עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא אחד התחומים החשובים ביותר בתהליך של פיתוח אתרים.  הוא זה שגורם לרושם הראשוני אצל הגולש, עוד טרם התחיל לקרוא את התכנים ולהתרשם ממה שיש לאתר שלכם להציע. הדבר דומה להתרשמות ראשונית שיש לנו מאדם על סמך סגנונו, לבושו ומראהו הכללי, ומה שהוא משדר.

אייקון עיצוב אתרים

מעצבים את פני העסק ויוצרים רושם ראשוני חיובי!

עיצוב אתרים הוא חלק מתהליך של בניית אתרים. זה החלק היצירתי יותר בתהליך, ומספק את המראה הוויזואלי של האתר,תוך שימוש בטכנולוגיות שיקלו על המשתמש לדפדף באתר,להתרשם מתמונות, אלמנטים ומוצרים שונים, וכדומה. עיצוב אתרים דורש יצירתיות רבה לצד הבנה שיווקית וידע טכנולוגי רלוונטי.

עיצוב אתרים – יוצרים רושם ראשוני

עיצוב אתרים נכון הוא עיצוב שיש בו התייחסות לקהל היעד, הוא רלוונטי, עושה שימוש נכון ומתוחכם בנראות של האתר, בצבעים, בתמונות ובסידור שלהם.

מעצב אתרים מקצועי  העוסק בענף עיצוב אתרים, הוא כזה שמעודכן כל הזמן בטרנדים השונים, במגמות בשוק ויש לו הבנה שיווקית שתסייע לו בעבודתו כמעצב.

עיצוב אתרים מתבצע במשותף עם בעל האתר, שמגדיר ומאפיין את הצרכים שלו, למי הוא פונה ומה חשוב לו שיודגש באתר. רק לאחר אפיון והבנת צרכי הלקוח, ובשיתוף עם המאפיין ובונה האתרים, ניגש המעצב לתכנן את פני האתר ובחירת האלמנטים שיהיו בו.

עיצוב אתרים אין פירושו עבודת גרפיקה של סידור סמלים על עמוד, אלא הבנה של מגבלות ויתרונות האינטרנט, הגדרות מקצועיות שלא יגרמו על האתר עומס יתר ויאפשרו לתמונות או לכל אמצעי ויזואלי אחר לעלות במהירות, תוך הבנה כי הגולש מצפה לקבל אתר מהיר, ולא להמתין זמן ארוך עד שייטען.

מעצבים את הדרך לגולש

רצוי כי עיצוב אתרים ייעשה על ידי אותה חברה הבונה את האתרים. באופן זה יש אחידות מחשבתית, האפיון מתבצע ביחד עם בונה האתרים, מקדם האתרים והמעצב מול הלקוח, ואתם, בעלי האתר יודעים שיש לכם חבילה כוללת ומתוחזקת על ידי חברה אחת.

אנו בקרית טק, מזמינים אתכם להתרשם מעיצובי אתרים שלנו, מהאיכות והרמה הטכנולוגית והעיצובית הגבוהה, עיצוב אתרים מוקפד ואיכות ללא פשרות, הגורם לגולשים להסתקרן, לרצות לסייר ברחבי האתר המעוצב בהתאם לקהל היעד, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, על ידידותיות לגולש ומבלי שייווצר עומס בעיניים.

עיצוב אתרים שלנו משדר אמינות ורצינות, וגולש אקראי יכול להפוך ללקוח קבוע אחרי שהתרשם מהאתר כולו, מנוחות השימוש, והעיצוב המוקפד והמותאם לאופי ורוחי האתר.

אנו בקרית טק נשארים עדכניים כל הזמן בהתאם למגמות וההתפתחויות האינטרנטיות, והמעצבים שלנו הם בעלי נסיון רב, היכרות מעמיקה עם עיצוב לאתרים, עולם האינטרנט וחשיבה שיווקית ויצירתית.

אנו מציעים חבילה כוללת של בניית אתרים, עיצוב אתרים, אחסון וקידום שלהם.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ועם תוצאות כידוע, לא מתווכחים.

עיצוב אתרים לעסקים באפיון אישי ומקצועי

בעל עסק שלום רב! כמה מילים על עיצוב אתרים וחשיבות הדבר לעסק שלך:
כמה פעמים שמעת את הביטוי "העין קונה"?
האם אתה משתדל לעצב את המשרד שלך ברמה גבוהה מתוך ידיעה כי זוהי נקודה שמצביעה על רצינותו של העסק וגורמת למבקרים במשרדך להתרשם ממך לטובה?

בדיוק כך גם עיצוב אתרים, אתר האינטרנט שלך הוא המשרד שלך באינטרנט. עיצוב אתרים נכון יגרום לגולש מזדמן באתרך להתרשם ממך לטובה וליצור קשר ביתר קלות.

אופן ההגשה של התכנים, השירות והמוצרים של בית העסק שלך הינו שיקול הגורם לגולש ליצור קשר ביתר קלות ולהתעניין במה יש לך להציע.

מהאינטרנט אל הטלפון ואל סגירת העסקה. דבר זה בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר כאשר עיצוב האתר שלך נעשה באופן נכון ומקצועי.

כי עיצוב אתרים נכון עושה את ההבדל!

מיקום אלמנטים אסטרטגיים בתהליך השיווק (כגון טופס "צרו קשר") בצורה נוחה לעין ונגישה לגולש לאורך כל תהליך הביקור באתר הינו תוצר של עיצוב נכון ומקצועי.

מיקוד מהות האתר והשירות נעשה גם הוא ע"י עיצוב טוב, מקצועי ויצירתי אשר יודע לשלב נוחות גלישה עם מתן גדש על נקודות חשובות ללקוח.

אז לאחר שהוצגו בפניך הנקודות החשובות של עיצוב אתרים באינטרנט הינך מוזמן להתרשם מתיק העבודות עבור לקוחות עסקיים שכבר נהנים מאתר הממנף את העסק שלהם ברשת האינטרנט.

ניווט בעיצוב אתרים

קרית טק לוגו לבן
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?