כמעט כל סוכנות טוענת להיות חברה לשיווק באינטרנט הטובה ביותר, עם זאת, זה מאתגר למצוא חברה לשיווק באינטרנט עבור העסק שלך. אז מה אתה יכול לעשות כדי להבטיח התאמה של חברת השיווק לצרכיך? השתמש במדריך זה, שכולל:
  • מה לבדוק בחברת לשיווק באינטרנט
  • מה לצפות מחברה לשיווק באינטרנט
  • כיצד לבדוק ולראיין חברות לשיווק באינטרנט
המשך לקרוא כדי ללמוד אילו שאלות לשאול בעת החיפוש אחר חברת השיווק הטובה ביותר. כאשר תסיים, אם יישארו לך שאלות תוכל לפנות אלינו כדי לשוחח עם אחד המומחים שלנו ישירות!

כיצד למצוא חברה לשיווק באינטרנט

גלה את 5 התכונות המובילות שחייבות להיות אצל חברת השיווק שלך, החל מביקורות רבות ועד צמיחה פנימית חזקה וכלה בשקיפות מלאה. המשך לקרוא כדי להתחיל!

1. האם לחברה יש ביקורות חיוביות ברשת?

ביקורות ברשת הן הדרך המהירה והיעילה ביותר לברר אם חברת השיווק הדיגיטלי שווה את הזמן שלך. גוגל ו- Yelp הם שני המקומות האמינים ביותר לביקורות ברשת.
  • ביקורות של גוגל
חפש את שם המותג של חברת השיווק ובדוק מה עולה בתוצאות. לרוב, אתה אמור לראות עמוד מלא של תוצאות מאתר החברה עצמה. אך עליך לראות גם חשבונות מדיה חברתית (פייסבוק, יוטיוב) תוצאות גוגל מקומיות ואפילו כמה ביקורות. זה מראה שחברת השיווק הדיגיטלי מתמצאת מספיק בכדי לרשום את עצמה בתוצאות SEO מקומיות, אותן תראה בתיבת בצד שמאל לצד תוצאות החיפוש הרגילות של גוגל. זה אמור להראות לך תמונות של החברה, פרטי הקשר שלה וקישור לדף הבית שלה. גוגל מציגה לך ביקורות בפועל על החברה ממש בתוצאות החיפוש. הם נעשים על פי דירוג כוכבים. גוגל עשויה גם למשוך דירוגי מ- Yelp, פייסבוק או כל אתר ביקורות אחר. אם הם יכולים לעשות את מה שהם אומרים שהם עושים, הם צריכים לקבל ביקורות של אחרים שאומרים זאת. אבל גוגל הוא רק מוצא אחד. אם ברצונך לקבל תמונה מלאה על המוניטין של החברה לשיווק באינטרנט, עליך לחפש אותם גם באתרי ביקורות אחרים - לדוגמה Yelp.
  • ביקורות של Yelp
Yelp הוא אתר הביקורות המוביל באינטרנט. החל משנת 2004, Yelp הפכה למעצמת צריכה של משוב כנה ואמין. הרעיון הוא שלאף אחד אין סיבה לשקר ב-Yelp כי היא לא מתגמלת ביקורות - זה מקום אובייקטיבי לכל סוג של משוב. ברור שהדגל האדום הגדול ביותר שתוכלו למצוא כאן הוא ביקורות שליליות. אם אתה רואה יותר מדי - או אם הממוצע של החברה נמוך מ - 4 כוכבים כנראה שעדיף לחפש חברת שיווק אחרת.
  • בדוק האם החברה מעורבת בביקורות שלהם.
כל חברת שיווק יכולה לנטרל את הביקורות השליליות על ידי התנצלות, בקשת הבהרות והצעת עזרה למתלונן. אם אתה רואה שהחברה לשיווק באינטרנט עושה זאת, סימן שהם מפגינים רמת בגרות גבוהה ואחריות לביקורת - בין אם היא מוצדקת ובין אם לא! אם אתה מוצא הרבה ביקורות על החברה אך ללא אינטראקציה מצידם, כנראה שעדיף להוריד את החברה מהרשימה שלך.

2. האם יש לסוכנות המלצות?

מרבית חברות השיווק הדיגיטלי יציגו המלצות איפשהו באתר שלהן, וייתכן שאף יתווספו קישורים להמלצות בכותרת העליונה או התחתונה של הדפים שלהן. המלצות שונות מהביקורות מכיוון שמדובר ברגעי הכרת תודה מצד לקוחות החברה. חברת השיווק הדיגיטלי יכלה פשוט לפתור בעיה מרכזית עבור הלקוח שלהם, והלקוח בתמורה מגיב בשבחים. חברה לשיווק באינטרנט צריכה הרבה המלצות. הרבה המלצות (רצוי מאות מהן)  משקפות עקביות, דחף, מוטיבציה ויכולת אספקה ​​מצד חברת השיווק הדיגיטלי. אם יש להם רק עדות אחת או שתיים, יתכן שהחברה קיבלה אותם מחברים וקרובים, וזה לא תמיד ביטוי לשירותיהם.

3. כיצד מתנהלת אסטרטגיית השיווק של הסוכנות עצמה?

חברה של משווקים דיגיטליים צריכה להיות כל כך טובה בקידום לקוחותיה שהיא יכולה גם לקדם את עצמה. חיפוש חברה לשיווק באינטרנט באמצעות מנועי חיפוש הוא חלק מכריע בתהליך המחקר. אחרי הכל, אם החברה לא יכולה להופיע בתוצאות חיפוש לביטוי כמו "חברה לשיווק באינטרנט", האם הם באמת יכולים לעזור לך לדרג את מילות המפתח החשובות לעסק שלך? אולי יעניין אותך גם:

4. האם לסוכנות יש שאפתנות?

הבחנה גדולה נוספת של חברת שיווק דיגיטלית טובה היא שאיפה. בהקשר של שיווק, השאיפה פירושה שהחברה דוחפת את עצמה קדימה בחיפוש אחר דרכים חדשות לקדם את עצמם ואת לקוחותיהם. חברות שיווק דיגיטליות שאפתניות עשויות לתת קצת תובנה כיצד הם מזהים אסטרטגיות חדשות ומפתחים תהליכים חדשים. לכל הפחות, הם עשויים לומר לך כיצד תוכל להיות מעורב באסטרטגיות החדשות שלהם. חברות מעורפלות יתייחסו לעתים קרובות לאסטרטגיות כ-"סודיות" מבלי להציע פרטים כלל. אם החברה לא יכולים לדבר על שום דבר - במיוחד כשמדובר בקידום העסק שלך - יש לך סיבה לדאגה.

5. האם החברה מספקת תוצאות?

הדירוג הסופית של חברה לשיווק באינטרנט הוא ביצועים (תוצאות). זהו גם המדד הפשוט ביותר שאפשר להשתמש בו כדי להעריך סוכנות שיווק.
  • האם החברה מבצעת את מה שהם אומרים שהם עושים?
  • האם הם עושים מעבר ללקוחות שלהם?
  • האם הם משיגים תוצאות?
והכי חשוב, האם הם מכניסים הכנסות עבור לקוחותיהם ? אם התשובה לכל אחת מהשאלות הללו היא "לא", אתה יכול להיות בטוח שאתה מתמודד עם חברת שיווק דיגיטלית גרועה. לשיווק דיגיטלי יש תמיד השפעה על ההכנסות, בין במישרין ובין בעקיפין.

כיצד Kiryatech יכול לעזור לך?

קרית טק פתרונות דיגיטליים לעסקים עובדים בתעשייה כבר יותר מ -10 שנים. עבדנו קשה על מנת לוודא שלקוחותינו מקבלים את המוצרים שמובטחים להם כדי שיוכלו להרוויח מההשקעה השיווקית שלהם. אנו עובדים בשמם מכיוון שאנחנו מבינים שההצלחה שלהם היא גם ההצלחה שלנו. אם איננו יכולים לעזור ללקוחותינו לשגשג, אנו יודעים שאיננו יכולים לשגשג בעצמנו. צרו איתנו קשר עוד היום בכדי להתחיל לפרסם את העסק שלכם!
אולי יעניין אותך גם
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון