אודות חברת קרית טק

קרית טק הינה מחברות פתרונות האינטרנט המובילות בישראל. החברה מתמחה בהקמת אתרי מסחר אלקטרוני, בביצוע פרויקטי Web IT מורכבים, בניית אתרי תוכן ותדמית וכן בליווי עסקי וטכנולוגי של מיזמי אינטרנט.

חברת KIRYATECH היא השותף שלך לאתגרים העסקיים בעולם האינטרנט, הסלולר וביצירת מערכות אירגוניות ייעודיות לארגונך. חברתינו מתגאה בצוות מקצועי, מנוסה ואיכותי וקשר מצוין ומתמשך עם לקוחותיה!

אייקון על קרית טק

איכות ושירות מעל הכול

חברת Kiryatech הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום פיתוח תוכנה בסביבת האינטרנט והמובייל ומאגדת תחתיה בכול תחום את מיטב המומחים מהמובילים בארץ, ומקפידה בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר.

חברתנו מתמחה במתן פתרונות בהתאם לדרישות הלקוח משלב התכנון ועד להשגת יעדי הארגון ומיתוגו  בעולם הווירטואלי ובכלל.

חברתינו  ממוצבת כחברת בוטיק אשר חרטה על דיגלה שילוב של יחס אישי, מקצועיות, איכות ושירות מעל הכול , הרי ידוע שהתחרות היום הינה בשירות ובהשגת יעדי הלקוח, ובשבילנו "שירות זו לא רק מילה".

אנו בקרית טק מציעים שירות ייחודי, המספק פתרון מקיף וכולל לכל מה שהעסק שלכם צריך.  אנשי מקצוע מובילים בתחומם, ועם תחומי התמחות שונים, שיחדיו יוצרים עבורכם את הפתרון המנצח, הנוח והנכון לתכנון, ליווי וקידום העסק שלכם.

מחלקות חברת קרית טק

מחלקות החברה

בחברתינו מחלקת יעוץ, תכנון ומחלקת פיתוח:

  • מחלקת יעוץ – כוללת יועצים מהטובים בארץ אשר מלווים את הארגון משלב התכנון וגיבוש האסטרטגיה התדמיתית והשיווקית של הארגון , מתן ייעוץ והכוונה בבחירת המערכות ליישום הקמפיין השיווקי, ביצוע אפיון וניתוח מערכות, יישום תדמית הארגון ועיצוב גרפי ועוד.

  • מחלקת הפיתוח – כוללת מומחים טכנולוגים , מפתחים, אנשי  DBA המבצעים הלכה ומעשה את עבודת הפיתוח, בחירת הטכנולוגיות   והמוצרים המתאימים ללקוח.

אנו תומכים בשלל סביבות פיתוח ופלטפורמות ובכלל זה SharePoint  Microsoft .NET, PHP,  ו- UMBRCO . בסיסי נתונים של SQL, MY SQL, ORACLE.

כבית תוכנה הרואה לנגדו את טובת הלקוח מעל לכל אנו משלבים פתרונות ופלטפורמות אשר ניתנים לשימוש ללא עלויות רישוי ו Open Source.

לא מתפשרים על איכות

מאז הקמתה בשנת 2008, צברה קרית טק ידע וניסיון רב בתהליכי פיתוח והתאמת פתרונות חדשניים ואיכותיים לצרכי לקוחותיה בתחומים עסקיים, שיווקיים ותדמיתיים וכיום היא מספקת שירות כולל ליותר מ- 400 לקוחות. אנו מתמחים בפיתוח אפליקציות אינטרנט המבוססות על עקרונות חשיבה עסקית ומוכוונות לתוצאות והשגת יעדים.

צוות המומחים שלנו משלב חדשנות רעיונית, עדכנות טכנולוגית והקפדה על יישום ממשקי משתמש ברורים ואפקטיביים המעניקים חוויית שימוש ייחודית ומניעים את הגולש לפעולה.

על-מנת לעמוד בחזון אשר הצבנו לעצמנו, פיתחנו שורה של מתודולוגיות וכלים ייחודיים המאפשרים לנו לעמוד מאחורי כל מילה ולהשיא את הערך הרב ביותר ללקוחותינו.

ניקיטה סטוג, מנכ"ל החברה

כ- Business Partner של לקוחותיה, קרית טק מספקת פתרונות אינטרנט טכנולוגיים, קריאטיביים ועסקיים, הנתמכים במתודולוגיות עבודה ומדידה מובנות, אשר מטרתם להפיק את הערך העסקי הרב ביותר ללקוח.

לא מתפשרים על איכות
שירותי חברת קרית טק

פעילותנו כוללת

  • הקמת אתרי אינטרנט , תכנון ממשק משתמש , עיצוב גרפי, קידום אתרים SEO ומתן שירותים מקצועיים

  • פיתוח אפליקציות ואתרי סלולר

  • פיתוח מערכות ארגוניות, תפעוליות, ובכלל זה ניהול מסמכים ופורטלים ארגוניים

  • מוצרים ופתרונות: מערכות דיוור , מערכות שליחת SMS,  מערכות יצירה וניהול דפי נחיתה , ניהול מסמכים ועוד

  • יצירת קמפיין שיווקי בשילוב מערכות דיוור, דפי נחיתה, משלוחי SMS ועוד

  • שירותי השמה , הדרכה והטמעת מערכות

מאחר ופעילותנו אל מול לקוחותינו איננה מסתיימת בשלב הקמת המערכת/האתר, אלא נשמרת גם בשלב התחזוקה בו אנו קשובים  ללקוח בכל היבטי התמיכה, ההדרכה והשינויים הנדרשים – וזה אומר "אנו כאן עבורכם לא רק בשלב הפרוייקט"

הצוות המוביל שלנו

ניר בוסה

ניקיטה סטוג, מנכ"ל

ממייסדי החברה. מנתח ומאפיין את צרכי הלקוח לשם בניית תוכנית פעולה מעשית, מוביל ומלווה את הצוותים המקצועיים לאורך כל תהליך העבודה.

nik stog

ניר בוסה, מנהל פיתוח

בוגר החוג למדעי המחשב באוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון רב בפיתוח פתרונות מסחר אלקטרוני על גבי פלטפורמות שונות. מומחה בפתרונות יצירתיים ולא שגרתיים, שתמיד מגיעים בזמן.

Racheli Levy

רחלי לוי, מנהלת מחלקת פרוייקטים

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, והעובדת הותיקה ביותר בשורות החברה. הובילה את מרבית הפרויקטים שביצעה לאורך מרבית שנות קיומה, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ושמירה על שביעות רצונו של הלקוח.

אווטאר של פלוני אלמוני

שי באזוב, ארט דיירקטור

בעל תואר בתקשורת שיווקית, מומחה בעיצוב ממשקי משתמש ואפליקציות ל- web ול- mobile , בעל נסיון רב בעיצוב וגיבוש זהויות למותגים אלקטרוניים, חיית פוטושופ.
דפנה קצב

דפנה קצב, מנהלת חווית משתמש

בעלת תואר בסוציולוגיה ובתקשורת, מומחית בתכנון ממשקי משתמש לאתרי מסחר אלקטרוני ומערכות מידע מורכבות. בעלת נסיון רב באפיון ותכנון מערכות מוכוונות משתמשים בשילוב יעדים ומטרות מסחריות ועסקיות, והובלת מהלכי אסטרטגיה כוללים בתחום הדיגיטלי.

למה לבחור בנו?

הניסיון

אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב מתחום האינטרנט, הסלולר ומערכות ארגוניות ממחושבות. ניסיון אשר מביא לידי ביטוי את יכולותינו הגבוהות במתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים.

הגמישות והאיכות

אנו מגלים גמישות ויצירתיות רבה בתכנון ובפיתוח של פתרונות יצירתיים ואיכותיים."אצלנו השירות זו לא רק מילה אלה דרך חיים"

KIRYA TEAM

צוות "קומנדו" בעל יכולות ביצוע פרוייקטים מאתגרים ומהירים מצד אחד ומתן תחזוקה ותמיכה מצד שני, את היקף התחזוקה הלקוח קובע, ואנחנו זמינים עבורו על בסיס SLA שיוגדר מראש.

logoo
אתה מוכן להתחיל לעבוד איתנו?