במאמר זה בחרנו להביא מושגים וטיפים חשובים לכל מי שעוסק או מתעניין בתחום של קידום אתרים. הרעיון הוא כמובן להגיד לכם כבר עכשיו, המאמר אינו מיועד למקדמי אתרים מקצועיים, אם אתם כאלו, זה כנראה לא המקום הנכון בשבילכם.

איך לא ליפול בפח הקידום האורגני

במידה ואתם חברה שמחפשת קידום אתרים מקצועי, אז המאמר הזה בשבילכם. אנחנו מביאים כאן תובנות ומושגים שיכולים להיות רלוונטיים עבור החיפוש שלכם. אולי באמצעות השאלות האלו נוכל לעזור לכם לבחור חברה מקצועית ומעולה.

מהן מילות המפתח?

כאשר הגולש מחפש ברשת האינטרנט מוצר או מידע מסוים הוא יקליד מילות מפתח (למשל אם אתם מעוניינים בחברת קידום אתרים, אז אתם ככל הנראה תקלידו בגוגל - חברה לקידום אתרים בגוגל). מילות המפתח הן המילים הממקדות את מנוע החיפוש וגורמות לו להציג את האתר שלכם ברשימות האתרים העוסקים באותו תחום.

תפקידה של חברת הקידום הוא לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות לאתר שלכם. החברה צריכה להיעזר בכלים שמעמיד מנוע החיפוש "גוגל" וכלים נוספים אשר עוזרים למצוא את המילים המתאימות.

כתיבת תוכן

חברת קידום אתרים מעסיקה כותבי תוכן מקצועיים. כותבי התוכן ידעו לכתוב תוכן מקצועי ומעניין המשלב בתוכו את מילות המפתח הנבחרות.

ברשת האינטרנט אפשר למצוא כתבות תוכן בלתי מקצועיות אשר "אונסות" את התוכן ומשלבות בו מילות תוכן ללא קשר ובמינון גבוה. כתיבת תכנים שאינה מקצועית לא תקדם את האתר. מנועי החיפוש יסווגו את הכתבות ככתבות המיועדות לקידום האתר, יפסלו את האתר או ימקמו אותו בסוף רשימת האתרים.

איך לא תיפלו בפח

קידום באמצעים פסולים

אל תתפתו לבחור חברות של קידום אתרים המקדמות באמצעים פסולים. לפני שבוחרים את החברה רצוי להתעניין על השיטות שאיתן עובדת החברה. שיטות פסולות מקדמות את האתר במהירות, אך ברגע שמנוע החיפוש מגלה את טיב הקידום יצנח האתר במהירות ויקשה מאוד לקדם אותו.

תנועה מרובה

אל תתפתו לחברות של קידום אתרים המציעות תנועה מרובה של גולשים לאתר. במדינות כמו הודו ופקיסטאן עלות הקליק היא אפסית ולכן אפשר לייבא משם כניסות רבות. כניסות אלו אינן איכותיות ולא יביאו לקוחות רציניים.

תוצאות מהירות

אל תתפתו לחברות של קידום אתרים המבטיחות תוצאות מהירות וטוענות כי פיצחו את הסוד של גוגל. אף אחד לא יודע את הנוסחה שלפיה עובד גוגל והיא משתנה מעת לעת. חברה של קידום אתרים מקצועית ואמינה היא חברה העובדת במקצועיות ובהתמדה, כאשר המטרה היא שיפור ציוני הרלוונטיות של האתר לאורך זמן, רק ככה מגיעים לתוצאות שגם נשארות לטווח ארוך.

דברים שחייבים לדעת על קידום אתרים

יש הרבה מאוד חברות ועצמאיים שעוסקים בתחום הזה שנקרא קידום אתרים. זה מצויין, תחרות היא דבר מעולה. הבעיה מתחילה כאשר התחרות יוצרת מצב שבו מתחילים לתת שירות לא איכותי ללקוחות. הדבר הזה קורה מהמון סיבות, כאשר המשמעות היא שחברות רבות מבטיחות דברים שהן לא יכולות לקיים ונותנות הבטחות שכנראה לעולם לא יתגשמו. בתחום קידום אתרים, מסוכן לבנות על זה.

תוצאה נוספת של התחרות הלא בריאה בתחום קידום אתרים היא מחירים נמוכים מדי. אנחנו כמובן מבינים את נושא המחיר ושואפים כמו כולם להציע את המחירים הנמוכים ביותר לשירותים שלנו, אך אנו בטוחים שכל אחד יכול להבין שמחיר נמוך מדי הוא גם כן אסון כי הוא מוביל לחוסר הצלחה מובטח.

מה לבדוק בבחירת חברת קידום אתרים?

  • ניסיון - האם החברה שאתם בוחרים היא באמת חברה שיודעת להביא תוצאות? האם הם קידמו כבר אתרים בתחום תחרותי דומה לשלכם? זה מאוד חשוב כאשר עוסקים בתחום קידום אתרים.
  • האם יש להם תשתית אתרים רחבה - בסופו של דבר, היכולת לגבור על המתחרים מגיעה לזה שצריך להשיג קישורים איכותיים. האם לחברה הזו יש את היכולת הזו להשיג לכם קישורים איכותיים?
  • רשימה של שותפים פוטנציאלים - הכוונה היא לחברות ועצמאים שעובדים בשיתוף פעולה עם החברה הזו ליצירת ערך משותף עבור הלקוחות של החברה ושל השותפים.

אולי יעניין אותך גם: Google Search Central קידום אינסטגרם

אז מה עם המחיר?

כישראלים, הנטייה הראשונה של כולנו ללא יוצא מן הכלל היא לנסות לסחוט מספק השירותים שלנו את המחיר הנמוך ביותר שניתן לקבל. כאשר אנחנו מדברים עם חברת הוט, אנחנו יודעים שהחבילה שאנחנו נקבל תהיה באותה איכות בדיוק, לא משנה מה המחיר שאנחנו נשלם עליה. לכן בהחלט משתלם להתווכח על המחיר.

בתחום קידום אתרים בגוגל, הדברים לא עובדים בדיוק ככה: האמת הם רחוקים מאוד מהאמת. לקדם אתר אינטרנט עולה הרבה מאוד כסף, לכן ככל שתשלמו פחות על הקידום שלכם, ככה הסיכוי שלכם להצליח ולהגיע למקומות עליונים- הוא נמוך יותר.

אנחנו לא נגיד כאן שאתם צריכים לרצות לשלם יותר, זה פשוט לא ישראלי. אבל תבינו שלשלם פחות, זה לא דבר טוב במקרה הזה.

למה לבחור בנו?

אנחנו חבורה של מקצוענים. כבר יש לנו ברזומה מאות אתרים מקודמים מכל הסוגים והמינים, כמו שהצלחנו איתם ואפילו יותר מכך, אנחנו נצליח איתכם.
חמש סיבות עיקריות למה לבחור בנו כחברת קידום אתרים שלכם:

  1. ניסיון - יש לנו ניסיון מצטבר של יותר מחמש עשרה שנות עבודה בתחום קידום אתרים בגוגל. כמו שאתם בוודאי יכולים להבין כבר ראינו הכול והתמודדנו עם כל מכשול שיכול להיווצר במהלך קידום של אתר אינטרנט.

  2. ניהול תהליכי עבודה - אנחנו מבינים אחרי שנים רבות של עבודה איך צריך לנהל תהליך עבודת קידום מול חברה ומול מנהל שיווק. אנחנו יודעים לייצר דו”חות חודשיים ושבועיים בזמן, לתת לוחות זמנים מדויקים, לעמוד ביעדים ובעיקרון לדעת שאם אנחנו אומרים משהו- אנחנו עומדים מאחוריו.

  3. תשתית ואמינות - אנחנו עובדים ברמת שקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו. לעולם לא נציע הצעת מחיר במקום שבו אנחנו עלולים להיכשל או לפחות נתריע על כך. לעולם לא נבקש יותר כסף ממה שהעבודה עולה באמת ומצד שני, לעולם לא נבקש מעט מדי כסף - כדי שנוכל להשלים את המשימה שלקחנו על עצמנו.

  4. לא משתדלים, מצליחים - מהסלוגן, אתם כבר יכולים להבין שהמטרה שלנו היא להצליח בכל מחיר. אנחנו מקבלים על עצמנו אחריות מלאה לכל דבר שעלול לקרות ולעולם לא נאשים כוחות עליונים כמו גוגל בתוצאות הקידום שאנחנו עושים. כאשר אתם עובדים איתנו - אתם עובדים עם אנשים שאכפת להם.

  5. יחס אישי - לא צריך לדבר עם מנהלי תיקי לקוחות, יש עם מי לדבר גם אחרי שעות העבודה, בדיוק מה שאתם צריכים כאשר האתר שלכם ואיתו העסק שלכם עובר שינויים מהותיים.

מה היתרון שלנו?

היתרון הגדול שלנו הוא היכולת לתת ערך משמעותי ללקוחות שלנו בתחום יחסי ציבור. הרי קידום באינטרנט המשמעות שלו היא לתת עבודה טכנית שמטרתה לשפר את מיקומי האתר בגוגל. אך זהו תהליך ארוך, ממושך שלוקח הרבה זמן.

היכולת שלנו לדאוג לכם לכתבות תדמיתיות באתרים מובילים - זה הדבר שיתן לכם את הערך המוסף הגדול ביותר. לאור הקשרים שצברנו במשך השנים, אנחנו מסוגלים לארגן ללקוחותינו - כתבות תדמיתיות באתרים מובילים בישראל.

שיתופי פעולה - בתחום קידום אתרים כמו בכל תחום אחר בחיים, חשוב מאוד שיהיה לך עם מי לשתף פעולה, אחרת אתה הולך לאיבוד לבד. נכון שזה נשמע כמו הרצאה של מוטיבציה, אבל בתחום שאנחנו מדברים עליו, שיתוף פעולה זה דבר חשוב שבעתיים.

הרי כבר נאמר פעמים רבות בעבר שתחום תחרותי ובעל אופי כמו קידום אתרים בגוגל, זה תחום שמתבסס הרבה מאוד על עבודת קישורים נכנסים. זה חלק עיקרי בתחום הזה. הבעיה היא שאין בדרך כלל את האפשרות ליצור את כל הקישורים שחברה נזקקת להם בכוחות עצמה בלבד.

בדיוק כאן אנחנו מגיעים לנושא של שיתופי פעולה. הצורה הנפוצה ביותר של שיתופי פעולה בתחום הזה של קידום וכמובן פרסום בגוגל היא החלפות לינקים. בהנחה שאנחנו מקדמים אתר בנושא איקס, אנחנו מאוד נרצה להחליף לינקים עם אתר העוסק באותו נושא בדיוק. תזכרו שחברה ללא תשתית רחבה של שיתופי פעולה בתחום הקידום באינטרנט, תתקשה מאוד להציג תוצאות מעולות.

הצעת מחיר

קרית טק פתרונות דיגיטליים תשמח מאוד להציע לכם את שלל השירותים שלנו, כדי שתוכלו גם אתם להשיג את המקסימום מאתר האינטרנט שלכם. נשמח מאוד לתאם פגישת היכרות, אצלנו במשרד או אצלכם במשרדים. כך או אחרת, נשמח להציע הצעת מחיר לקידום האתר שלכם באינטרנט.

אולי יעניין אותך גם:

אולי יעניין אותך גם
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון