שירותי אפיון אתר אינטרנט

כל מיזם המגיע אלינו ל-Kiryatech זוכה לעבור את אותו תהליך מקסים, תהליך המזכיר את הפיכת הזחל מגולם לפרפר, תהליך בו הרעיון הראשוני לאתר שלכם, גולמי ככל שיהיה, עם כל הרעיונות, המחשבות, השרטוטים והמטרות, מעובדים יחדיו לכדי יצירת המופת הבאה, והתכנית המלאה לפיתוח אתר האינטרנט שלכם.

אייקון של עיצוב גרפי

אחד השלבים הקריטיים ביותר, ואולי הקריטי ביותר מלבד השקת האתר, הוא שלב האפיון. אפיון אתר אינטרנט היא מלאכת מחשבת, הדורשת מיומנות גבוהה, הכרות עם מגוון רחב במיוחד של תחומים קשורי רשת, ויכולת ראיה מרחבית.

אפיון אתר אינטרנט הוא תהליך רבגוני המכיל לא מעט תתי-תהליכים, ודורש ידע, מחקר, מחשבה וניסוח.
התוצאה, האפיון המלא של האתר שלכם, היא מפת הדרכים, או אם תרצו "מורה הנבוכים" לייסוד האתר שלכם ברשת.

אפיון אתרים איכותי יכלול לפחות

מיקוד מטרות

אנו צריכים להגיע יחד להסבר פשוט, מדויק וטכני למטרות האתר, בצורה כה ברורה ובהירה עד כי זה יראה כמובן מאליו. המטרות הללו יכתיבו את המהלך כולו, וחייבות להיות מדויקות ככל הניתן בשלב זה. מיקוד זה מאפשר לנו לעשות קסמים באפיון אתר אינטרנט, כי הוא מאפשר קסמים באפיון הייחוד של העסק שלכם, ושל האתר שנבנה בשבילכם.

מחקר שוק

מילות מפתח ומשפטי מפתח, תחרות ורעיונות למיתוג, אלו הם רק חלק מהדברים אשר נכנסים למחקר השוק שישב בבסיס התכנים והעיצוב של האתר שלכם.

בניית שלד

עם מטרה ברורה לאתר (הפצת רעיון, מכירת מוצר, בניית תדמית וכיו"ב) והכרות עמוקה עם השוק אליו האתר נכנס, ניתן לבנות את השלד הרעיוני של האתר – מה יופיע היכן, ומה יהיה סדר הפעולות שנרצה שהגולש יבצע.

הגדרות כלליות אלו נותנות את הכיוון הראשוני של אפיון אתרים, וכוללות תחתן עשרות תתי-קטגוריות הדורשות התייחסות, מחקר ותובנות מדויקות, בכדי שלא נתפשר על האתר שלך באף רגע נתון.

אפיון אתר אינטרנט

אפיון צרכים והגדרתם ובניית אתר ועיצובו. אתרי תדמית או אתרים שיווקיים, יצירת מערכות תוכן וזירות סחר מוצעים במסגרת פתרון מוכוון מטרה לאינטרנט ולמדיומים אחרים. החברה מציעה לכם את התשתית הטכנולוגית המשוכללת והמתקדמת שלה ליצירת מגוון פלטפורמות וממשקים שייצרו עבורם את התשתית הנדרשת להפיכת האתר שלכם למנוע ולמנוף תדמיתי ושיווקי אפקטיבי. 

החברה תבנה עבורכם אתר שעיצובו יהיה חלק בלתי נפרד מאפיונו, מבידולו וממיתוגו. הגולשים לא יוכלו ולא ירצו להתעלם ממנו. המתחרים יחסירו פעימה כשייחשפו אליו. קהל היעד הפוטנציאלי יודה לכם על כך שאתם נותנים מענה ממוקד וספציפי לצורך ולביקוש.

עיצוב האתר הוא חלק מהקונספט שלו ומיועד ליצרית חוויית גלישה. אכן טוב מראה עיניים ומראה יפה – קל וחומר.
תוך כדי תהליך אפיון וכחלק מהתובנות המתבררות במהלכו תוכלו להסתייע בשירותיה המקצועיים של החברה לקבלת כל השירותים הכרוכים בעולם הדיגיטאל, האינטרנט והסלולר. ליבת העסק שלכם מוצגת באתר ומאפשרת ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להתוודע דרכו אל המוצר או השירות שאתם מציעים.


אתרים באינטרנט ואתרים המיועדים למובייל (מבוססי 5HTML) יאפשרו לכם חשיפה אפקטיבית וחדירה מהירה אל השוק. אתם תהיו נוכחים ובולטים בכל מקום, בכל פלטפורמה, בכל ממשק. נציגי השירות המקצועיים של החברה יסייעו לכם לצקת את התכנים החשובים והרלבנטיים באתר והמופקדים על העיצוב הגרפי יארזו אותם באריזה ויזואלית מרשימה ומרהיבה. אחדות התוכן והצורה באתר שנבנה על פי תהליך אפיון יסודי ומסודר יאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל השיווקי והעסקי הגלום בו.

אפיון אתר עם קרית טק

אפיון אתר אינטרנט בעזרת Digital Solutions פתרונות דיגיטליים הוא תהליך ייחודי ויצירתי שיפגיש אותך עם המוחות הפועלים מאחורי חברת הבוטיק הדינמית שלנו. מומחים בעלי שנים רבות של ניסיון בעיצוב, מחקר, בנייה ופיתוח של מוצרים טכנולוגיים לעולם המקוון ילוו אותך לאורך כל התהליך, שבסופו יהיה בידך אפיון מלא ומדויק, מוכן לפעולה.

אולי יעניין אותך גם:

התוצאה: מסמך אפיון אתר

בשלב זה נצא לדרך ונפיק עבורך את האתר המושלם, אתר המותאם בתפירה אישית לצרכים שלך, ושל הלקוחות שלך, אתר מקצועי, יעיל, מוקפד ומעוצב ללא-דופי, אתר מבית היוצר של קרית טק.