שירותי ניהול תוכן באינטרנט

ניהול תוכן מקצועי ודינמי הוא כלי חשוב ונוסף שבאמצעותו תוכל לקדם את האתר שלך. התחרות כיום באינטרנט היא לעתים קרובות מורכבת וקשה, לכן יש חשיבות רבה לתת לגולש המבקר באתרך ערך מוסף שישאיר אותו באתר ויעניק לו אינפורמציה חשובה.

אייקון שיווק בפייסבוק

ניהול תוכן שיווקי

יש לזכור כי לפני שלקוח פוטניאצלי יסגור עיסקה הוא יבקר בכמה אתרים המעניקים את השירות או המוצר שאותם הוא מחפש ויערוך השוואות על פי הפרמטרים החשובים לו, לכן תמיד כדאי לבדל את האתר שלך מהמתחרים, ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תוכן איכותי המתעדכן לעתים קרובות.

אולי יעניין אותך גם:

לקוח פוטנציאלי אשר ירגיש כי הוא מקבל ערך מוסף מהביקור באתרך ישליך זאת גם על המוצר או השירות, ובלי קשר ימשיך לבקר באתר על מנת להמשיך לקרוא ולהתעדכן בדברים המעניינים אותו.

על ניהול תוכן אפקטיבי לעתים קרובות לצאת מ"גבולות האתר" ולהכיל אחד או יותר מהאלמנטים הבאים: כתיבת ניוזלטרים לשמירה על קשר עם הלקוחות, כתיבת בלוג וניהולו הקשור לשירות או המוצר של העסק, השתתפות פעילה בפורומים ובקהילות הרלבנטיים והפקת אירועי תוכן מיוחדים. 

דגשים בבחירת ספק תוכן

בניהול תוכן באתר באופן האופטימלי ביותר יש לשים לב לכמה דברים:

 • על התוכן להיות עדכני, מקצועי, ברור, ללא שגיאות ובאורך הנכון.
 • על התוכן לתת ערך מוסף בנושא שבו האתר מתעסק.
 • על התוכן להכיל מלים וביטויים אשר יקדמו את האתר במנועי החיפוש השונים (SEO).
 • על התוכן להתעדכן ולהתחדש לעתים קרובות.

ככל שיהיה לגולש יותר מה לקרוא, הוא יישאר באתר יותר זמן וכך ייחשף יותר לשירותים ולמוצרים הרלבנטיים.

קרית טק פתרונות דיגיטליים

קרית טק פתרונות דיגיטליים עובדת עם כותבים מקצועיים בעלי ניסיון רב ומהשורה הראשונה אשר יכולים לתת מענה בכל תחום ובזמן קצר. מעבר לכך, Kiryatech תנהל את התוכן באתרך באופן המדויק ביותר מבחינת מנועי החיפוש, ותדאג כי חוויית הביקור של הגולש באתרך תהיה עבורו אפקטיבית ומעשירה.

בנוסף, מתמחה קרית טק בהפקת אירועי תוכן, כגון מבצעים, משחקים, שעשועונים, שיתופי פעולה מגוונים, אירועי בלוגרים ויצירת באזז ("רעש") מסביב המוצר או השירות של העסק שלך.

למה לבחור בשירותי ניהול תוכן?

תוכן אינטרנט הוא הכרחי לנוכחות מקוונת מוצלחת. חשוב לציין, פתרונות ניהול התוכן מספקים שירותי ניהול תוכן יעילים כדי להפעיל תקשורת עקבית ושוטפת של לקוחות. יצירה, ניהול ועדכון תוכן חיוניים לחברות לאימות זהות המותג. לכן, חברות ניהול תוכן מספקות את שירותי ניהול תוכן האינטרנט הטובים ביותר כדי להקל על יצירת וניהול תוכן. ואכן, אנו יודעים שהצלחתו המקוונת של עסק תלויה במידה רבה ביכולת של אתר אינטרנט לעדכן את הקהל שלו לגבי המידע העדכני ביותר. לכן, אנו מספקים שירותי ניהול תוכן ללקוחותינו על מנת שיוכלו לעדכן את התוכן באתרים שלהם ללא כל קושי. לפיכך, אנו נוקטים בכל יוזמה כדי לספק קלות ללקוחותינו. עבורנו, הנוחות שלך חשובה!

ניהול תוכן האינטרנט היקר שלך חשוב מאוד כדי לעדכן אותו. אתה יכול ליידע את הלקוחות שלך על התוספות, החדשות, המוצרים או השירותים האחרונים כדי להגביר את הלידים העסקיים שלך. בנוסף, שירותי ניהול תוכן האינטרנט שלנו עוזרים לשפר את המראה הכללי של האתר שלך כדי לספק את המבקרים. כדי להגביר את הפרודוקטיביות, שיפור הדירוג במנועי החיפוש חשוב מאוד. בנוסף, שירותי ניהול תוכן עוזרים להגביר גם את מאמצי SEO. יתר על כן, זה מסיר את הנטל של תיוק או אחסון תוכן פיזי. אחסון פיזי של נתונים דורש מקום עצום לאחסון נתונים, שקשה לנווט בו. כמו כן, זהו תהליך שלוקח זמן ופחות אמין. אין ספק שזה מאתגר וקשה מבחינה ריאלית עבור העסק שלך. זו הסיבה שעסקים, בעולם של היום, שינו את הדרכים הקונבנציונליות הישנות של ניהול נתונים ואימצו מערכות חדשות וחדשניות לנוחיותם.

באינטרסופט, המומחים שלנו עושים הכל כדי לספק את הלקוחות ולמלא את כל הדרישות שלהם ביעילות. כמו כן, אנו מנהלים עבורך תוכן כך שהצוות שלך יוכל לבלות זמן בתחומים חשובים אחרים. עם CMS, אתה יכול לפרסם בלוגים חדשים כדי לשמור על מודעות הקהל לתוספות חדשות. אתה יכול לערוך או להסיר כל שירות שאתה כבר לא נותן. כמו כן, זה מאפשר לך לייעל את אתר האינטרנט שלך עם מידע טרי ועדכני הקשור לעסקים. ברור שהדבר הטוב ביותר בשירותי ניהול תוכן הוא שכל אחד יכול לשלוט במידע באתר ללא כל הכשרה טכנית. אז זה מקל על לקוחות מכל רקע ליצור לידים בעסק ולהישאר קדימה בתחרות.

למה לצפות משירותי ניהול תוכן

 • גישה מהירה וקלה לעדכון דפי אינטרנט
 • הוסף, הסר או ערוך דפים בצורה חלקה
 • ממשק המשתמש המודרני לעריכה מקל על מי שאינם מומחים לבצע שינויים
 • פיתוח קל של דפים באמצעות תבניות ודוגמאות מותאמות אישית
 • תהליכי עבודה יעילים, אחסון ואחזור נתונים
 • לדירוג משופר במנועי החיפוש, ניהול קל של תגי מטה באמצעות כלי ניהול מטא תגיות
 • הדמיה וסריקה בנפח גבוה
 • הזנת נתונים ולכידת נתונים אוטומטיים יחד עם שירותי תוכן קלים
 • ניהול מסמכים ודחיפת נתונים באמצעות דואר אלקטרוני, הדפסה, RSS ואינטרנט
 • מפרסמים מרובים יכולים להעלות ולעדכן את התאריך
 • כדי לאבטח תוכן, אתה יכול לאחסן דפי אינטרנט באופן קבוע בארכיון
 • מערכת ניהול תוכן פלאש ואפשרויות העלאת תמונות ללא מאמץ
 • מערכת ניתוח ומעקב מובנית של תעבורת האתר

שירותי ניהול תוכן

kiryatech מציגה את שיטות העבודה המומלצות של התעשייה לגישה יעילה ומשולבת לניהול תוכן. אנו מספקים את שירותי ניהול התוכן הטובים ביותר מקצה לקצה הממנפים בינה מלאכותית, ניהול נתונים, מיומנויות פיתוח פורטל ובינה עסקית כדי לשפר את הביצועים העסקיים.

אנו מספקים שירותי ניהול תוכן יעילים ללקוחותינו כך שהם יוכלו לנהל בקלות את התוכן שלהם ולעדכן אותו כדי לעדכן את הלקוחות שלהם. אם אתם מחפשים אתר מקיף, ידידותי לקידום מנועי חיפוש ורספונסיבי, אתם צריכים שירותי ניהול תוכן אינטרנט. יתרה מכך, המומחים שלנו מספקים את הפתרון הטוב ביותר לניהול תוכן כדי לשפר את הפרודוקטיביות המקוונת שלך ולהגדיל את יצירת לידים, ללא מאמץ.

ECM – ניהול תוכן ארגוני

בעיקר, מערכת ניהול תוכן ארגונית מנהלת ביעילות תוכן מובנה וגם לא מובנה. זה מייעל, משלב וממכן את התוכן הארגוני שלך ומנטר אותו בזמן אמת. זה דומה למערכת ניהול התוכן העסקי. בעיקר, ההבדל היחיד הוא שהוא מוסיף ציר זמן לכל פריט תוכן ואוכף תוכניות לאישורו, ההפצה והיצירה שלו. הנתונים הם אוסף שיטתי של מידע המוקדש לקהל מוגדר. הוא מתמקד בייצור תוכן. יתרה מכך, העברת התוכן מתבצעת באמצעות אפליקציות שונות. ללא כל הכשרה טכנית, אתה יכול לנהל ולעדכן תוכן באתר שלך באמצעות מערכת ניהול תוכן ארגונית. לפיכך, זה נותן לך תחושה של חופש וקישוריות עם המשימות העסקיות והניהול שלך.

סוג פתרונות ניהול תוכן שאינטרסופט מספקת

עם שנות ניסיון משמעותיות בתחום, kiryatech מספקת את פתרונות ניהול התוכן הטובים ביותר לעסקים:

 • אתרי אינטרנט עסקיים
 • אתרי מסחר אלקטרוני
 • חנויות קניות מקוונות
 • אתרי קהילה פנימיים וחיצוניים
 • אתרי נדל"ן

למה להעדיף אותנו?

 • שירותי תמיכת לקוחות ללא תחרות
 • פיתוח CMS ללקוחות כדי לתת מענה לצרכים העסקיים ולעמוד ביעדים
 • כדי להתאים לכל תקציב, אנו מציעים שירותי ניהול תוכן חסכוניים
 • מידע עסקי מאובטח ומוגן
 • מצוינות טכנולוגית

שירות ניהול התוכן מיועדת ליצירה, ניהול ואופטימיזציה של החוויה התוכן. שירות ניהול תוכן מאפשר למשתמשים לשתף פעולה ביצירה, עריכה והפקה של תוכן דיגיטלי

שירותי ניהול תוכן הוא תהליך לאיסוף, מסירה, וניהול כולל של מידע בכל פורמט . המונח משמש בדרך כלל בהתייחסות לניהול של התוכן הדיגיטלי, מהיצירה ועד לפרסום

kiryatech מפגיש את שיטות העבודה והנתונים המומלצים בתעשייה לגישה אסטרטגית משולבת לניהול תוכן. תוך מינוף מיומנויות של בינה עסקית, ניהול נתונים, ארכיטקטורה ופיתוח פורטלים, שירותי ניהול התוכן שלנו מקצה לקצה   מתמקדים בשיפור הביצועים העסקיים.

למה ניהול תוכן?

בעולם של היום שבו אנשים קשורים קשר הדוק, שיתוף ידע חיוני להתקדם לדרך חיים טובה יותר. התוכן הפך למלך! עבור חברות, תוכן הוא הכרחי כדי להצליח באינטרנט. ארוז בפורמטים שונים, ניהול תוכן הפך לסדר היום העליון של פונקציות עסקיות, במיוחד פונקציות עסקיות ופיננסיות. זה מחייב את הצורך בפלטפורמת ניהול תוכן מקצה לקצה.

ככל שהרשת הופכת דינמית יותר, הפלטפורמות הדיגיטליות זוכות לגדולה כאשר מובילי מחשבה הופכים לתומכי מותג וככל שעסקים ימשיכו להתרחב, כמות התוכן המקוונת תגדל באופן עצום מכמה עמודים לאלפי עמודים בבלוגים, מאמרים, מאמרים, חוברות, חוות דעת. חלקים, רישומים עסקיים, חשבוניות, שוברים וצורות רבות אחרות של בטחונות. אנשים לא רק צורכים תוכן ממספר ערוצים, הם מנסים להשתמש בכלי חיפוש תוכן כדי לגשת לכל זה במקום אחד. לפיכך, חברות צריכות לא רק להתמקד ביצירת תוכן, אלא גם לנהל אותם כספקי שירותי תוכן יעילים. מערכת ניהול תוכן מספקת גישה חכמה לניהול כזה.

היתרונות של ניהול תוכן 

באמצעות שירותי ניהול תוכן, ארגונים יכולים להפעיל תקשורת עקבית וחזקה עם לקוחות ולהפיק את היתרונות הבאים:

 • גישה מהירה וקלה יותר לעדכון דף אתר - הוסף/הסר/עדכן דפים בקלות עם רישום יומן שינויים
 • ממשק משתמש / לוח מחוונים פשוט ומודרני לעריכת תוכן מייתר את הצורך של מומחה טכני - משתמש עסקי יכול לבצע שינויים בקלות באמצעות לוח המחוונים הניתן להגדרה
 • מספק זרימות עבודה יעילות, ניהול משולב של נכסים וזכויות ואחסון ואחזור יעילים של נתונים
 • תבניות ועיצובים הניתנים להתאמה אישית לפיתוח קל של דפי אינטרנט
 • מספק גישה מבוססת זרימת עבודה מובנית ותהליך פנימי לפרסום תוכן
 • מספק אבטחת תוכן מלאה עם גישה מוגבלת ושימוש בטכניקות חזקות להגנה על נתונים
 • מנהל מטא תגיות עבור דפי האינטרנט לדירוג משופר במנועי החיפוש
 • מספק מערכת מובנית למעקב וניתוח תנועה באתר
 • מכיל כלי קל לניהול מטא תגים
 • מאפשר לבעלי אתרים מרובים להעלות תוכן
 • מספק מתקן קל להעלאת תמונות ומערכת ניהול תוכן פלאש
 • אחסון רגיל וקל של דפי אינטרנט שומר על אבטחת התוכן

פתרונות ניהול התוכן שלנו מסוגלים לסרוק והדמיה בנפח גבוה, לכידת נתונים והזנת נתונים אוטומטיים, ניהול מסמכים וניהול תהליכים עסקיים (BPM). סיווג אוטומטי של טפסים, לכידת נתונים, ניהול מסמכים (מנועי חיפוש, אחזור, היסטוריית גרסאות) ופרסום/מסירה - דחיפת תוכן באמצעות דפוס, דואר אלקטרוני, אינטרנט ו-RSS לאנשים הנכונים בזמן הנכון עוזרת לעסק ליצור מעורבות עם לקוחות ולמכור טוב יותר .

שירותי ניהול תוכן

עם הטבות וטכנולוגיה כאלה,מספקת שירותי ניהול תוכן מומחים כדי להניע צמיחה בעסקים של הלקוחות שלנו. שירותי ניהול התוכן שלנו פרוסים על פני

Alfresco Development
Alfresco היא מערכת ניהול תוכן ארגונית (ECMS) המספקת שורה של תכונות - ניהול מסמכים, ניהול רשומות, ניהול תוכן אינטרנט, ניהול מדיה עם יכולות הדמיה וכו'. זוהי פלטפורמת תוכן עסקי קריטי בקוד פתוח המחוברת לענן המספקת טאבלט ומקום עבודה נייד, וממשקי API עבור יישומים ממוקדי תוכן. Alfresco כ-ECMS הוא דרך יעילה לניהול ידע באמצעות שיתוף פעולה.

דרופל פיתוח 
דרופל היא מערכת ניהול תוכן מודולרית (CMS) המשמשת לניהול תוכן מותאם אישית באתרים דינמיים. זוהי פלטפורמת ניהול קוד פתוח מבוססת PHP/MySQL המספקת שירותי ניהול תוכן יעילים ופועלת על Mac, Linux וכל פלטפורמה וסביבות אחרות. דרופל היא מקור מצוין לפיתוח אתרים גמישים ועתירי פונקציות בעלויות נמוכות. תבניות חינמיות זמינות וניתנות להתאמה אישית יכולות לשמש כאבני בניין לפיתוח פתרונות לבחירתכם, מורכבים ככל שתרצו

Liferay פיתוח 
Liferay הוא קוד קוד פתוח וזקוק להוצאות תמיכה ותחזוקה בלבד. באמצעות מודל שיתוף תוכן פשוט ואחסון מסמכים ברשת משותפת, Liferay מונעת את הצורך בכל תוכנה מיוחדת. מערכת הקבצים הווירטואלית החכמה שלו יכולה לשמש ככונן משותף באמצעות CIFS, WebDAV או FTP. המוצר תומך בפונקציונליות חיפוש באמצעות חיפוש וגלישה בתיקיות גם כן, יש לנו ניסיון של שנים באספקת פתרונות ניהול תוכן הטובים ביותר

פיתוח וורדפרס
וורדפרס התחילה את דרכה כפלטפורמת בלוגים פשוטה בשנת 2003. כיום היא גדלה במספר רב כדי לתפוס את העמדה של ה-CMS הנפוצה ביותר באינטרנט. וורדפרס היא רב תכליתית מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים שלה לבחור מבין אלפי תוספות וערכות נושא, או הודות לבנות משהו לשימוש משלהם מבלי לשלם דמי רישוי, אנחנו ספקים מומחים של פתרונות ניהול תוכן הבנויים על פלטפורמת וורדפרס.