שימוש בפייסבוק לשיווק אורגני היא דרך מצויינת להניע לקוחות חדשים לעסק שלך. פלטפורמות המדיה החברתית מחזיקות בכוחן להשפיע על אנשים בקנה מידה עולמי. לפייסבוק יש את הכוח להוביל מהפכות פוליטיות, מי יגיד שזה לא יכול לשמש ככלי השיווק הדיגיטלי החזק ביותר שידוע בעידן המידע?

פייסבוק סיפקה תשתית לייצור הכנסה למיליונים מכיוון שהיא יכולה להפנות תנועה לאתר האינטרנט, מה שבסופו של דבר גורם למכירות; כסף בכיס.

שיווק אורגני בפייסבוק

לגלות כיצד לנצל כל אחת מיכולות השיווק האורגני של פייסבוק תאפשר לך לנצל כל הזדמנות לשווק את העסק שלך. להלן רשימה של כל מה שאולי אתה מכיר ואולי לא מכיר על שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים:

  • פייסבוק אנליטיקס - אלה מאפשרים לך לבדוק את פעילות הדף העסקי שלך בפייסבוק. אתה יכול לראות מה אפשר לשפר.
  • פייסבוק עסקי ודפי מותג - פייסבוק מבינה שצריכה להיות הבחנה בין השניים , ואנו שמחים שפייסבוק יישמה עבורם שירותים נפרדים.
  • מודעות לידים בפייסבוק - הלקוחות שלוחצים על מודעות הפייסבוק שלך יכול בקלות למלא טופס שמאוכלס מראש עם פרטי הפייסבוק שלהם לביצוע רכישה.
  • לחצני קריאה לפעולה - הכפתורים האלה מאפשרים לבצע פעולות שונות לבחירה, כגון שנרשם לרשימת התפוצה שלך, לקנות מוצר, או אפילו לשלוח הודעה אישית.
  • כל אחת מהיכולות האלה בפייסבוק עצמה מעודדת אנשים לעסוקבדף המותג שלך ובתוכן שלך, כך שתוכל לייצר תנועה לדף האינטרנט שלך, שם תוכל להפוך אנשים לקונים.

אולי יעניין אותך: אחסון אתר בזול

המרת אוהדי פייסבוק לקונים

מנוי דוא"ל הוא אחת היעדים החשובים ביותר שאליהם אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי שלך צריכות להגיע.

לתפוס כתובות דוא"ל רבות ככל שתוכל תאפשר לך להזכיר למשתמש שיש לעסק שלך מוצר או שירות להציע שיעשירו את חייו. כך עושים זאת:

העניק בונוס מקורי

בונוס בתמורה לדוא"ל או כל סוג של מידע חינמי שנסחר בתמורה לכתובת דוא"ל, זה יכול להיות קורס קצר, הנחה ברכישה ראשונה או ערכת כלים . בצע את המחקר שלך.

שלב MailChimp במודעות לידים של פייסבוק

בעזרת תוכנת אינטגרציה של צד שלישי הפועלת כ 'דוור' ומעבירה כתובות דוא"ל שנאספו ממודעות הלידים שלך בפייסבוק למסע השיווק שלך בדוא"ל MailChimp. כדי להשתמש בתוכנה זו, תזדקק לחשבון MailChimp אנו ממליצים עליה בחום.

ניקיטה סטוג
ניקיטה סטוג

מנכ"ל Kiryatech עם נסיון של 14 שנים בשיווק דיגיטלי, אובססיבי לכל מה שקשור לתוכן: מפוסטים בבלוג, פודקאסטים ועד סרטוני ריקוד באורך 15 שניות. אוהב טבע, חיות, להתנדב ואוכל טוב :)

אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון