, תהליך בניית חנות דיגיטלית כולל תהליך קפדני ומוכח של עבודה, שבסופה מוצר מוגמר מהאיכותיים ביותר שיש:

 1. אפיון, קונספט ואסטרטגיה
 2. עיצוב חווית משתמש וממשק משתמש
 3. עיצוב גרפי
 4. פיתוח טכנולוגי

אנו רואים בעצמנו שותפים של לקוחותינו לעסקיהם המקוונים. יחד אנו קובעים עימם יעדים עסקיים, מתווים דרך פעולה ומיישמים אותה על-מנת להשיג את היעדים.

אנו בודקים את עצמנו באופן שוטף, לומדים מטעויות, משחזרים הצלחות, מעדכנים יעדים, ובסופו של דבר משיגים את היעדים אותם קבענו.

השירות כולל בין השאר:

 • ישיבות שוטפות
 • דוחו"ת ביצועים והמלצות
 • דשבורד אפקטיביות במערכת ניהול התוכן
 • ייעוץ שוטף הניתן על ידי מיטב המומחים שלנו
 • שימוש בכל כלי העומד לרשותנו על-מנת להגיע לתוצאות הרצויות

חנות אינטרנטית זמינה ונוחה

הלקוחות שלכם רוצים להתוודע אל המוצר שלכם, אבל זמנם קצוב. ייתכן כי הם רחוקים ואין להם אמצעי תחבורה (ואולי גם אין להם כוח...) זמין ונוח להגיע אל אולם התצוגה שלכם. מה עושים כדי לא להפסיד אותם? מה עושים כדי למצות את הפוטנציאל הגלום בהם? מגיעים אליהם.


חברה מקצועית לבניית אתרים ולקידומם, לעיצובם ולשדרוגם, מעמידה לרשותכם, לקוחותיה, את כל משאבי הידע, היכולות, היצירתיות והמקוריות, על מנת לתת לכם מענה מדויק, מתאים לצרכים ולדרישות שלכם. בין השאר – ואולי, מבחינתכם, בעיקר - תוכלו לקבל בנויה ומצוידת בכל תכולה שתרצו להציע בה ללקוחותיכם -  חנות וירטואלית מסודרת.

חנות פעילה ל 24 שעות

כמציעי שירות ובעיקר מוצר, אתם אמורים לצאת מנקודת הנחה כי הצרכן מפונק ועצל. אם לתת לו אשראי - הוא עסוק וטרוד. אם הוא לא יגיע אליכם (חשוב להדגיש, כי עליכם לעשות הכול כדי שהוא כן יגיע אליכם, באמצעות פעולות שיווק ממוקדות ואפקטיביות בפלטפורמות השיווק הקיימות ברשת האינטרנט - מידע ופרטים יימסרו לכם ברצון ובשמחה) אתם יכולים וצריכים לנקוט פעולות כדי להגיע אליו. פחות חשוב איך תיפגשו - חשוב שתיפגשו; חשוב שתיווצר אינטראקציה בין ההיצע שלכם לביקוש של הלקוח; חשוב שהלקוח הפוטנציאלי יידע כי אתם מסוגלים לספק לו את המענה המהיר והמיטבי לבעיה או לחיפוש שלו. לשניכם יש מה להפסיד, 

מה שמצדיק ואף מחייב לעשות הכול כדי להרוויח...
בניית חנות וירטואלית מחייבת ידע ומיומנות. אתם גולשים באתר שמציע לכם בשפע את שניהם. חנות וירטואלית מאפשרת ללקוחות שלכם להיחשף אל מגוון המוצרים. הם יכולים לגלוש בזמנם החופשי בתוך החנות, ללא חשש ממגבלת זמן הנגזרת בחנות רגילה משעות הפתיחה והסגירה.

החברה תסייע לכם להציג בפניהם מפרט טכני מפורט של המוצר, תיאור של תכונותיו, האופן שבו המוצר ישרת את הלקוח, יקל עליכם או יאפשר לכם בעסק שלכם. תוכלו לראות מחיר מעודכן שלו. הכי חשוב - באמצעות מנגנון סליקה מאובטח היטב יוכל הלקוח לבצע את רכישתו ללא עמלת תיווך. החנות הווירטואלית נבנית על תשתית טכנולוגית מתקדמת וחדשנית. מערכת ניהול קלה לתפעול מאפשרת לכם להוסיף או לגרוע מוצרים, להעלות על המדף או להוריד ממנו מוצרים.


החנות הווירטואלית מאפשרת לכם להציג בה מגוון עצום של מוצרים. החברה תסייע לכם לסדר אותם באופן מובנה, מושכל, כך שכל גולש שיחפש מוצר מסוים שאתם מציעים יוכל להגיע אליו ללא קושי וגם לראות מוצרים נוספים קשורים לבקשתו של הלקוח.

החנות שלכם מוצעת לכל גולש. איש מהם לא ישאל אם אפשר לראות מוצר מסוים כי הוא ייווכח בו במו עיניו כשיגלוש בתוך החנות. באמצעות טופס מקוון ליצירת קשר תוכלו לשאול כל שאלה, לבקש כל מידע רלוונטי וכמובן לקבוע פגישה לייעוץ ולתחילת עבודה משותפת.


לצורך בניית החנות הווירטואלית שלכם לא נדרשת תשתית פיזית של בטון ומלט. לא תידרשו לקנות את החנות או אף להשכירה (לכל היותר לשלם דמי אחסון...). התועלת והרווח שעשויים לצמוח לכם ממנה לא עומדים בשום יחס לעלות הקמתה - הן עולות עליה עשרות מונים. אתם מוזמנים להתחיל לבנות את החנות שתשנה את חייכם.

חנות אינטרנטית - תיק עבודות

בעשור האחרון הקמנו והפעלנו מעל מאה חנות אינטרנטית עבור מגוון תעשיות ובהיקפים שונים. עמוד הפורטפוליו באתר מציג מבחר מעבודותינו בתחום זה.

צפייה בעבודות חנות באינטרנט נבחרות

שאלות בנושא בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית מייתרת את הצורך להגיע באופן פיזי אל חנות מוחשית ובכך חוסכים זמן וכסף – שני משאבים חשובים ביותר,

נסה לרכוש שם דומיין זהה או דומה לשם העסק שלך, זה יסייע לקשר בין שניהם וליצור תחושת ביטחון ואמינות בקרב הלקוחות והגולשים באתר.

מחיר של בניית חנות אינטרנטית: 7440 ש"ח תשלום חד פעמי.

להלן רשימה של תוכנות מסחר אינטרנטיות פופולריות המאפשרות בניית חנות וירטואלית חינם: Jooml, Drupal, וורדפרס WordPress

קרית טק פתרונות דיגיטליים תבנה עבורכם חנות וירטואלית שתתמוך במטרות העסקיות שלכם וכתוצאה מכך תייצר המרה גבוהה יותר של רכישות.