שירותי קידום אתרים בחו"ל

קידום אתרים הוא תחום מורכב הדורש הרבה מאוד ידע וניסיון. כשמדובר על קידום אתרים בחו"ל המשימה הופכת מורכבת הרבה יותר. פריסת הגולשים באופן טבעי תהיה רחבה הרבה יותר, בעיקר אם מדובר בכמה מדינות שונות במקביל, בעלות נתוני דמוגרפיה שונים עבור כל אחת ואחת.

אייקון קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים באנגלית, למשל, יעלה הרבה יותר תוצאות לכל ביטוי אפשרי מאשר בעברית, ומגוון האפשרויות הוא ענק עד אינסופי. שיווק אתרים באנגלית אם כן דורש מיומנות מיוחדת המתאימה לאנשי מקצוע מנוסים בתחום הספציפי הזה - הן מבחינת השפה, הן מבחינת המקצועיות והניסיון בתחום הקידום, והן מבחינת השליטה במדינת היעד הספציפית ובהתנהגות הגולשים בה.

דגשים לקידום אתרים בחו"ל

קרית טק פתרונות דיגיטליים נותנת פתרונות קידום אתרים לחו"ל במגוון נושאים ובאופן היסודי ביותר, על מנת להעניק את הפתרונות האופטימליים והאפקטיביים ביותר בזירה הבינלאומית.

קידום אתרים בחו"ל,על מה כדאי לשים דגש?

  • יש לבחור דומיין השייך למדינה הספציפית שבה אנחנו מעוניינים לקדם את האתר.
  • יש לבחור חברת אחסון ושרתים מתאימה ואמינה באותה מדינה.
  • תכני האתר ייכתבו בשפת מדינת היעד ויש להתאים אותם במדויק לאופי הגולשים.
  • חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל נושא פסיכולוגיית הגולש. יש להכיר את הרגלי הגלישה והצריכה ברשת של גולשים במדינות שונות - גולשים בארצות הברית לא פועלים בהכרח כמו גולשים ישראלים לדוגמה, וקידום אתרים באנגלית לא דומה לקידום אתרים ביפנית.
  • קידום האתרים בחו"ל ינהל בצורה מקצועית את תוכנית הקישורים מול גורמים ואתרים בשפה הנדרשת ובהקשרים תרבותיים נכונים ומדויקים.
  • מעקב וניתוח סטטיסטי יומיומי. תנועת גולשים בין האתרים ובתוכם הינה מורכבת ביותר, ובכל מדינה תהיינה תוצאות שונות לאותם חיפושים - כך למשל שיווק אתרים בעברית לקהל ישראלי שיושב באנגליה, יפעל אחרת משיווק אתרים באנגלית לקהל בריטי במיקום זהה.

International SEO - התחרות משתלמת

כדאי לקחת בחשבון שהכניסה למים הסוערים ולתחרות קידום האתרים בזירה הבינלאומית פותחת בפני העסק שלכם אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. במקביל, בכל מדינה ומדינה הפניה אל הגולשים בתוך זירה מקומית תיצור נקודת פתיחה טובה הרבה יותר מאשר אם ניכנס אליה "על הדרך" כאורחים מבחוץ.

לשם כך יש כאמור לפתוח דומיין בצורה הנכונה ולבחור במדויק את חברת האחסון והשרתים של האתר, ולהשתמש בשירותים של חברת קידום אתרים בחו"ל המתמחה בנושא ומעסיקה עובדים המכירים את מדינות היעד על בוריין.

אולי יעניין אותך גם:

קידום אתרים בחוץ לארץ

שימוש נכון ומקצועי בשיווק אתרים בחוץ לארץ יכול לשדרג עבורכם את העסק באופן יוצא מהכלל. בעידן שבו העולם הוא כפר גלובלי קטן, היום יותר מתמיד קל ופשוט להרחיב את פעילות העסק גם לזירה הבינלאומית, ולא משנה באיזה עסק מדובר - החל מחברות השקעות, ארגונים שונים, מוסדות תרבות ואומנות, עסקים פרטיים, כולם יכולים לקיים קשרים עסקיים עם מדינות שונות, ובשפות שונות.

לסיכום, התחרות על תוצאות החיפוש של הגולשים במדינות שונות היא עצומה. בין אם מדובר בכמות הגולשים, בכמות האתרים, או בכמות אנשי הקידום. על מנת להשיג בכל מדינה את התוצאות הטובות ביותר יש לבצע עבודה יסודית. רק חברה המתמחה בשיווק אתרים בחו"ל תדע לעשות זאת.

לקרית טק אנשי מקצוע מעולים ומנוסים המכירים את המדיה באופן עמוק אשר ייקחו אחריות מלאה לכך שהאתר שלכם ייחשף בחו"ל לכמה שיותר גולשים. כמו כן מובטחת לכם תנועת גולשים רחבה ואינטנסיבית באתר, החשובה כל כך למימוש ייעודו של האתר וקידומו של העסק שלכם.

קידום אתרים בינלאומי הוא תהליך אופטימיזציה של האתר שלך בשפה אחרת כך שמנועי החיפוש יוכלו לזהות בקלות את האתר שלך במדינות אחרות שאתה רוצה למקד

קידום אתרים SEO בחו"ל או בינלאומי ידרוש תקציב מינימלי של 2,500 ש"ח עד 5,000 ש"ח בחודש . חלק מהחברות מציעות "חבילת ניסיון" במחיר נמוך יותר, ללא חוזה. מה שמאפשר ללקוחות פוטנציאליים הזדמנות לבדוק את השירותים שלהם.