שירותי עיצוב אתרים מקצועי

עיצוב אתרים הוא אחד התחומים החשובים ביותר בתהליך של פיתוח אתרים.  הוא זה שגורם לרושם הראשוני אצל הגולש, עוד טרם התחיל לקרוא את התכנים ולהתרשם ממה שיש לאתר שלכם להציע. הדבר דומה להתרשמות ראשונית שיש לנו מאדם על סמך סגנונו, לבושו ומראהו הכללי, ומה שהוא משדר.

אייקון עיצוב אתרים

עיצוב אתרים – יוצרים רושם ראשוני

עיצוב אתרים נכון הוא עיצוב שיש בו התייחסות לקהל היעד, הוא רלוונטי, עושה שימוש נכון ומתוחכם בנראות של האתר, בצבעים, בתמונות ובסידור שלהם.

מעצב אתרים מקצועי  העוסק בענף עיצוב אתרים, הוא כזה שמעודכן כל הזמן בטרנדים השונים, במגמות בשוק ויש לו הבנה שיווקית שתסייע לו בעבודתו כמעצב.

עיצוב אתרים מתבצע במשותף עם בעל האתר, שמגדיר ומאפיין את הצרכים שלו, למי הוא פונה ומה חשוב לו שיודגש באתר. רק לאחר אפיון והבנת צרכי הלקוח, ובשיתוף עם המאפיין ובונה האתרים, ניגש המעצב לתכנן את פני האתר ובחירת האלמנטים שיהיו בו.

עיצוב אתרים אין פירושו עבודת גרפיקה של סידור סמלים על עמוד, אלא הבנה של מגבלות ויתרונות האינטרנט, הגדרות מקצועיות שלא יגרמו על האתר עומס יתר ויאפשרו לתמונות או לכל אמצעי ויזואלי אחר לעלות במהירות, תוך הבנה כי הגולש מצפה לקבל אתר מהיר, ולא להמתין זמן ארוך עד שייטען.

מעצבים את פני העסק ויוצרים רושם ראשוני חיובי!

עיצוב אתרים הוא חלק מתהליך של בניית אתרים. זה החלק היצירתי יותר בתהליך, ומספק את המראה הוויזואלי של האתר,תוך שימוש בטכנולוגיות שיקלו על המשתמש לדפדף באתר,להתרשם מתמונות, אלמנטים ומוצרים שונים, וכדומה. עיצוב אתרים דורש יצירתיות רבה לצד הבנה שיווקית וידע טכנולוגי רלוונטי.

עיצוב אתרי אינטרנט

התוכן והאופן כרוכים זה בזה. יש קשר ישיר והדוק בין ה"איך" ובין ה"מה". שניים שהם אחד. לעיצוב האתר יש השפעה מכרעת, מודעת ולא מודעת, על השהייה שלנו באתר, על העניין שלנו בו, על חווייתנו כגולשים בו. העיצוב אינו רק היבט אסתטי של האתר אלא מרכיב מובנה ומהותי זו. ה"קנקן" מכיל את ה"מה שיש בו". הוא גלוי לעין כול ולכן לא תועיל ההמלצה "אל תסתכל בקנקן". ראשית - אי אפשר לא להסתכל בו. שנית - רצוי ומומלץ להסתכל בו. כשהוא במיטבו, מלוטש, נקי, שובה עין - יש לצפייה בו ערך מוסף חשוב ביותר.

עיצוב האתר אינו תבלין הוא אב מזון

האינטרנט הוא מדיום מוחצן. אתר מעוצב ומרהיב מתבלט. הבולטות מייצרת ערך. כאשר מספר רב של גולשים נחשפים לאתר, סביר להניח כי חלק מהם יבצעו המרה וייהפכו ללקוחות.

אתר מעוצב הוא כרטיס ביקור. הכרטיס אמור לעורר עניין, לגרות. קחו בחשבון שעומדות לרשותכם שניות בודדות בלבד כדי ליידע את הגולשים על אודות המוצר או השירות שאתם מציעים, על התועלת שהם עשויים להפיק מרכישתכם, על הבעיה שהמוצר או השירות יפתרו להם או על היתרון שהם ייצרו עבורם.

האתר הוא חלון הראווה. אתם שקופים. רואים אתכם. אין לכם מה להסתיר. יש לכם מה להראות.
בהינתן הבנת חשיבות העיצוב מומלץ לפנות אל חברה המציעה לכם, בין השאר, שירותי עיצוב מקצועיים. כשם שאישה יפה, מצודדת, שלא ניתן להתעלם מנוכחותה הכובשת, רוכשת יתרון מיידי על נשים אחרות, כך גם ברשת: אתר מעוצב, מלוטש ומהודר, נעים לעין ימשוך יותר תשומת לב מאתרים אחרים שאינם מעוצבים כמוהו

עיצוב אתרים לאינטרנט ולסלולר

בעולם של דימויים ותדמיות, עולם שבו, אכן, "המדיום הוא המסר" בעלי אתרים מעוצבים נוכחים לדעת כי שינוי עיצוב מחולל ומניע תנועה ערה ורבה יותר אל האתר שלהם.

לרשותכם ולשירותכם חברה המודעת לחשיבות עיצוב האתר ומספקת לכם שירותי עיצוב מקצועיים תוך שימוש בתשתיות ובטכנולוגיות מתקדמות. עיצוב האתר מתבצע תוך התאמה מרבית לסוג העסק, לצרכי בעליו וכך שהגולשים ימצאו אותו יפה ומעניין, מגרה להמשך צפייה וגלישה ובעל הנעה לפעולה.
גולשים מעריכים אתרי אינטרנט מושקעים ומעוצבים. עיצוב מקורי, יצירתי, הן מתוך הקופסה והן מחוץ לה, מאפשר לכם, בעלי האתרים, ליהנות מאתר אשר הגולשים בו יקבלו בתוך שניות אחדות את כל המידע הרלוונטי עבורם בהקשר השירות או המוצר שלכם.

אולי יעניין אותך גם: חברה לבניית אתרים

אתר מעוצב היטב, בין אם הוא אתר תדמית ובין אם (קל וחומר) הוא אתר שיווקי, יאפשר לכם, בעליו, למנף את השיווק לשפר את התוצאות העסקיות, ולהיווכח בקשר הבלתי נפרד שבין תכני האתר לעיצובו ולאופן שבו הם מושפעים זה מזה ומשפיעים זה על זה.

מעצבים את הדרך לגולש

רצוי כי עיצוב אתרים ייעשה על ידי אותה חברה הבונה את האתרים. באופן זה יש אחידות מחשבתית, האפיון מתבצע ביחד עם בונה האתרים, מקדם האתרים והמעצב מול הלקוח, ואתם, בעלי האתר יודעים שיש לכם חבילה כוללת ומתוחזקת על ידי חברה אחת.

אנו בקרית טק, מזמינים אתכם להתרשם מעיצובי אתרים שלנו, מהאיכות והרמה הטכנולוגית והעיצובית הגבוהה, עיצוב אתרים מוקפד ואיכות ללא פשרות, הגורם לגולשים להסתקרן, לרצות לסייר ברחבי האתר המעוצב בהתאם לקהל היעד, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, על ידידותיות לגולש ומבלי שייווצר עומס בעיניים.

עיצוב אתרים שלנו משדר אמינות ורצינות, וגולש אקראי יכול להפוך ללקוח קבוע אחרי שהתרשם מהאתר כולו, מנוחות השימוש, והעיצוב המוקפד והמותאם לאופי ורוחי האתר.

אנו בקרית טק נשארים עדכניים כל הזמן בהתאם למגמות וההתפתחויות האינטרנטיות, והמעצבים שלנו הם בעלי נסיון רב, היכרות מעמיקה עם עיצוב לאתרים, עולם האינטרנט וחשיבה שיווקית ויצירתית.

אנו מציעים חבילה כוללת של בניית אתרים, עיצוב אתרים, אחסון וקידום שלהם.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, ועם תוצאות כידוע, לא מתווכחים.

שאלות נפוצות

גולשים מעריכים אתרי אינטרנט מושקעים ומעוצבים. עיצוב מקורי, יצירתי, הן מתוך הקופסה והן מחוץ לה, מאפשר לכם, בעלי האתרים, ליהנות מאתר אשר הגולשים בו יקבלו בתוך שניות אחדות את כל המידע הרלוונטי עבורם בהקשר השירות או המוצר שלכם.

עיצוב אתרים מתבצע במשותף עם בעל האתר, שמגדיר ומאפיין את הצרכים שלו, למי הוא פונה ומה חשוב לו שיודגש באתר. רק לאחר אפיון והבנת צרכי הלקוח, ובשיתוף עם המאפיין ובונה האתרים, ניגש המעצב לתכנן את פני האתר ובחירת האלמנטים שיהיו בו.

רצוי כי עיצוב אתרים ייעשה על ידי אותה חברה הבונה את האתרים. באופן זה יש אחידות מחשבתית, האפיון מתבצע ביחד עם בונה האתרים, מקדם האתרים והמעצב מול הלקוח, ואתם, בעלי האתר יודעים שיש לכם חבילה כוללת ומתוחזקת על ידי חברה אחת.

אנו מציעים חבילה כוללת של בניית אתרים, עיצוב אתרים, אחסון וקידום שלהם. עיצוב אתרים מוקפד ואיכות ללא פשרות, הגורם לגולשים להסתקרן, לרצות לסייר ברחבי האתר המעוצב בהתאם לקהל היעד, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, על ידידותיות לגולש ומבלי שייווצר עומס בעיניים.

אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון