שירותי שיווק בפייסבוק לעסקים

שיווק בפייסבוק לעסקים עם קרית טק שחיים ונושמים את הפייסבוק, מדריך איך עובד השיווק בפייסבוק (כולל דוגמאות למודעות) ולמה שיווק בפייסבוק כה חשוב לעסקים

אייקון לבן שקוף שיווק בפייסבוק

איך עובד שיווק מודעות בפייסבוק?

פייסבוק עסקים מאפשר לצור מודעות דרך "מנהל המודעות" ולהציג אותם בפני משתמשי פייסבוק על סמך הפעילות שלהם (תגובות, לייקים, ומעורביות שהם ביצעו), מידע דמוגרפי ,מידע מהפרופיל, פעילות מחוץ לפייסבוק ועוד…

 • לדוגמה: אם נבקש מפייסבוק לפרסם לאנשים עם תחומי עניין של רהיטים, פייסבוק יבדוק מי מהמשתמשים עשו לייקים לדפים הקשורים לרהיטים, מי ביקר באתרים הקשורים לרהיטים, מי היה מעורב במודעות הקשורות לריהיטים וכו'..
 • עוד דוגמה: אם נבקש מפייסבוק לפרסם לאנשים שהתארסו לאחרונה,
  פייסבוק יבדוק מי מהשתמשים שינה בפרופיל שלו את הסטאטוס שלו ל"התארסו" ויציג להם את המודעה.
 • דוגמה אחרונה: אם נבקש מפייסבוק להגיע לאנשים שביקרו באתר שלנו,
  פייסבוק יבדוק מי נכנס לאתר שלנו בעזרת הפיקסל (פיסת קוד) ויבצע התאמה לפרופיל פייסבוק.

דוגמאות למודעות בפייסבוק

מה צריך לדעת על שיווק בפייסבוק

כל עסק הוא שונה, לכן חשוב להבין את המטרה שתרצה להשיג בקמפיין הפרסום. אין לנו את המידע מי הוא אותו פלוני אלמוני אבל יש לנו את היכולת להציג לו מודעה. להראות את הדבר הנכון אל האדם הנכון ובזמן הנכון.

זה מה שצריך להבין לפני שאתה מפרסם בפייסבוק:

אתה צריך למשוך תשומת לב ולגרום לקהל שלך ללחוץ כדי לברר פרטים נוספים או לנקוט בפעולה שונות. רוב העסקים רוצים להשיג מטרה ספציפית עם הפרסום, כמו לקבל יותר מכירות, יותר פניות, יותר תנועה לאתר וכו '.

מחיר שירותי ניהול פייסבוק לעסקים

קרית טק פתרונות דיגיטליים מציעה שירותי שיווק ופרסום דיגיטלי בפייסבוק לעסקים עם תמהיל מדויק של מחקר, תכנון, פיתוח, ניהול וקריאייטיב על מנת למקסם את התועלת שהכלי האדיר הזה יכול להעניק לעסק שלך. פרסום ממומן בפייסבוק עבור עסקים הוא דבר מורכבת שדורש ידע ונסיון. 

אנחנו נעניק לך את הפתרון המלא לפרסום העסק שלך בפייסבוק. אנחנו איתך החל מהקמת הדף דרך יצירת מודעות ועד לניתוח נתונים והסקת מסקנות להמשך. לך ישאר רק לדבר עם הלקוחות ולסגור את העסקאות!

חבילת פרסום בפייסבוק

540 חודשי
 • מה המחיר כולל?
 • עיצוב מודעות בפייסבוק
 • הקמה וניהול קמפיינים בפייסבוק
 • ניהול שוטף ושיפור יחסי המרה
מה אתם מקבלים?
תוצאות יומיות משוערות לתקציב פרסום של 1,500 ש"ח
K - 6.7K 1
חשיפות
3- 1
לידים
125- 1
כניסות לאתר
K - 3.2K 1
צפיות בסרטון

* הנתונים מבוסס על גורמים כמו סוג הקמפיין, התקציב והתחרות בשוק. המספרים ניתנים כדי לתת לך מידע לגבי הביצועים בקמפיין שלך, אך הם אומדנים בלבד ואינם מבטיחים תוצאות.

דוגמאות למודעות בפייסבוק

כיום, עם התפוצה האדירה של הרשת – להיות במקום שכולם נמצאים בו, שכולם מדברים עם כולם ומשתפים דברים שמעניינים אותם – כבר מזמן לא מדובר במותרות אלא בחובה.

שיווק ממומן בפייסבוק עם 99% תוצאות

מנקודת המבט שלנו מה שמעניין זה כמה נכנס כתוצאה מהפרסום והאם זה היה כדאי – בסופו של החודש לבעל העסק לא מעניין כמה לייקים חדשים יש לדף או כמה שיתופים קיבל הפוסט.

הפתרונות הדיגיטליים שלנו מאפשרים ניהול קמפיינים בפייסבוק, מעקב ומדידה מדוייקת כך שתוכלו לדעת בדיוק על מה יצא כל שקל שהשקעתם בפרסום וכך לדעת האם כל העסק היה כדאי.

בחרו להציג מספר מצומצם של לקוחות שכבר נהנים משירותי שיווק בפייסבוק – בשביל שתוכלו לראות את רמת הכדאיות של הפרסום בעצמכם.

סטטיסטיקות פייסבוק שחובה להכיר

 • האורך היעיל ביותר עבור כותרת למודעה הוא 4 מילים  ו -15 מילים לתיאור.
 • תמונות מהוות 75-90% מהאפקטיביות / ביצועים של פרסום בפייסבוק .
 • 47% מערך מודעות הווידאו בפייסבוק מתרחש בשלוש השניות הראשונות.
 • המחיר הממוצע לקליק למודעות פייסבוק הוא 3.47 שקל.
 • הזמן הטוב ביותר לפרסום בפייסבוק הוא אחר הצהריים בימי חול.
 • צפייה בסרטון בפייסבוק נחשבת אחרי 3 שניות מתחילת הסרטון.
 • טווח ההגעה האורגני הממוצע של פייסבוק למותגים הוא 2%. 
כמה משתמשים יש בפייסבוק בחודש
מה הולך בפייסבוק?

ניהול קמפיינים בפייסבוק עם קרית טק

שירותי ניהול קמפיינים בפייסבוק לעסקים קטנים או גדולים עם צוות קרית טק שחיי ונושם את המדיה החברתית, מתמחה בחיבור מלא בין העסק, האתר האורגני ועמוד הפייסבוק, תוך יצירה של קהילה חיה ופעילה סביב המוצר או המותג.

שיווק ופרסום דיגיטלי בפייסבוק לעסקים הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר להגברת החשיפה והנוכחות של העסק שלך ברשת.

מדריך שיווק בפייסבוק

שאלות על שירותי ניהול פייסבוק

התוצאות שלנו מתמקדות בייצירת לידים (לקוחות) חדשים וביצועי מכירות אונליין. המטרה שלנו היא לסייע לעסק שלך לגייס לקוחות חדשים מידי חודש ולשמור על רציפות. (ולא סתם לייקים שאינם משלמים את החשבונות!)

לעולם אינך יכול להיות בטוח בשום דבר, אך יש לנו רזומה של תוצאות מוכח!
בנוסף, המטרה שלנו היא תמיד להפוך את העסק לרווחי עבור לקוחותינו,
שכן לפני תחילת העבודה אנו מערכים בקפידה את ענף המוצרים והשירותים של לקוחותינו ורק אז מקבלים על עצמו לקוחות חדשים – שאנו מאמינים כי אנו יכולים לעזור ולהגיע לתוצאות.

אין לנו התחייבות למשך זמן ואתם יכולים לעצור בכל רגע, אך חשוב להבין ששלושת החודשים הראשונים הם המקום בו אנו מבצעים את עבודות היסוד ויישום האסטרטגיות.

ברוב הפעמים אתם תראו תוצאות באופן מיידי – אך יתכן שגם אותם אנשים שיגיעו אלייך לא יקנו. כך שנצטרך לבצע מחקר עמוק יותר ולשנות דברים מסוימים על סמך הנתונים שצברנו.

אנו מבינים שיכולים להיות מצבים בהם אתם צרכים להפסיק לפרסם,
ובכך אנו מאפשרים ביטול ללא שום בעיה, בתנאי שניתנה לנו הודעה של חודש מראש.