הוצאה מעונש ידני מגוגל

הדרך היחידה להסיר עונש כזה ולחזור לתוצאות החיפוש, היא על ידי ביצוע הליך מסודר מול גוגל, שנבחן על ידי חבר מצוות הספאם של גוגל, שמחליט אם להסיר את העונש מהאתר.

אייקון קידום ממומן בגוגל

Google Reconsideration Process

בשנים האחרונות גוגל ביצע מספר עדכונים דרמטיים בכל הנוגע לספאם ברשת, ובמלחמה בטכניקות SEO מלאכותיות. אתרים אשר קודמו בשיטות שנוגדות את ההנחיות של גוגל למנהלי האתרים (קישור ל-Guidelines באתר של גוגל), נפגעו במגוון ערוצים, ואיבדו את המיקומים שלהם בתוצאות החיפוש ואת התנועה לאתר ממנועי החיפוש.

אלי יעניין אותך:

בחלק מהמקרים ההפרות היו כל כך חמורות שגוגל החליט לתת לאתר מסוים עונש ידני. אלו הפרות שבדרך כלל נעשות על-ידי בניית קישורים לאתר בצורה מלאכותית ולא טבעית, על מנת לבצע מניפולציה במנוע החיפוש במטרה לקדם/להקפיץ אתר בתוצאות החיפוש.

שירות הסרת עונש ידני שניתן על קישורים לא טבעיים מתחיל בבדיקת מצב מול גוגל – שמסופקת ללקוח בחינם. במידה ואנו מגלים שאכן יש עונש כזה, אנו מתחילים בתהליך מתודי ומסודר ששכללנו הכולל את השלבים הבאים:

  1. הפעלת שורה של כלים לניתוח מקיף ומקצועי של פרופיל הקישורים של הדומיין.
  2. ביצוע ניתוח מקיף ומקצועי של פרופיל הקישורים של האתר (כולל ניתוחים ידניים ושימוש בכלי עזר ייעודיים) על מנת לזהות את הקישורים ה"לא טבעיים" שפוגעים באתר.
  3. הכנת קבצי תיעוד מסודרים בפלטפורמות של גוגל, וביצוע מספר פניות מתועדות במגוון ערוצים לכל בעלי האתרים מרשימת הקישורים ה"לא טבעיים", כדי לתקן את המצב.
  4. הכנת קובץ Disavow לגוגל המכיל את כל הקישורים שלא הוסרו.
  5. הגשת בקשת בחינה מחודשת בנוסח מיוחד שניצור לגוגל, אשר מכיל את כל המרכיבים הנדרשים.

במקרים בהם הבקשה לא מאושרת על ידי גוגל אנו לא מתייאשים וממשיכים עם סבב נוסף, עד ליציאה הסופית מהעונש וחזרת האתר למקום הראוי במנוע החיפוש.


ליצירת קשר לחץ כאן.

ניווט בהוצאה מעונש ידני מגוגל