בניית אתרים לעורכי דין

הפיכת האינטרנט לאפיק הפרסום המשמעותי ביותר בשנים האחרונות העלתה על נס את החשיבות של בחירה נכונה בחברה לבניית אתרים לעורכי דין. חברה מקצועית היא כזו שעל אף המגבלות המפורטות תדע כיצד למשוך תנועה מקסימאלית של גולשים שיכולים להוות לקוחות פוטנציאליים של המשרד.

שוק עריכת הדין בישראל מצוי כל העת בתחרות קשה על רקע הנתונים לפיהם מספר עורכי הדין במדינה הוא מהגבוהים בעולם המערבי. כך מתקיימת מלחמה על כל אחד מהזקוקים לשירותים משפטיים.

היום רוב האנשים שמחפשים מידע או אנשי מקצוע פונים לרשת האינטרנט שהפכה בעקבות זאת לזירת הפעילות החשובה ביותר. אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של המשרד ומוטל עליו למשוך את המתעניינים להפוך ללקוחות פוטנציאליים של המשרד.

מגבלות הפרסום המוטלות על עורכי דין

כללי לשכת עורכי הדין (אתיקה מקצועית) תשמ"ו-1968 קובעים את המותר והאסור בנוגע לפעילות עורכי הדין, החל מהלבוש בבית המשפט ועד לשיטות הפרסום. מטרתם היא לשמור על סטנדרט התנהגות ראוי בין עורכי הדין ולקוחותיהם.  

המגבלות וההיתרים בעניין הפרסום קבועים בכללי לשכת עורכי הדין (פרסומת) תשס"א-2001. כך הכללים מתירים לעורך הדין לפרסם באינטרנט, אומנם קובעים במדויק איזה מידע יופיע באתר, כיצד תופיע הפרסומת ועוד. חשוב להדגיש שהיעדר ציות לכללים עלול להוביל לנקיטת הליכים משמעתיים כנגד עורך הדין המפר.
 
אולי יעניין אותך גם:

יחד עם זאת, בשנים האחרונות כן חלו שינויים במגבלות שהטילה ועדת האתיקה על עורכי הדין וכעת נפתחו לעורכי הדין אפיקי פרסום שהיו בעבר חסומים.

בנית אתרים לעורכי דין
בנית אתרים לעורכי דין

איך לבחור חברה לבניית אתרים לעורכי דין?

ניסיון הוא קריטריון חיוני לבחירת חברה לבניית אתרים. חברה בעלת ותק שמכירה את השוק תדע לבנות את האתר בצורה נוחה וקלה למשתמש כך שיופיע בו כל המידע הרלבנטי לגולש אודות המשרד. בדומה, חברה בעלת ותק מכירה את המאפיינים הייחודיים לאתרי עורכי דין על פני אלו של בעלי מקצוע אחרים.

שירותים של חברה לבניית אתרים לעורכי דין

בניית האתר היא בדרך כלל רק תחילת עבודת הפרסום באינטרנט. בשוק תחרותי אי אפשר להישאר מאחור וצריך להישאר עם היד על הדופק. לכן, בדרך כלל לא מספיק רק להעלות דף עם פרטי הקשר של המשרד ומעט מהביוגרפיה של עורך הדין על מנת למשוך מבקרים לאתר.

לכן כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים של עורכי דין כדאי לברר האם היא מספקת גם שירותי תחזוקה לאתר, קידום במנועי החיפוש המובילים ועוד. באופן זה ניתן לוודא שהאתר נשאר רלוונטי ועדכני כל העת, נושאים שיש להם חשיבות רבה. מידע שאינו תקף עוד, סגנון כתיבה ירוד, קישורים שבורים או דפים ריקים יוצרים אצל המבקר תחושה של משרד שאינו מעודכן, בלתי מקצועי ומזלזל בלקוחותיו הפוטנציאליים. 

קרית טק פתרונות דיגיטליים מוזמנים אותכם לגלוש אל תיק העבודות שלנו ולעיין באתרי אינטרנט שבנינו עבור עורכי דין.

שאלות בנושא בניית אתר לעורך דין

כללי לשכת עורכי הדין (אתיקה מקצועית) תשמ"ו-1968 קובעים את המותר והאסור בנוגע לפעילות עורכי הדין, החל מהלבוש בבית המשפט ועד לשיטות הפרסום. מטרתם היא לשמור על סטנדרט התנהגות ראוי בין עורכי הדין ולקוחותיהם.

ניסיון הוא קריטריון חיוני לבחירת חברה לבניית אתרים. חברה בעלת ותק שמכירה את השוק

כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים של עורכי דין כדאי לברר האם היא מספקת גם שירותי תחזוקה לאתר, קידום במנועי החיפוש המובילים ועוד.