בניית אתרים להכרויות

אתרי הכרויות הינם אתרים מבוססי ניהול המאפשרים לכל אחד ואחת מכם להכיר ולשוחח עם בני זוג באמצעות רשת האינטרנט, ובמידת הרצון ההדדי אף להפוך את החוויה הוירטואלית למפגש אוהבים בעולם המציאות.

מחפשים אהבה או כל מטרת קשר אחר? קרוב לוודאי שיצא לכם לגלוש באחד מאתרי ההיכרויות הרבים ברשת האינטרנט. בניית אתרים למטרות הכרויות מתבצעת תוך כדי הגדרות אפיון למטרות הקמת מערכות ניהול מתאימה.

בניית אתר הכרויות

כיום, תחום עולם ההיכרויות ברשת האינטרנט ותחום הרשתות החברתיות מובילים לכך שיותר ויותר אנשים מכירים ומתוודעים אחד לשני באמצעות הרשת ורק לאחר מכן עוברים למסד את הקשר בעולם הפיזי. בניית אתרים למטרות הכרויות מאפשרת ליזמים ליהנות מאתר מקצועי ואיכותי שיכול להוות עבורם עסק כלכלי משגשג.

אפליקציית הכרויות

אתר הכרויות הינו אתר תוכן המציע לכל אחד ואחת מכם להכיר את בן הזוג המועדף עליו באמצעות הגדרת העדפות כלליות. כיום, תוכלו לאתר ברחבי רשת האינטרנט מספר אתרי היכרויות הפונים אל קהלי יעד שונים ומגוונים: אתרי היכרויות למגזר החרדי, לבני זוג בעלי אותו מין, לאקדמאיים, לגרושים גרושות ועוד.

בניית אתרים להכרויות

אתרים למטרות הכרות

בניית אתרים למטרות הכרות לא יכולה להתבצע על ידי בני נוער חובבי בניית אתרי אינטרנט ותכנות המתחילים את דרכם בתחום, כמו כן מאוד לא מומלץ לפנות לפתרונות של בניית אתרים בחינם או מאוד בזול.

פרויקט כזה חייב להתבצע על ידי חברה טכנולוגית המתמחה בבניית אתרים מורכבים שתדע למקד את הצורך שלכם בהקמת אתר מסוג זה, ואף תדע להעניק לכם את כלל הפונקציות הטכנולוגיות שיהפכו את האתר למקור ראשוני עבור אלפי גולשים המחפשים אהבה או הגולשים למטרת הכרות אחרת ברשת.

אולי יעניין אותך גם:

אפליקציות הכרויות:

פונקציות באתרי הכרויות

הפונקציות הטכנולוגיות הנמצאות כיום כמעט בכל אתר הכרויות הן: מערכת הרשמה ופרטי לקוח, מנוע פנימי לחיפוש פרופילים אישיים בהתאמה אישית ועל פי הגדרות החיפוש השונות, מערכת לשליחת הודעות אונליין ומערכת צט ושיחות וידאו בין הגולשים, מערכת לניהול שטחי פרסום באתר, מערכות סליקה אונליין לצרכי חיוב הלקוח ועוד.

בניית אתרים מקצועית בתחום הקמת אתרי היכרויות תאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של פונקציות טכנולוגיות נוספות שיעניקו ערך מוסף לאתר ההיכרויות שלכם ואף תאפשר לו להיות מוביל ופורץ דרך בתחומו.

בנוסף להקמת תשתיות טכנולוגיות באתר על פי הגדרות שונות, בניית אתרים למטרות הכרויות חייבת לשים דגש גם על הצד העיצובי והחזותי של האתר. עיצוב דינמי, מעניין ומושך את העין יגרום לגולשים שלכם להגביר את זמן שהייתם באתר למטרות חיפוש אהבה!

קרית טק פתרונות דיגיטליים בונה אתרי הכריות מרהיבים - השקעה שתבטיח אתר מנצח! לעוד מידע פנו עוד היום וקבלו הצעת מחיר לבניית אתר הכריות בהתאמה אישית.

אתר היכרויות בסיסית עולה 10,000-50,000 ש"ח. מחיר זה כולל בניית ועיצוב מערכת היכרויות עם תכונות פרימיום.

בנייה בסיסית של אתר היכרויות אחד עשויה להימשך עד 1,000 שעות לפיתוח. עיצוב UI/UX של אפליקציה - כמעט 100 שעות. בדיקה והשקה מוקדמת - כ-50 שעות.