עם למעלה מ -2.6 מיליארד משתמשים , פייסבוק היא הרשת החברתית מספר 1 בעולם. אז אם העסק שלך לא נמצא בפייסבוק, אתה מפסיד הזדמנות עצומה.

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים

פייסבוק מאפשרת לך להרחיב את העסק שלך ללא עלות. מתלבטים מאיפה להתחיל? להלן 6 הטיפים המובילים לשיווק בפייסבוק לעסקים קטנים!

1 מקד את הפוסטים שלך

אתה בטח כבר מבין למי אתה מנסה להגיע מבחינת השיווק. וודא שאתה מייעל את התוכן שלך גם לאנשים אלה ברשת. למד כיצד הם מתנהגים ברשת החברתית.

משתמשים מתקשרים עם פייסבוק בכמה אופנים. גלה במה הם מתעניינים? האם נראה שהקהל שלך עוסק בסרטונים, תמונות או סקרים? האם הם נוטים יותר לשתף פוסטים או ליצור אינטראקציה באמצעות תגובות?

2 חוק 70-20-10

נדבר על חשיבות המעורבות בטיפ הבא, בואו נחקור את חוק 70-20-10.

  • 70% - תוכן מקורי
  • 20% - תוכן שרלוונטי לתחומי העניין של העוקבים שלך
  • 10% - קידום מכירות עצמי

חשוב להיות עקבי עם התוכן שלך אבל גם שיהיה מגוון היטב. אתה לא רוצה שהקהל שלך ישתעמם.

3 המשך התקשרות

מעורבות היא המפתח לשיווק דיגיטלי לעסקים קטנים. כאשר קהל היעד שלך גולש במדיה החברתית, יהיה עליך ליצור פוסטים שתופסים את עיניהם מספיק כדי לגרום להם ללחוץ ולהשאיר פרטים.

להלן כמה אסטרטגיות שידועות כמגבירות מעורבות:

  • תחרויות
  • מתנות
  • סקרים או סקרים
  • תמונות באיכות גבוהה
  • וידאו
  • תוכן רגשי או משהו שגורם להם להתייחס

אל תשכח שאתה צריך לתקשר איתם בחזרה. גרמו להם להרגיש שאכפת לכם על ידי תגובה או לייק של הערותיהם.

4 שיווק אורגני

כמות האנשים שיקבלו את המסר שלך ללא פרסומת בתשלום הוא הטווח הגעה האורגני שלך. אלה האנשים שאוהבים את הדף שלך או עוקבים אחריך. לא תצטרך לשלם בשביל שהם יראו את המודעה שלך מכיוון שהם כבר מושקעים בתוכן שלך.

זה נהדר אם תקציב השיווק שלך לא גדול במיוחד. יהיה עליך להבין כיצד פועל האלגוריתם של פייסבוק כדי להבין טוב יותר את אסטרטגיות התוכן שלך.

5 פרסום בתשלום


ישנם מיליוני פוסטים המתפרסמים בפייסבוק מדי יום לכן, כאשר אתה מרגיש שהפוסטים שלך אינם מקבלים את תשומת הלב הראויה להם, הגיע הזמן לפנות למודעות שיווק דיגיטליות בפייסבוק.

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים נותנות לך את היכולת לקדם את המסר שלך למי שיש לו תחומי עניין דומים. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ה"Boost" או "קדם" והפייסבוק ידריך אותך בתהליך.

בקר בGoogle Drive

6 נצל את הדף העסקי שלך

הקמת דף עסקי מקצועי. זה המקום שבו הקהל שלך בא למצוא מידע עליך. וודא שהמידע שלך מדויק. זה כולל את כתובת האתר שלך, מספרי טלפון, כתובת, תיאור ושעות פעילות.

השתמש בלוגו או תמונה באיכות גבוהה בתמונת הפרופיל והכותרת שלך. אם מישהו גילה אותך בפייסבוק, זה המקום הראשון שהוא יחפש כדי להבין טוב יותר מי אתה.

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לייעל את אסטרטגיית השיווק שלך. בעזרת הטיפים והטריקים האלה, אתה תהיה בדרך להגדיל את העסק שלך ואת הרווחים שלך!

שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים לסיכום

אם אתה מרגיש שאתה זקוק לעזרה בשיווק דיגיטלי, צוות קרית טק יכולים לסייע לצמיחת העסק שלך! צור איתנו קשר וקבל ייעוץ בנוגע לשיווק בפייסבוק לעסקים

אולי יעניין אותך גם
אתה מוכן לעבוד איתנו?
תמונה רקע עם מגפון