שירותי הפקת פרסומות לעסקים

שירותי הפקת פרסומות באינטרנט או בטלוויזיה לעסקים כלי שיווקי עוצמתי ויעיל שיגדיל את החשיפה והמכירות לעסק, למוצר או לשירות שאתם מציעים. העתיד כבר כאן וקרית טק מספקת אותו עד אליכם.

אייקון סרטון תדמית

הפקות פרסומת אינטראקטיביות

תהליך הפקת הפרסומת, שהיה בעבר מאוד חד כיווני, היום מערב בתוכו את הלקוח באופן הרבה יותר משמעותי. יש יותר מקום לבדיקה, שכן הרשת מאפשרת לנו לבדוק את עצמנו ואת הפרסום שלנו באופן רציף ומידי הרבה יותר, בעזרת אמצעי מחשב זולים ולא רק לאחר מעשה כפי שהיה בעבר. בנוסף לכך אפשר לערב את הלקוח בשלבי ההפקה, לשמור אתו על קשר רציף ולתת לו להרגיש שותף לתהליך ההפקה.


הפקות פרסומות עברו לא מעט תהפוכות במשך החיים הקצרים של התעשייה הזו. כסף רב, זמן ומאמץ הושקעו בהפקות הפרסומת השונות שעלו לאורך השנים באמצעי המדיה השונים, ועם כל שינוי שקרה במדיה, אפשר לראות גם שינויים בצורות השונות של הפרסומות. ננסה לעבור על כמה מהאופנים בהם הפקות פרסומת מתגלמות.

שינוי המדיה ואיתם הפרסומות

ככל שגדלה והשתלטה הטלוויזיה על עולם התקשורת, כך כספים רבים ומאמצים רבים הושקעו בפרסומות במדיה הפופולארית. הטכנולוגיה מתקדמת ואיתה התרבות. דברים משתנים ומתעדכנים לפי רוח התקופה ניתן לראות שינויים אדירים גם בתרבות.

ניתן לראות סכומים אסטרונומיים של כסף, מאמץ ומחשבה הושקעו בשנים האחרונות באמצעי פרסום בטלוויזיה, עד למצב שתמורת דקת שידור בסופרבול, אירוע השיא של הספורט האמריקאי, המחירים מגיעים למיליון דולר ויותר.

עם זאת, המגמה של פרסומות בטלויזיה והפקות ענק לא השתלטה באופן מוחלט על ענף הפרסום, שתמיד משאיר יותר מקום לקריאטיביות ומקוריות, על חשבון הפקות ענק ואפקטים יקרים. נוספה על כך העובדה כי מערכות פרסום חדשות נכנסו לחיינו, מושפעות באופן חזק מאוד ממדיית האינטרנט ששינתה לחלוטין את האופן בו אנו מתייחסים לפרסומות.

שירותי הפקת פרסומות לעסקים

הפקות פרסומת בטלוויזיה

כמובן שכמו כל תעשייה, ובדומה לעוד מוצרי פרסום, השנים הראשונות מתאפיינות בפרוייקטים דלי תקציב, לעיתים דלים גם ברעיונות ובביצועים. עם זאת, יש משנים אלה נציגים לא מעטים שהצליחו להוציא פרסומות מוצלחות וזכורות לטובה.

דוגמת מותגים כמו קוקה קולה, שכבר בעבר הרחוק הצליחה להרים פרסומות זכורות ברמה גבוהה. זה רק דוגמא אחת מבין ארסנל לא קטן של פרסומות טובות ואיכותיות שיצאו כאן גם לפני 20 שנה ויותר.

אולי יעניין אותך גם:

פרסומות באינטרנט

כידוע, המגמה הגוברת והולכת בעולם העסקים הינה העברת תנופת הפרסום והשיווק לרשת האינטרנט. חברות רבות משקיעות על הפקת פרסומות בטלוויזיה וברשת תוך חלוקה מחדש של עוגת הפרסום.

אין כל ספק, האינטרנט שינה את חוקי המשחק שהיו נהוגים עד כה, הן מבחינת הזמינות והנגישות לקהלי היעד והן מבחינת העלויות הנמוכות יותר מהמדיה הטלוויזיונית. עובדות אלה מגדילות באופן ניכר את כמות המפרסמים ברשת ואת "המלחמה" על כל גולש.

קרית טק פתרנות דיגיטליים הייתה בין הראשונים לזהות את השינוי ולהקים מחלקה מיוחדת לנושא האינטרנט.

  • סרטון פרסומת לאינטרנט חייב להיות מדויק, חד ואטרקטיבי, שכן, משך הזמן המוקצב במאבק על ליבו כל גולש ברשת הוא קצר ביותר.
  • הפרסומת חייבת להיות טובה שכן אם אין "קשר" מיידי בין הצופה לפרסומת, יש "קצר" מיידי והגולש פשוט עובר לדף אחר.

בזכות החדשנות, הידע והיכולות המוכחות שלנו, נפיק למענכם סרטון פרסומת אינטרנטי מעולה ואפקטיבי, שייחשף לאלפי צופים בכל יום והמסר השיווקי ייטמע היטב בקרב הלקוחות הפוטנציאליים.

קרית טק אחראית לכל שלבי ההפקה, החל מגיבוש קונספט, כתיבת תסריט, בימוי, עריכה והעלאת הסרטון לרשת, כל זאת באיכות מעולה ובעלויות התואמות לתקציב הלקוח.

רוב החברות שוכרות משרדי פרסום מיוחדים המתמחים בהפקת פרסומת. הצעד הראשון ביצירת פרסומת הוא ללמוד על המוצר ולהבין מי משתמש בו .

6 שלבים להפקת פרסום יעיל:
הכר את העסק שלך.
דע את התחרות שלך.
זהה את קהל היעד שלך.
מקד את המסר הפרסומי שלך לשוק שלך.
השתמש במדיה שתגיע בצורה היעילה ביותר לשוק הזה.
מדוד את התוצאות שלך.