שירותי ניהול מוניטין ברשת

בין אם אתה מייצג חברה או שהנך אדם פרטי - באינטרנט שמך מתפקד כחלון הראווה שלךשירותי ניהול מוניטין ברשת הם הכרחיים, ומעניקים ללקוח את האפשרות לשלוט באופן שבו מוצג שמו ברשת.

אייקון ניהול מוניטין

כאשר מחפשים את שמך (או שם המותג שלך) בגוגל, חשוב מאוד שהתוצאות בעמוד הראשון ישקפו את המטרות העסקיות שלך וישרתו את מטרותיך.

אם התוצאות שמופיעות תחת שמך כוללות תוצאות שנתפסות בעינייך כשליליות, ואף ככאלו הפוגעות בשמך, קיים סיכון שתאבד לקוחות, ועל כן חשוב מאוד לטפל בכך באופן מעמיק ויסודי.

ניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין, או ORM, הוא מושג רב-פנים שמטרתו ליצור תפיסה ציבורית חיובית על המותג, עסק או אדם. ניהול מוניטין כולל ניטור מוניטין קיים, טיפול בכל תוכן או משוב של לקוחות שעלולים לפגוע במותג ושימוש באסטרטגיות למניעת ופתרון בעיות שעלולות לפגוע במוניטין של ישות.

מדוע ניהול מוניטין חשוב לעסק

ניהול מוניטין ברשת עבור המותג שלך הוא חשוב ביותר. הינה כמה נקודות למה לנהל את המוניטין יכול להועיל לעסק שלך.

  1. השפעה על החלטות קנייה - חוסר ניהול של מוניטין יכול לעלות לך בגיוס לקוחות חדשים. 81% של הקונים עושים קצת מחקר לפני ביצוע רכישה, (צפייה בביקורות, רשתות חברתיות, חיפוש בגוגל) הדרך בה אתה מופיע באינטרנט הוא הגורם הסופית בהחלטה שלהם.

  2. ניהול מוניטין זה כמו המלצה מפה לאוזן - 85% מהצרכנים מתייחסים לביקורות כאל המלצות אישיות וסומכים עליהן לא פחות מטיפ מחבר. זה דבר נהדר אם הביקורות שלך הן חיוביות, אבל מה קורה אם מישהו פרסם תגובה שלילית?

  3. אין "לחצן "מחק לביקורות שליליות - האינטרנט שומר הכל, ובכן, כמעט. לא משנה מה אנשים אומרים על העסק שלך באינטרנט זה צפוי להישאר בעתיד, באמצעות תגובה נאותה, אתה יכול להפוך לקוח אומלל לאוהד נאמן.

 

שירותי ניהול מוניטין ברשת

שירותי ניהול מוניטין ברשת

שירותי ניהול מונטין ברשת (ORM) עוסקים בניטור וניהול המוניטין של המותג שלך ברחבי האינטרנט, על מנת להבטיח שהעסק שלך מיוצג כראוי ושלקוחות פוטנציאליים יישארו עם רושם חיובי על מי שאתה ומה שאתה עושה.

אולי יעניין אותך גם:

ניהול מוניטין עם קרית טק

מנוע החיפוש של גוגל אינו "תוכנית לבקשתך" וכאן אנחנו נכנסים לתמונה: צוות המומחים שלנו ייקח את השמירה על שמך הטוב כפרויקט. למעשה, הצוות המקצועי של Kiryatech ייצור עבורך תוכן ונכסים מקוונים שונים (אשר יעמדו בסטנדרטים שלך), ויקדם אותם במנועי החיפוש בעזרת טכניקות SEO מקצועיות, עד לדחיקת כל התוצאות השליליות מהעמוד הראשון - תהליך שאורך בדרך כלל מספר חודשים עד להשגת היעד הרצוי.

אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון