שירותי עיצוב לוגו מקצועי

עיצוב לוגו הוא תחילת הדרך המיתוגית של כל חברה. חשיבותו ידועה כמעביר מסרים ותכנים תת הכריים ללקוח אך האמת אף מורכבת מזה. לוגו, בשלב מסויים, הופך להיות כל כך מזוהה עם החברה שהוא כמו קעקוע בגוף, כלומר, מזוהה איתה לכל החיים.

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו במיטבו, הוא כמו יהלום מלוטש, מושלם מכל הבחינות. כלומר, כשהלקוח יראה את הלוגו הוא יגיד לעצמו, "לא יכול היה להיות אחרת, זה בול." לשם כך רצוי להשקיע מחשבה, לפני עיצוב לוגו, בשאלה "מה אני רוצה להגיד בעצם?"

וזה אכן כך. עיצוב לוגו, ברוב המקרים, הוא עיצוב סמלים המייצרים משמעות אסוציאטיבית.למשל הלוגו של חברת הארלי דווידסון, הנשר, מייצר מחשבות על תעופה, על נסיעה בדרכים, על חופש אמיתי.

המסר המועבר דרכו – האופנוע שלנו הוא המלך הבלעדי על הכביש, גדול, יפה ומלכותי. במיטבו, עיצוב לוגו הוא עיצוב ערך. על מסרים אפשר להתווכח, ערכים חקוקים עמוק יותר.

וזו הגישה הצריכה להוביל כשבאים לעשות עיצוב לוגו. בניגוד לקמפיינים פרסומיים, מקום עבודה, עיצוב האתר או אפילו, כמו במקרה של חברת ב.מ.וו, מוצרים, הלוגו לא אמור להתחלף. עד כדי כך, עיצוב לוגו הוא קריטי וחשוב לכל חברה.

אתם באמצע בתהליך של מיתוג העסק? צרו קשר, ואנו נעזור לכם לגבש קונספט עסקי מנצח!

טכניקה לעיצוב לוגו

מיומנות הטכנית של עיצוב לוגו חשובה לא פחות מהמסר אותו רוצים להעביר. מכיוון שמדובר בפריט מיתוגי ראשון במעלה, העומד בפרונט של החברה, על גבי האתר, דפי המדפסת והמכתבים, אין מקום לטעויות בזמן עיצוב לוגו. כמו קעקוע, הטעות תבלוט מייד ותסיט את תשומת הלב של המתבונן.

כמה אלמנטים גרפיים באים לידי ביטוי בזמן עיצוב לוגו:

  • קווים – הלוגו אינו חייב להיות בומבסטי ומופצץ בסמלים ומסרים. ההיפך הוא הנכון, לוגו חייב להיות מינימליסטי ככל שניתן, בעל קווים נקיים ועדינים. מינימליזם אינו אומר פחות כי אם אימפקט עצום במינימום אמצעים.
  • פונט – גודל הפונט ועיצובו הוא חשוב בהליך עיצוב לוגו. בחירת גופן לא נכון יכול להעיד על רישול וחוסר מקצועיות, לעומת זאת גופן המתאים למסרים של החברה עוזר לקבע אותה בתודעה. בזמן עיצוב לוגו חשוב לזכור כי טקסט, כל טקסט, מייצר משמעות מיידית.
  • צבעים – בחירת הצבעים בזמן עיצוב לוגו צריכה להיעשות בהתאם למסרים של החברה. לוגו של משרד עורכי דים לא ישתמש בצבע ורוד בלוגו שלו, לעומת זאת, חברת בובות ברבי, בהחלט ייתכן שכן.
    למותר לציין, כי עיצוב לוגו הוא ענף נפרד בתוך תחום השיווק. הוא דורש מיומנות טכנית, מקוריות, יצירתיות והבנה רחבה בפסיכולוגיה של צרכן. עיצוב לוגו, כמו עיצוב קעקוע, עושים אצל המקצוענים ביותר.

עיצוב לוגו לעסק חדש

כאשר מקימים עסק חדש הפעולה הבסיסית והראשונית היא ללא ספק מיתוג ובחירת לוגו מוצלח. לוגו נותן שייכות לשם העסק עם המוצרים שהוא מוכר והמסר שהוא רוצה להעביר. צוות קרית טק Kiryatech פתרונות דיגיטליים יעצב לך את הלוגו המושלם אשר יעביר את המסר שלך לקהל הרחב.

שירותי עיצוב ומיתוג באינטרנט דרושים לכל עסק.
על מנת ליצור מודעות לשם, למוצר, לעסק חדש, צריך לחשוב על קונספט מיתוגי כללי ייחודי אשר ינחה את תהליך בניית העסק באינטרנט. דרך תהליך המיתוג עסק מפריד את עצמו  מעסקים באותו תחום ויוצר לעצמו קהל לקוחות ועובדים אשר יכולים להזדהות עימו.

קרית טק מתמחה בתהליך המיתוג לעסקים.
אנו כאן על מנת לשרת אותך בצורה הטובה ביותר צעד אחר צעד החל מסיעור המוחות הראשוני ליצירת קונספט מיתוגי ייחודי ודרך כל השלבים השונים עד ליצירת מודעות רחבה אצל הציבור לכל הקשור בעסק שלך.

אולי יעניין אותך גם:

שאלות נפוצות בעיצוב לוגו

יצוב לוגו, ברוב המקרים, הוא עיצוב סמלים המייצרים משמעות אסוציאטיבית.למשל הלוגו של חברת הארלי דווידסון, הנשר, מייצר מחשבות על תעופה, על נסיעה בדרכים, על חופש אמיתי.

כמה אלמנטים גרפיים באים לידי ביטוי בזמן עיצוב לוגו: קווים, פונט, צבעים.

בחירת הצבעים בזמן עיצוב לוגו צריכה להיעשות בהתאם למסרים של החברה. לוגו של משרד עורכי דים לא ישתמש בצבע ורוד בלוגו שלו, לעומת זאת, חברת בובות ברבי, בהחלט ייתכן שכן.

כאשר מקימים עסק חדש הפעולה הבסיסית והראשונית היא ללא ספק מיתוג ובחירת לוגו מוצלח. לוגו נותן שייכות לשם העסק עם המוצרים שהוא מוכר והמסר שהוא רוצה להעביר. צוות קרית טק Kiryatech פתרונות דיגיטליים יעצב לך את הלוגו המושלם אשר יעביר את המסר שלך לקהל הרחב.

מדריכים וטיפים לעיצוב לוגו