שירותי כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט ובכלל זה לא סתם שרבוב של מילים כדי למלא חללים בעמודי האתר או בפלאיירים מסויימים, כתיבת תוכן נכונה ואיכותית יכולה לקדם את אתרך במנועי חיפוש – מה שרק יגביר את הפניו ואת הלקוחות ומעבר לזה, כתיבת תוכן שיווקית תגרום לאמינות ויצירת קשר של הגולשים באתר.

אייקון כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי

רבות נאמר על כך שכתיבת תוכן טובה ונכונה יכולה לשדרג פלאים את קידומך במנועי חיפוש אוף להגביר את הרצינות של העסק בקרב גולשים מזדמנים – דבר אשר מסייע בהפיכתם ללקוחות פוטנציאלים וגורם להם לבצע פעולות באתר!

כתיבת תוכן הינו שירות משלים לבניית אתרים אשר מוצע ע"י קרית טק . כמו כן ניתנת אפשרות של הפצת תכנים אלו בצירוף קרדיטים למזמין השירות, דבר אשר ממנף בצורה משמעותית במנועי החיפוש השונים.

בתכיבת תכנים מבית היוצר של קרית טק מושם דגש על SEO וזאת על מנת לייצר מהמאמר הן תנועה לאתרך והן כלי עוצמתי לקידום אתרים במנועי חיפוש.

מה היתרונות של כתיבת תוכן מקצועית

כתובת תוכן – האופטימיזציה לגוגל

ראיה של SEO – רבים מהתכנים הנכתבים היום עבור האינטרנט הינם על מנת לקדם את האתר במנועי חיפוש ובראשם גוגל. כתיבת \ הזנת תוכן ע"י אנשי אינטרנט מנוסים מאופיינת במתן דגש על מילות המפתח, צפיצות מילות מפתח בגוף המאמר והקשר המאמר \ התוכן.

כתיבת תוכן – הגברת יחס ההמרה

טקסט ממיר יותר – הבנה של עולם האינטרנט מתבטאת גם בהבנת הרגלי הגלישה העכשוויים, דבר המשפר פלאים את יחס ההמרה (גולשים \ פניות) של טקסט שיווקי לאתרי אינטרנט.

כתיבת תוכן והפצת תוכן בצורה נכונה

ניצול פלטפורמות טכנולוגיות – כתיבת תכנים והזנת תכנים לאינטרנט ע"י אנשים אינטרנט מנוסים – מנצלת יותר את הפלטפורמה האינטרנטית העומדת לרשותך על מנת לקדם את אתר האינטרנט, ניצול אפשרויות כגון: תיוג נכון, דגש על מילות מפתח, קישורים מגוף הטקסט ועד מגוון דברים קטנים שעושים את ההבדל הגדול.

תשתית להפצת מאמרים

הפצה – במקרה של כתיבת תוכן על מנת לקדם במנועי חיפוש – לנו כבר קיימת התשתית להפצת המאמרים בצורה יעלה ובאתרים הגדולים ביותר המיועדים לכך.

כמובן שזוהי רק חלק מהתשתית הרחבה של כתיבת תוכן איכותית והפצת מאמרים באינטרנט, אשר כוללת עשרות אתרי מאמרים, עשרות בלוגים,עשרות אתרי המלצות גולשים ועוד..

כך שהתוכן שנכתב מקבל תפוצה רבה ומעבר לקידום האורגני במנועי חיפוש (ע"י קישורים רבים ממתחמי דומיינים רבים) התוצאות גם מתאנדקסות בגוגל ויכולות להביא לאתר שלך תנועה איכותית וממוקדת מביטויי זנב רבים.

אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון