קידום עסקים בפייסבוק - עסקים בכל הגדלים ומכל הסוגים תמיד מחפשים הזדמנויות כדאיות של שיווק ופרסום. המדיה החברתית, שכוללת רשתות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק וטוויטר, מספקת הזדמנות מצוינת לקדם ביעילות עסקים ברשת. 

מכיוון שפייסבוק מחזיקה במספר משתמשים פעילים גדול מאוד בישראל, היא מהווה פלטפורמה מצוינת לקידום עסקים. קידום בפייסבוק לעסקים מתאים במיוחד לעסקים קטנים, מאחר ואין גובה תקציב מינימלי לפרסום בפייסבוק, וכך ניתן להתאים את התקציב המושקע במודעות ליכולת התקציבית של העסק המפרסם. 

אולי יעניין אותך גם:

קידום עסקים בפייסבוק

ישנן כמה דרכים לבצע קידום עסקים בפייסבוק. כל בעל עסק יכול לפתוח בחינם דף עסקי בפייסבוק, להכניס אליו מידע אודות העסק, ולפרסם פוסטים שיווקיים לעסקים קטנים.

זוהי דרך מצוינת לקבל חשיפה לעסק, אך אם רוצים להגיע לקהל לקוחות פוטנציאליים גדול יותר, כדאי להשתמש ביכולות המצוינות של מערכת הפרסום של פייסבוק.  

היתרונות של קידום בפייסבוק לעסקים

לפייסבוק ישנה מערכת פרסום שמאפשרת לבחור בצורה ממוקדת ביותר קהלי יעד למודעות ולפוסטים ממומנים. בעזרת המידע שפייסבוק אוגרת על המשתמשים שלה, ניתן להגדיר את קהל היעד של הקמפיין על פי גיל, מיקום גאוגרפי, מגדר, תחומי עניין ומילות מפתח.

פילוח זה מאפשר להתאים כל קמפיין של קידום בפייסבוק לעסקים לקהלי יעד רלוונטיים, שיביעו עניין אמתי במוצר או בשירות שמתפרסמים. 

במקביל, ניתן להחליט גם על השקת קמפיין שמיועד להגברת החשיפה של העסק, ולבחור קהל יעד רחב ולא מצומצם. המערכת של פייסבוק מספקת הערכה לגבי גודל קהל היעד שאתם בוחרים, וכך אתם יכולים לדעת כמה משתמשים, פחות או יותר, ייחשפו למודעה שלכם.

קידום דף עסקי בפייסבוק

מודל התשלום של קידום דף עסקי בפייסבוק מבוסס על תשלום על פי קליק (PPC). כלומר, אתם תשלמו רק על פי כמות הפעמים שהמשתמשים אכן לחצו על המודעה, נכנסו לפוסט או סימנו לייק למודעה שלכם. מבחינה זו, מדובר במודל תקציבי משתלם ביותר, שמאפשר לקבל תוצאות אפקטיביות גם בהשקעה של תקציב לא גדול.  

קידום עסקים קטנים בפייסבוק

כל קמפיין של קידום עסקים קטנים בפייסבוק צריך להיות מנוהל בצורה נכונה בכדי להפיק ממנו את המיטב. לשם כך נדרש ניסיון בעבודה עם המערכת של פייסבוק וכן ניסיון בניהול קמפיינים ממומנים בשיטת PPC. למרות שכל בעל עסק יכול לפתוח בעצמו קמפיין, כדי לבחור את המינון הנכון של גודל קהל היעד, וכדי לבחור את גודל התקציב היומי האידיאלי – נדרש ניסיון רב. 

בנוסף לכך, יש צורך גם בבחירה נכונה של מטרות הקמפיין וסוג הקמפיין (ישנן כמה אופציות שונות), והכנה רהוטה ויצירתית של הפוסט שבסופו של דבר יגיע אל קהל היעד שלו.

קידום בפייסבוק לעסקים

כאשר מנהלים קמפיין שיווק בפייסבוק עם קרית טק פתרונות דיגיטלים לשיווק בפייסבוק, אתם יכולים להיות בטוחים שאנשי המקצוע הטובים ביותר מבצעים את הבחירות האלו.

העבודה של מנהלי הקמפיינים של החברה מבוססת על ניסיון רב בניהול פרויקטים של קידום ממומן בפייסבוק, כך שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר בכל קמפיין וקמפיין.

שאלות נפוצות בקידום עסקים בפייסבוק

פייסבוק מאפשרת לקדם עסקים החל מ-3.33 (דולר) ליום. אומנם בשביל לעשות זאת תצטרכו לרכוש את הידע המקצועי והטכני.

ישנן כמה דרכים לבצע קידום עסקים בפייסבוק: מערכת הפרסום של פייסבוק, לפרסם פוסטים אורגנים בדף העסקי, לפרסם בקבוצות בפייסבוק

לפייסבוק ישנה מערכת פרסום שמאפשרת לבחור בצורה ממוקדת ביותר קהלי יעד למודעות ולפוסטים ממומנים.

אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון