עיצוב לוגו

לוגו הינו החזות של העסק שלך, בעידן בו אנו נמצאים כיום העין קונה! עיצוב לוגו טוב מסוגל ליצור אמינות והתחלה של תהליך מיתוג עבור העסק שלך ואף לאפיין אותו בקווים מנחים.

עיצוב נכון של לוגו הינוחלק חשוב ביותר כחלק מתהליך בניית מותג וקידום העסק צעד אחד קדימה.

אייקון עיצוב לוגו

עיצוב לוגו יוקרתי

לא מעט עסקים מודעים כיום לחשיבות הפרסום והשיווק, ובחברות רבות יש גם אדם שזה תפקידו. אולם, עד כמה מודעים לאפשרות הטמונה בשיווק נכון של העסק דרך עיצוב לוגו? ככלות הכול, שמו של העסק הוא המוצר הנפוץ ביותר שלו, חזית הראווה הראשונה בפני הציבור.

אבל בדיוק כמו ששמו של העסק הוא החזית שלו, כך גם העיצוב של השם הוא החזית הגרפית שלו. הוא החזית הראשונה שבה נפגש הציבור עם העיסוק, והרושם הראשון שהוא מקבל ממנו. כך שבצד השקעה על איכות מוצר ועל פרסום – כדאי לחשוב גם על עיצוב לוגו כדרך להצגת העסק.

השפעת עיצוב לוגו על העסק

עיצוב לוגו של העסק משפיע רבות על כל מי שנפגש לראשונה עם העסק. העיצוב קובע במידה רבה את הרושם הראשוני מהעסק ואת תגובת הלקוח. האם העסק נועז או שמרן? ידידותי או מרוחק? מקפיד על איכות ורושם או רשלן וחסר מעוף? אלה הינן התרשמויות ראשוניות שמתקבלות מעצם עיצוב לוגו.

עיצוב לוגו נכון צריך לפיכך לעודד לקוחות פוטנציאלים ולשמש כלי חשוב  בקידום המכירות. בחירת לוגו שאינו מתאים לעסק יכול לעומת זאת לגרום לרושם מוטעה ואף ליצור נזק שיהיה קשה לתקן בהמשך.

עיצוב לוגו

איך לעצב לוגו נכון?

עיצוב לוגו מסורתי מורכב משני יסודות: האותיות והרקע. לפעמים מספיק לשנות את גודל האותיות ואת הפונט כדי ליצור רושם חדש לגמרי. למשל כאשר רוצים ליצור פסקה חדשה באמצעות רווח, או הוספה של מילים בהדגשה. גם שינוי צבע יכול לפעמים לשנות לגמרי את הרושם של העסק מאפרורי לחדשני, מנועז לשקול…

בנוסף לעיצוב האותיות המרכיב השני של לוגו לעסק הוא הרקע. הרקע יכול להיות מגוון ביותר, החל מסתם צבע פשוט ליצירת רושם סולידי, ועד לרקע מעוצב ומושקע, מהסוג שנשמר לאחר מכן בידי אספנים. (יש כאלה). אולם חשוב מכל, עיצוב לוגו נכון חייב לקחת בחשבון את קהל היעד ולפנות אליו.

אתם באמצע בתהליך של מיתוג העסק? צרו קשר, ואנו נעזור לכם לגבש קונספט עסקי מנצח!

חשיבות קהל היעד

לפני שחשובים על עיצוב לוגו חייבים לחשוב על קהל היעד. לא מספיק שאתה כבעל העסק תרגיש בנוח עם הלוגו החדש שלך. צריך שגם הלקוחות ירגישו כך. עסק שמיועד לקהל מבוגר ייעזר בדרך כלל בלוגו מאופק, עם צבעים סולידיים. 

בניית אתר שמיועד לעומת זאת לבני-נוער, טוב יעשה עם יחפש עיצוב נועז יותר, אולי עם מוטיבים השאולים מתרבות הנוער. עסק כזה ראוי גם שיחדש מדי פעם חלק מהלוגו, בהתאם לשינויים בקהל היעד.

עיצוב לוגו באינטרנט

האינטרנט העניק לנו מגוון אדיר של אפשרויות נוספות ללוגו מוכן. שוב אנו לא מוגבלים לעיצוב אותיות ורקע. כיום ניתן להוסיף גם תמונות וקול. עיצוב אתרים חייב לפיכך לקחת בחשבון את המרכיבים החדשים הללו בדרך ללוגו לעסק.

אולם יחד עם זאת, עקרונות הבסיס של העיצוב נשמרו. לוגו טוב צריך לדעת לזהות קודם כל את קהל הלקוחות המתאים, להכיר את צרכיו ואת טעמו ולפנות אליהם. לוגו של צימר איכותי למשל יהיה שונה לגמרי מלוגו של אכסניית נוער או כפר נופש  אפילו ששניהם לכאורה עוסקים באותו תחום – תיירות.

כאשר מקימים עסק חדש הפעולה הבסיסית והראשונית היא ללא ספק מיתוג ובחירת לוגו מוצלח.
לוגו נותן שייכות לשם העסק עם המוצרים שהוא מוכר והמסר שהוא רוצה להעביר.
צוות קרית טק פתרונות דיגיטליים מהלב יעצב לך את הלוגו המושלם אשר יעביר את המסר שלך לקהל הרחב.

מיתוג באינטרנט לעסקים

שירותי עיצוב ומיתוג באינטרנט דרושים לכל עסק.
על מנת ליצור מודעות לשם, למוצר, לעסק חדש, צריך לחשוב על קונספט מיתוגי כללי ייחודי אשר ינחה את תהליך בניית העסק באינטרנט. דרך תהליך המיתוג עסק מפריד את עצמו  מעסקים באותו תחום ויוצר לעצמו קהל לקוחות ועובדים אשר יכולים להזדהות עימו.

קרית טק מתמחה בתהליך המיתוג לעסקים.
אנו כאן על מנת לשרת אותך בצורה הטובה ביותר צעד אחר צעד החל מסיעור המוחות הראשוני ליצירת קונספט מיתוגי ייחודי ודרך כל השלבים השונים עד ליצירת מודעות רחבה אצל הציבור לכל הקשור בעסק שלך.

logoo
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?