קרית טק פתרונות דיגיטליים Kiryatech Digital Solutions
אתם רוצים להגדיל את התנועה לאתר או את מחזור המכירות של העסק?

הגעתם למקום הנכון!
אתר תדמית
4,450
חד פעמי
Website

בניית אתר תדמית

אתר חנות
7,440
חד פעמי
E-commerce

בניית אתר חנות

פרסום בפייסבוק
1,200
חודשי
Facebook

ניהול קמפיינים בפייסבוק

פרסום בגוגל
1,800
חודשי
PPC

ניהול קמפיינים בגוגל

קידום אורגני
2,500
חודשי
SEO

קידום אתרים בגוגל

קרית טק פתרונות דיגיטליים

פתרונות דיגיטליים

קרית טק פתרונות דיגיטליים מספקת את כל הפתרונות הדיגיטליים שעסק צריך בשביל להיות נוכח באינטרנט. הלקוחות שלנו מלווים באמצעות פתרונות דיגיטליים פורצי דרך, הן במיתוג, והן בפיתוח האינטרנטי. אנחנו איתך מהרגע הראשון ועד להצלחה בהשגת היעדים שנקבעו, ומעבר! הצוות שלנו מורכב מ 7 מקצועני שיווק שיסייעו לך להגיע ליותר לקוחות, ולסגור יותר מכירות. נשמע טוב? יש עוד למטה!

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי מהווה כ -85% מהרושם הראשוני ומשחק תפקיד מרכזי במסע הקניה של הלקוח.  בין אם אתם מנסים למכור מוצר, להקים מותג או להעביר מסר, פתרונות העיצוב שלנו יעזרו לכם להשיג את המטרה שלכם. עבדנו עם מגוון רחב של עסקים ואנחנו יודעים איך זה אמור להראות באינטרנט!

פתרונות עיצוב גרפי
פתרונות פיתוח

פתרונות פיתוח ובנייה

אתם מחפשים בנייה של אתר יחיד? או תחזוקה לטווח ארוך? אנו נעשה כמיטב יכולתנו ע"מ להפוך את אתר האינטרנט שלכם לרווחי, נוח לשימוש, ובעל משמעות טובה יותר מהמתחרים. אנו מספקים פתרונות דיגיטליים מפיתוח האתר ועיצובו, דרך קמפיינים שיווקיים ועד לקידום במנועי חיפוש.

פתרונות שיווק דיגיטלי

פתרונות שיווק דיגיטליים שמאפשרים לכם את היכולות להגיע ללקוחות פוטנציאלים דרך ערוצי המדיה הקיימים. באמצעות ניתוח והגדרת יעדים רלוונטיים, אנו נגדיר אסטרטגיה דיגיטלית, המותאמת למטרות העסק שתסייע להתמקד בעיקר ולהגיע לשיא ההצלחה (עקרון פארטו 80/20).

פתרונות שיווק